Čerstvě těhotná

elis2013
19. kvě 2013

Ahoj všechny čerstvé těhulky,
včera se mi potvrdila má domněnka, že se zadařilo a na testu mám krásné // čárky. Jsem z toho ale pořád nějak vyplesknutá, s přítelem (za 2 měsíce už manželem 😀 ) se o mimi snažíme už dlouho, jen nám nepřály mé zdravotní problémy, takže jsme to museli několikrát odkládat...ale nakonec se zadařilo 🙂 Jenom mě to asi pořád nějak nedochází.... :(
Chtěla jsem se zeptat, jak jste na tom vy, podělit se s vámi o společné pocity související s tímto neskutečným darem 🙂 těhotenstvím 🙂
Jinak dle kalkulačky jsem v 4+1tt 🙂 takže opravdu čerstvě těhotná 🙂
Těším se na vaše příspěvky 😎

tegilb
4. dub 2016

Mate uz briska a pribirate? Ja 11tyden a zatim nic, cekame druhe a myslela jsem jak budu mit pupek, u prvniho jsem pribrala 13kg ale stihla jsem shodit jen 9 tak snad to ted nebude vic se bojim :/

lusesita25
4. dub 2016

@eviicka no prave ze vim ze to chce vedet 😀 tak mu maximalne povim ze si nejsem jista a dostanu vynadano 🙂

weronicaaaa
5. dub 2016

@tegilb já mám pupek tak jako tak..hubla sem ze 116 kilo na 82,takže kůži mám vytahanou..a teď sem zjistila,že sem těhu..zatím ale spíš hubnu,protože není chuť 🙂

lusesita25
5. dub 2016

Holky tak mi to snad neuverite snad. Jsem uz 24 tydnu 😲

eviicka
5. dub 2016

@lusesita25 no to se stává 🙂 , ale prosinec to asi nebyl 🙂 anebo jsi měla MS i při tom, to jsi docela v šoku, ne?

lusesita25
5. dub 2016

@eviicka ja mu nechtela hlavne verit teda

prostejina
5. dub 2016

@lusesita25 wau !! :D jezis,to to zavidim, úplně ses vyvaroval a stresům v prvních týdnech :D jen se zeptam.. Nic jsi na sobě nepozorovala? Pohyby, růst bříška, ... Nic? Jinak strašně gratuluju!!!!!

lusesita25
5. dub 2016

@prostejina tak tim ze jsem pri tele, tak rust briska sem ani nezpozorovala. A obtize sem zacla mit az v breznu (pocit na zvraceni, nechutenstvi, pocit neustale chodit curat) a pohyby zacli cca 2 tydny zpet 🙂. Jinak dekuju za gratulaci

jajinka147
5. dub 2016

ahoj holky, můžu se k vám přidat? našla jsem // o víkendu 🙂 podle poslední MS jsem dneska 5tt+5. Na první UTZ jdu až za 2 a půl týdne 🙂 pořád mě tak divně píchá v podbřišku, jsem unavená jinak je mi dobře.. jak jste na tom vy? 🙂

monichka
5. dub 2016

holky, jen tak ze zvědavosti. kdyby se náhodou poštěstilo kdy by vyšel termín porodu? Poslední MS 16.3 a ovulace dnes.

domca89
5. dub 2016

@monichka No to by pak bylo okolo Vánoc, ne??? Jestli dobře počítám.

monichka
5. dub 2016

@domca89 no já se právě nemůžu dopočítat 🙂

eviicka
5. dub 2016

@monichka najdi si netu kalkulačku, a ono se to vypočítá, je jich hodně, třeba:

http://tehotenstvi.academy.sk/index.php?click=12

paulittav
6. dub 2016

Holky, tak jsem se objednala k dr. ale nevím, asi jsem měla počkat.... tenhle novej je nějakej akční, objednal mě už na příští týden, budu cca 5tt+5, což bude hóóóódně brzy....tak nevím :-/ má to pro doktora nějakej význam objednávat takhle brzy?

anonymka331
6. dub 2016

@paulittav ahoj, jdu ted v patek a budu 5+3, tak ti dam vedet, jak to probihalo a jestli neco vim, ale spis necekam, ze bude neco videt...

paulittav
6. dub 2016

@anonymka331 děkuju, hodná 🙂 budu držet pěsti 😉

hanickatoma
6. dub 2016

Holky bude videt nejspis jen gestacni vacek, na tlukouci srdicko to bude chtit jeste chvilku cas, pokud teda nemaji pani doktori nejaky lepsi utz 🙂

paulittav
6. dub 2016

@lusesita25 týýýý brďo!!!! to už máš půlku za sebou!! 😀

janaspo
6. dub 2016

@paulittav Ahoj ... já byla u dr. minulý týden ... dle MS jsem byla 5+5 ... a bohužel neviděl nic, spíš mě trošku vyděsil možnými alternativami ... A jelikož je to mé první těhotenství, tak mi to moc nepomohlo 🙂 ... ale zkušenější "radí", že bylo opravdu brzy a mám být v klidu 🙂 takže další kontrola mě čeká 14.4.
Ale věřím, že jako vše i toto může být individuální 🙂

maylabe
6. dub 2016

@paulittav Ja byla poprve taky v 6. tydnu. Aspon se zkontroluje, jestli je vsechno tam kde ma byt - v deloze 🙂 U me videl gestacni vacek a plod 1,7 mm 🙂)) Pak za dva tydny jsem sla na srdicko.

xmele004
6. dub 2016

No ja byla vcera u doktora, podle ms jsem mela byt 7+1 myslim, tak me objednala, potom podle ultrazvuku jsme prisli na to, ze 5+5 vcera teda...lisi se to tim, ze jsem nela dlouhe cykly. Vacej byl videt a kdyz doktorka se hodne snazila, bylo videt srdicko, v podstate jen preklikavani z tmave na cernou, ale bylo tam. Dalsi kontrolu mam az za mesic 🙂

paulittav
6. dub 2016

@janaspo no právě, doktor objedná zbytečně brzy a pak navíc maminku straší :-/ já s tím víceméně počítám, že tam nic vidět nebude...., jedno těhotenství už mám za sebou, načteno toho mám do aleluja, ale chápu, že to pak dokáže akorát vystresovat.... při prvním těhotenství mě doktor (mám teď jiného, přestěhovali jsme se) objednal až po 14dnech, ne-li po třech týdnech 🙂

janaspo
6. dub 2016

@paulittav Přesně ... Tak uvidíme ... budu nám držet pěsti 🙂

eviicka
6. dub 2016

Tak mě doktorka objednala až na začátek 9. týdne, a to zase byla nekonečná doba... ono si nevybereme 🙂

princezsverunka
7. dub 2016

dneska odpoledne jsem to zjistila,zadne pocity jenom vcera nevolnost a boleni vajecniku

janaspo
7. dub 2016

@princezsverunka Gratuluji 🙂 Krásné čárky 🙂

princezsverunka
7. dub 2016

@janaspo dekuji 🙂

monichka
7. dub 2016

holky můžete popsat jak se u vás projevovala počáteční nevolnost? čím byla vyvolaná atd? měla jste některá jen pocit že se vám chce zvracet, ale nic?

pekkaa
7. dub 2016

@monichka jj, ja nikdy nezvracela. Jenom takovy pocit.. A s tim spojene nechutenstvi

monichka
7. dub 2016

@pekkaa po všem co sním mám tak 10min pocit že budu zvracet ale nezvracím. může to být příznak? test je ještě možná brzy dělat

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru