Čerstvě těhotná

elis2013
19. kvě 2013

Ahoj všechny čerstvé těhulky,
včera se mi potvrdila má domněnka, že se zadařilo a na testu mám krásné // čárky. Jsem z toho ale pořád nějak vyplesknutá, s přítelem (za 2 měsíce už manželem 😀 ) se o mimi snažíme už dlouho, jen nám nepřály mé zdravotní problémy, takže jsme to museli několikrát odkládat...ale nakonec se zadařilo 🙂 Jenom mě to asi pořád nějak nedochází.... :(
Chtěla jsem se zeptat, jak jste na tom vy, podělit se s vámi o společné pocity související s tímto neskutečným darem 🙂 těhotenstvím 🙂
Jinak dle kalkulačky jsem v 4+1tt 🙂 takže opravdu čerstvě těhotná 🙂
Těším se na vaše příspěvky 😎

jsss
30. říj 2015

@michalamala99 Ano, 15.10. jsme měli sexík a potom jsem si dělala test cca 21.10. (to mi bylo jasné, že zbytečně 🙂), ale udělala a byl negativní ...a ráno 26.10. mi bylo nevolno, tak jsem si udělala několik testů a všechny pozitivní a obě čárky zřetelné, mám foto ...No a od té doby mám docela nechutenství a nevolnosti a bolí mě dneska v kříži a prsa, taky mi to přijde brzy, že to bylo i brzy na testech...ale opravdu to tak mám...Volala jsem to na gyndu, a tam mi řekli ať přijdu 2.11. ..i jsem se jich ptala, jestli tam vůbec něco MUDr. uvidí a řekli mi že jo a zasmáli se, takže fakt nevím ...ale minulou menstruaci jsem normálně měla a hodně silnou (mívám silnou) ..a vlastně až dneska jsem to měla dostat zase (mám to po 28 dnech) ...

jsss
30. říj 2015

@maudn Aha, děkuji za informace 🙂 a měla jsi už nějaké příznaky nebo vůbec nic tou dobou?

jsss
30. říj 2015

@izzybickerstaff Aha aha, děkuji moc ...No tak to jsem zvědavá, do telefonu mi řekli na gyndě, že už něco uvidí , no asi mysleli jen jestli jsem či nejsem těhu ..?! ...Tak to je hrozný být tak trpělivá a nesmět to ani nikomu říct 🤐xx

maudn
30. říj 2015

@jsss akorát průjem dost intenzivní

michalamala99
30. říj 2015

aha,tak to jsem zvědavá,jelikož po snažení v době ovulace jsem5den dopol špinila a jak jsem našla na netu,tak to prý může být uhnizďování?od té doby nic,jen mě bolí vaječníky a píchá v podbříšku 😒

izzybickerstaff
30. říj 2015

@jsss u mě ta trpělivost vznikla trochu nechtěně, protože nejdřív byly dovolené u nás v práci a nemohla jsem se uvolnit, a pak odjela pryč doktorka 😀 ale jsem za to ráda, už tak mě doktorka při první prohlídce dost zneklidnila tím, že je miminko menší (hned za týden se to ale vysvětlilo, když viděla, že roste pravidelně). Pokud tě ale tak objednala sestřička, tak asi ví, co dělá, přecejen já nejsem odborník. Ještěže existuje Koník a Bereme se, tam jsem to vykecala hned 🙂

jsss
30. říj 2015

@michalamala99 a kdy má přijít menstruace? jj, to mám taky s tím podbříškem🙂

michalamala99
30. říj 2015

ta ažza 10dní 😒 takže je zbytečné se testovat zatím,ale jsem netrpělivá

maudn
30. říj 2015

@jsss jo a asi 6-7 den spineni, myslela jsem, že je to ms

jsss
30. říj 2015

@michalamala99 Mně vyšly testíky pozitivní 5 dní před MS .. Z ranní moči

michalamala99
30. říj 2015

@jsss no,tak já to teda zkusím za 5dní a uvidíme.kéž bych je tam také měla 🙂

jsss
30. říj 2015

@michalamala99 Držím moc palečky a dej určitě vědět! 🙂 😉

michalamala99
30. říj 2015

@jsss jj,písnu i kdyby byl negativní.ale snad sem budu moct dát spíše dvě // dálnice 🙂

michala23
3. lis 2015

Ahoj holky, můžu se přidat? dneska jsem 4+1. Už jedno dítko mám.. v červnu jsem potratila, tak se teď třepu, aby to vyšlo.. nicméně mě dost bolí břicho, jako bych to pořád měla dostat. Začínám se bát, aby nebylo mimoděložní :( :( :( Ale snad néééé 🙂 Jinak všem gratulace a držím pěstičky 🙂

michalamala99
4. lis 2015

@michala23 Ahoj,tak to ti gratuluji.Hlavně se nestresuj a říkej si,že teď už to výjde. 😉 my se snažíme už déle a zatím bez úspěchu.tenhle měsíc je to teda od ovulky divné,tak čekám,jestli mrcha dorazí,nebo ne 😒

babickamary
8. led 2016

@michala23 Jak to dopadlo? Bolení břicha jako před "tetičkou" může znamenat mimoděložní? Mám taky takové bolesti. Před pár dny mi vyšly dvě čárky, až teda asi 14 dni po vynechané. Nejprve jsem byla v šoku - chtěli jsme se snažit až od 1. ledna, ale teď už se tak těším, že se hrozně bojím, co mi za pár dní řekne gyndr...

sarabi86
13. led 2016

@babickamary Ahoj, jak ti dopadla kontrola? Ja byla dnes poprvé, máme zatím 3 mm bublinu. To bolení podbříšku mám taky, jako před menstruací, netrvá to celý den, tak nárazově. Kamarádka to taky tak cítila, je to prý normální 😉

babickamary
14. led 2016

@sarabi86 ahoj. Me ve stredu ukazal tlouct srdicko, vse v piradku. Jsem 7.tt asi. Taj drzim palce, at se ti bublinka vyviji 🙂

sarabi86
14. led 2016

To je super, my si ještě nějaký ten týden počkáme 🙂) A nevolností netrpíš?

babickamary
14. led 2016

@sarabi86 Moc ne. Trochu rano, ale jen chvilku, nez se prinutim sre nasnidat. Musim zaklepat, ze jsem dost v pohode. Jen me trochu trapi unava...

marcat
14. led 2016

Ahoj holky, jsem tu nova, jeste špatná orientace 🙂 je tu nekde skupinka nebo nekdo kdo čerstvě nasel // podle toho co jsem vycetla jsem 5 tyden .. ode dneska me nejak boli bříško,pravy podbrisek, neni to primo jak u ms ..takove tahání nebo co. Tak jsem zvědavá jak to se mnou dopadne 🙂

sarabi86
15. led 2016

@marcat Ahoj, klidně to sdílej tady s námi 😉 Budem na tom hodně stejně, já jsem podle posl.mens 5+3, takže jsme na tom podobně. Tu menstruační bolest už taky tolik necítím, dneska to ve mě spíše nějak tahalo. Ráno se do jídla musím nutit. Spíš mi ted dělá starost, že mi po včerejších zimotřesech vyskočil asi po 1,5 roce opar ☹

marcat
15. led 2016

@sarabi86 Já teda podle posl ms, pokud teda chapu, jak se to pocita 🙂 jsem 4+5, a na kontrolu jdu pristi tyden v patek, tak jsem zvědavá a doufam ze bude vse v poradku. Jj, to tahání taky pocituju, ale vse jen v pravem podbřišku. Ja jsem po ránu zatim v pohode

ewiiika
19. led 2016

ahoj holky 🙂 mohu se k Vám přidat? Včera ráno se mi na testu taky ukázaly vytoužené // 🙂 byla jsem i u MUDr.ale měla jsem mít normální roční prohlídku,a jelikož jsem měla asi 10 dnů zpožděnou MS,tak jsem si před prohlídkou u gyn udělala testík,ať vím,na čem zhruba jsem 🙂 podle ní jsem asi 4+4 tt a na UTZ ještě nic nebylo,objednala mě proto za 14 dni...tak jsem teď jako na trní. I já mám stejné "problémy",taky mám sem tam tlak v podbříšku,a hlavně večer a v noci mám pocit tahání jako vy... Taky po ránu trošku špiním,ale není to krev,jen takový béžový výtok,ale nic hrozného...

jsemloupacek
19. led 2016

@ewiiika gratulace a užívej si to, brzo uvidíš srdíčko na UTZ a bude vše jistě v pořádku. uspěchat to stejně nejde 🙂

mike2015
19. led 2016

Ahoj holky ráda bych se přidala 🙂 dnes jsem 5+0tt k doktroce jdu 3.2. a to budu 7+1tt tak snad uz bude videt i srdicko. Jinak me teda dost řeže podbrišek, a teda prsa bolí při každém pohybu. Doufám, že ten podbřišek je normální. Furt lítám na záchod a kontroluji jestli mrcha opravdu nedorazila. I když je to jinačí bolest než při ms.... 🙂
jinak všem ostatním gratuluji 🙂

ewiiika
19. led 2016

@jsemloupacek dekuji 🙂 ze bych si to uzivala se asi zatim moc rict neda :-/ vsude okolo vidim,jak holky pisou co je spatne atd.Ale asi se na to člověk nesmí moc dívat 🙂 no já jsem teď podruhé těhu a je to úplně jiný než to první...to je asi tim věkem 😀
@mike2015 velká gratulace 😉

sarabi86
19. led 2016

Hojte cerstve tehulky 😉 koukam, priznaky mame podobne, ja jsem dnes 6+0tt, ta jakoby menstruaci bolest ustupuje, kolikrat se uplne zapomenu, ze je to tam 😀 Prsa mam ale porad citliva a je mi porad zima. Zitra jdem na kontrolu, tak jsem cela nervozni, co tam uz pujde videt. Vsem vam moc drzim palecky, at se fazolky drzi 😉

marcat
19. led 2016

Ahoj ahoj 🙂 ja dnes 5+2 , prsa stale boli, a v podbřišku sem tam zataha. Páteční kontrola se mi blizi, tak jsem zvědavá 😎

jsemloupacek
19. led 2016

@sarabi86 take mam zitra utz. Tak mnoho stesti at jsme
Spokojene 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru