Čekáme // a testujeme na konci března/dubna

snowbee
21. bře 2018

Ahojky netrpělivě očekávám, kdo se přidá k testování. Ja testovala 10dpo a dušik na testu byl. Přidá se ke mně nekdo další?

kazitka
21. bře 2018

Já mám testík v šuplíku musím počkat jsem 7dpo

marci7777
21. bře 2018

také čekám, MS čekám příští víkend, snad nedorazí 😴

nunu22
21. bře 2018

Já se přidávám,ale vůbec nevím kdy nejdřív testovat.20.2 samovolný potrat a Ms ještě nedorazila.Jinak asi 12.3 byla ovu to byl test nejsilnější.

snowbee
autor
21. bře 2018

@nunu22
@marci7777
@kazitka zdravim vas tady..ja mela posledni ms 23.2..a testovala jsem jiz 10dpo jelikoz mi bylo o vikendu spatne...tak drzim palce a cekam na fotecky testiku😉..me zatim sili..

misak48
21. bře 2018

Ahoj, taky se přidávám. Já to dneska nevydržela, i když jsem věděla, že je strašně brzy. Samozřejmě test snehobily. Jsem dnes 9 dpo, ale LF jsem v těch předchozích dvou cyklech po revizi (bez snažení) měla dle BT jen 6 dní, takže už mám vlastně zpoždění 😃 ještě si teda pohrávám s myšlenkou, že mohla být OVU i o dva dny později než si myslím, takže bych byla teprve 7 dpo, ale i tak je to vlastně na dobré cestě 🙂

snowbee
autor
21. bře 2018

@misak48 ja mela dva predchozi cykly taky vydrzet bez snazeni..meli jsme v prosinci ZT..a tajne doufam a verim ze ted uz bude vse ok

misak48
21. bře 2018

@snowbee Urcite už bude 😉 jsme na tom podobně, já ZT v listopadu v 9tt, 1.12. revize. Ted se snažíme první cyklus, ale je to hrozně dlouhé, dnes jsem už 38 DC. Ten předchozí byl 32... Tak jsem se aspoň snažila poznat své tělo. Ale cítím se optimisticky, tak věřím, že v pátek nebo v neděli už se dušík objeví 🙂 ty už máš moc pěknou čárku 🙂

snowbee
autor
21. bře 2018

@misak48 děkuji, a držím moc palečky a netrpělivě budu očekávat //, ale ze mas ty cykly dlouhe teda.. Ja mela max 36 a nejméně 23...posledni dva byly po 30

maarkeetkaaa
21. bře 2018

Pridam se, cekam ms v pondeli.. a letet pro dalsi testy se mi uz nechce.. necitim zadny rozdil oproti predchozim mesicum..

nunu22
21. bře 2018

@snowbee já právě zase ovu nikdy nehlidala,tak snad ...musím věřit jen testům a tělu.Snad se podaří

smyschek
21. bře 2018

Holky, mam dostat ms pristi tyden. Od pondeli je mi fakt divne. Citim pachy, toci se mi hlava, byva mi dost zima, a rano trosicku zaspinim a zase cely den nic. Dneska uz me boli bricho jako bych to mela dostat. Ale mam mit ještě tyden cas na ms. Mam zkusit tehu test nebo vydrzet, jestli ms dorazi🙂 uz po tolikati nezdarech se bojim si davat plane nadeje

snowbee
autor
21. bře 2018

@smyschek jako bys popisovala mne minuly vikend..tyden pred ms

smyschek
21. bře 2018

A dostalas nebo testujes?

snowbee
autor
21. bře 2018

@smyschek ja zatim takto...ruzovy je tt ze vcera..pod nim fialovy tt dnes a ovu test

misak48
21. bře 2018

@snowbee Já právě moc nevím, jak to s cykly mám... naposledy jsem měla samostatně pravidelné 33 dní v 15 před nasazením antikoncepce... pak x let s antikoncepcí přesně 28 dní. Na podzim jsem antikoncepci ze zdravotních důvodů vysadila, 2 cykly 28 a 27 a jedna nehoda a byla jsem v tom 😀 no a teď po té revizi to mám takové rozházené no... tak aspoň zkouším měřit BT, abych věděla kdy MS čekat. No a čekala jsem jí před 3 dny, tak je to opravdu nadějné 😀 ale ty máš teda fakt krásné čárky 🙂

smyschek
21. bře 2018

@snowbee myslis ze ovu test neco ukase? Ja praveze od pondeli rano lehounce spinim, tak si moc nadeje nedelam. 😞 tak to mas krasne, gratuluji. jen at sili 🙂 me I bricho poboliva, jako bych to mela dostat. I ho mam trosku nafoukle. tak od pondeli cekam ze se rozjede ms o tyden driv. ale zatim nic a doufam ze ani pristi tyden neprijde.

nicol22
21. bře 2018

Přidávám se. Dneska jsem 5dpo.

lotta1234
21. bře 2018

Ahojte, pridavam sa. Skusame prvy mesiac, testovat budem okolo 6. aprila. Drzim vsetkym palce a prajem pozitivne vysledky 🙂

snowbee
autor
21. bře 2018

@smyschek ovu test ukaze tehu prej rychleji viz dukazne foto...ale taky mam strach aby ms nedosla jak minule ..ale minule carka slabla az zmizela uplne,proto testuji kazdy den rano jestli opravdu sili😉

snowbee
autor
21. bře 2018

@misak48 tak jestli to byla minule nehoda ci nahoda tak ted to vyjde,verim a drzim palecky😉a nechces zkusit zitra testik?aspon ovulacni?

lenula02
21. bře 2018

Můžou tyhle posledni 3 značit tehu? Dik😊

misak48
21. bře 2018

@snowbee Slíbila jsem si, že tt nechám až na pátek a na neděli 🙂 ale ovu tu ještě poslední mám, tak bych ho mohla zkusit... ale moc nevěřím tomu, jak na mě reagují... minulý měsíc se docela shodoval s teplotou, ale tento měsíc byl před ovu dle teploty a hlenu úplně sněhobílý a pak 2 dny po ovu tam najednou na 3 dny naskočila čárka skoro stejně silná jako testovací 😀 tak jsem je hodila za hlavu, protože v té době už nebyl ani hlen a teplota vysoko... Ale ještě jeden tu mám, tak ho zítra odpoledne testnu 🙂

snowbee
autor
21. bře 2018

@misak48 testni rano jak vylezes z postele..to je hcg nejvyssi a jelikoz je hcg podobne jako ovulacni hormon vyjdou prave //

snowbee
autor
21. bře 2018

@lenula02 kolik dnu jsi dpo?a testujes rano nebo vecer?

smyschek
21. bře 2018

@snowbee mam to zkusit? teoreticky bych mela mit ms ve stredu, presne za tyden. tak kdyz zkusim treba v patek? Nebo mam pockat na stredu, jestli to dostanu do te doby nebo ne. Protoze to spineni me pored drzi pri zemi trosku

misak48
21. bře 2018

@snowbee aha, tak vyzkouším 🙂 tt tak dělám, ale na těch ovulačních je právě napsáno, že nejlépe vycházejí až odpoledne a před tím 2 hodiny nepít (což je teda pro mě nejvíc za trest)

lenula02
21. bře 2018

@snowbee testuju ve 14h. A jsem 6dpo ( ale BT si děla co chce takže zítra na UTZ na potvrzení ) 😊

smyschek
21. bře 2018

holky, jak pocitate tady to vase DPO :D co to jsou za dny :D

snowbee
autor
21. bře 2018

@misak48 to ano pokud chces zjistit vulaci tak odpol pokud tehu tak rano😉

snowbee
autor
21. bře 2018

@smyschek den po ovulaci

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru