Čerstvě těhotná

elis2013
19. kvě 2013

Ahoj všechny čerstvé těhulky,
včera se mi potvrdila má domněnka, že se zadařilo a na testu mám krásné // čárky. Jsem z toho ale pořád nějak vyplesknutá, s přítelem (za 2 měsíce už manželem 😀 ) se o mimi snažíme už dlouho, jen nám nepřály mé zdravotní problémy, takže jsme to museli několikrát odkládat...ale nakonec se zadařilo 🙂 Jenom mě to asi pořád nějak nedochází.... :(
Chtěla jsem se zeptat, jak jste na tom vy, podělit se s vámi o společné pocity související s tímto neskutečným darem 🙂 těhotenstvím 🙂
Jinak dle kalkulačky jsem v 4+1tt 🙂 takže opravdu čerstvě těhotná 🙂
Těším se na vaše příspěvky 😎

yildiz
1. srp 2013

@zuzinkas - myslim, ze ted strach mit nemusis myslim z letadla ...pokud ti neni nejak zle nebo tak a je vse o.k. dovcu si hezky uzij a zadnej stres 😀 a presne jak rikas pokud to ma byt tak , tak to bude a pokud ? tak ...ale urcite bude vse dobre .... 😀 ja jsem zatim porad mimo a nemuzu tomu nejak porad uverit 😀 je to jak sen 🙂 tak nam vsem tady drzim pesti !

zuzinkas
2. srp 2013

@yildiz Holky, díky za uklidnění, já doufám, že to bude v pořádku 😉 Mně sice špatně bývá, většinou celé dopoledne a jsem unavená, ale to zvládneme.. Moc se těším na moře 🙂 Myslím, že tomu budeme věřit, až nám poroste bříško. Mně to taky nedochází, co všechno se vlastně děje 🙂

kristl85
2. srp 2013

@yildiz Aha tak na prukajdu si jeste pockam to neva. Já tam du nakonec už dneska, prijde mi, ze neni vsechno ok, tak se chci jit radsi zeptat. Je mi jasny, ze nic neuvidi, ale spis chci jit na kontrolu, jestli je vse ok. Dam vedet.

yildiz
2. srp 2013

@kristl85 jasnee ...tak jak to dopadlo ? Snad je vse o.k. ? neboooj ty 3 mes tak rychle utecou ? 😀 ani nemrknes ! Ja ani nemrkla a Tyne uz je skoro 14mes 🙂 jak to rychle uteklo ! ☹

kristl85
3. srp 2013

@yildiz No zatím nebylo nic vidět, musím v pondělí a ve st na krev na hcg a ve středu musí byt hodnota dvojnásobná jinak je to mimodel. tak musím počkat, doufám, že bude vše ok.

diuse
5. srp 2013

Ahoj holky, tak jak pokračujete? 🙂 Já jsem 10+2 a už mi přestaly nevolnosti, únava taky, ale jak neležim do deseti večer, jsem vyřízená :D Včera jsem přišla na to, že je mi špatně z Mamavitu, takže jdu dnes do lékárny koupit jiné vitamíny. V pátek jsem byla na kevních odběrech, dostala jsem průkazku a příští pondělí jdu na ultrazvuk k 1.screeningu, tak se moc těším, až miminko uvidím 😀

modrouckeocko
8. srp 2013

Ahojky holky těhulky, zda nevadí ráda se přidám do diskuze. Předevčírem jsme zjistily že jsem těhotná. Byly jsme včera už i na UZ ale jsme ještě malinký zatím byly vidět dvě bublinky. Jak pak jste tady na tom vy ? 🙂

orchidejka
9. srp 2013

ahoj holky, ráno jsem našla //. jsem pravděpodobně 6tt a v úterý letíme na dovču. můžu letět letadlem???

neytiri25
13. srp 2013

Ahoj holky, jsem Lucka, Těhotenské testy vyšly pozitivní již minulý týden. Teď jsem v 5tt+4. Na UZV jsme byli ve 4+6. Byla vidět jen zvýšená děložní sliznice. Další UZV je tento čt, tak držte pěsti. Jinak symptomy - jako první šílená únava, přidalo se nechutenství, teplota kolem 37 C, zánět močáku, rýma, zhoršení alergie, občasné lehké píchání v podbříšku, plynnatost, krásně čistá pleť, bolest zad. jsem zatím bez výtoku, jen taková čirá voda občas a občas malinko bílého, ale spíš bez.

neytiri25
13. srp 2013

Orchidejko já myslím, že můžeš letět.. taky mě to čeká. Píšou že se nemá létat od 6.měsíce ale že by se nemělo lítat v prvním trimestru - o tom jsem se nedočetla

tuqanqa
18. srp 2013

Ahojte, pridavam se k vam. Dneska jsme teprv 3+4 a nesmirne se tesime. Ani jsem nedoufala ze tak brzo se nam podari protoze v kvetnu jsme o jedno babetko prisli v 9tt. Citim se fajn ale mam obavy aby se to vsechno neopakovalo. Je tu nekdo s podobnou minulosti?

tuqanqa
18. srp 2013

@tuqanqa P.S. muzete mi prosim nektera poradit? Hledam tu jednu konkretni osobu s kterou jsem si tehdy psala a moc se na modr.konikovi nevyznam...muzete me nasmerovat kam kliknout abych ji nasla? Moje historie prispevku je prazdna.

elis_two
19. srp 2013

Ahoj, holky, v sobotu mi vyšel pozitivní těhotenský test. Měla jsem obrovskou radost, i když mi je jasné, že 100% jistotu budu mít až po lékařské prohlídce. Podle mých výpočtů jsem v den měření měla být 5 dní po ovulaci, což je velice krátká doba na pozitivitu. (neměřím si však bazální teplotu ani si nedělám ovulační testy - ohledně ovulace to byla pouze moje domněnka kvůli charakteru děložního čípku a menstruačním bolestem v břiše). Měla jsem však silné příznaky těhotenství (nevolnost, velká únava, pnutí a bolesti prsou, píchání v podbřišku). Kdyby ovulace proběhla už z kraje cyklu, je možné, že by byl test pozitivní? Test jsem si dělala 21. den cyklu a // jako hrom se objevily téměř ihned. Test jsem zopakovala týž den a pak nazítří, a to dokonce odpoledne. Všechny byly pozitivní. Poslední menstruace byla velice slabá. Napadá mě proto, jestli jsem neotěhotněla už předešlý cyklus a krvácení, které nastoupilo už 20. den cyklu, nebylo z otěhotnění. Děkuji za odpověď.

neytiri25
19. srp 2013

Tak mi nakonec bylo řečeno, že se lítat nemá

lucylu823
28. srp 2013

Holky létat určitě můžete!! Nemá to malinký absolutně žádný vliv! Jen je důležié se v letadle hodně hýbat, pokud letíte ekonomickou, kde je prostor trošku ztísnění z důvodu trombozy..a hodně pít..ale jinak miminku se nemůže nic stát!

bebe_84
11. zář 2013

Ahoj holky,s dovolením se přidám. 😵 Jako zakladatelka pořád nemůžu věřit,že jsem v tom (5.tt,dneska poprvé na utz). Taky čekám,kdy mi to dojde. 😀
A koukám,že řešíte i létání,taktéž jsme si před touhle novinkou koupili dovču. Dneska mi gynekolog říkal,že není příznivcem lítání v těhu,ale že je to ještě rané,tak zavře oko. 😀

pajulka855
12. zář 2013

ahoj, pokud to nebude vaditr, měla bych na Vás otázku. Kdy jste oznámili nejbližším, že čekáte mimi?

pidisek
13. zář 2013

@pajulka855 kvůli ivf hned rodicům, ostatním po 12.tydnu...ty jsou nejrizikovější...🙂 ale hned od // jsem chodila očumovat kočárky 🙂

verca46
14. říj 2013

Já si včera dělala test a taky mě vyšly dvě čárky,netrpělivě jsem čekala co se oběví.Ale pořád mě to nějak nedochází.Zítra jdu na gyndu aby se to potvrdilo že jsem važně v tom.Moc jsem si to malé přála.

planetkarys
14. říj 2013

Ahoj holky, tak se musím s Vámi podělit. Dneska jsem byla u gynekologa jsem těhulka 🙂 5tt 🙂

sisi137
15. říj 2013

Ahoj holky, můžu také mezi vás? U dr jsem ještě nebyla, ale včera hcg 2162 a 32. den cyklu 🙂

verca46
15. říj 2013

Dnes jsem byla u pana doktora tak ten mi potvrdil že jsem taky těhulka.Ale nějak mě zapoměl říct v kterém jsem týdnu,ale muj plod má 16mm :-*

elis2013
autor
15. říj 2013

@verca46 Gratulace 🙂 užívej si to a hlavně na sebe buď opatrná

iwciajagielska
17. říj 2013

Ahoj všem...no ja jsem taky cerstve tehotna asi 14 dni 🙂 a starsne se na mimco tesim 🙂 je to me 1. dite 🙂

sisi137
17. říj 2013

@iwciajagielska jéé tak do gratuluju, už jsi měla uzv?

crime
18. říj 2013

@orchidejka ahojky, neměj strach, létat se může až do myslím 30tt. 😉

crime
18. říj 2013

@pajulka855 já tohle taky řeším, jsem v 4tt + 3 🙂 mým rodičům jsme to řekli, přítelovým to řekneme dnes, ale bojím se říct to komukoliv jinému.... je na to ještě hodně brzo

crime
18. říj 2013

holky, kdy jste byly na prvním UTZ? já jdu až 5. listopadu, takže to budu v 7.tt, takže by už měl být vidět váček a možná i slyšet srdíčko, že?

ajina17
18. říj 2013

@crime to už bude vidět i plod+nsrdíčko 😉 můj UTZ 6+1tt

crime
18. říj 2013

@ajina17 juu, tak to se těším... to už je hezky vidět 🙂 a jak to, že někdo chodí na UTZ dřív? mě řekli až v 7. týdnu... i když paní, která se zabývá čínskou medicínou, ke které chodím, tak mi říkala, že čím míň zásahů do těla (teda i UTZ) tím líp

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru