Čerstvě těhotná

elis2013
19. kvě 2013

Ahoj všechny čerstvé těhulky,
včera se mi potvrdila má domněnka, že se zadařilo a na testu mám krásné // čárky. Jsem z toho ale pořád nějak vyplesknutá, s přítelem (za 2 měsíce už manželem 😀 ) se o mimi snažíme už dlouho, jen nám nepřály mé zdravotní problémy, takže jsme to museli několikrát odkládat...ale nakonec se zadařilo 🙂 Jenom mě to asi pořád nějak nedochází.... :(
Chtěla jsem se zeptat, jak jste na tom vy, podělit se s vámi o společné pocity související s tímto neskutečným darem 🙂 těhotenstvím 🙂
Jinak dle kalkulačky jsem v 4+1tt 🙂 takže opravdu čerstvě těhotná 🙂
Těším se na vaše příspěvky 😎

iwciajagielska
18. říj 2013

@sisi137 Ted 24.10 jdu na 1. ultrazvuk... 🙂

iwciajagielska
18. říj 2013

@sisi137 Nemusim se bat? Pujdu na 1. ultrazvuk,tak mam male obavy...

iwciajagielska
18. říj 2013

Ahojky je mi to trapny ale nevim v kolikatem jsem ...jak to mam vypocitat? Dekuji 🙂

sisi137
18. říj 2013

@iwciajagielska počítá se to podle prvního dne poslední menstruace. Na netu máš spoustu těhotenských kalkulaček 😉

orchidejka
21. říj 2013

@crime jj dík. já ten let nakonec absolvovala a vše OK 🙂

iwciajagielska
21. říj 2013

@sisi137 ok hned to jdu zkusit dekuju moc 🙂

blondie3
21. říj 2013

Ahoj holky! Rada bych se taky pridala, i kdyz tomu porad nemuzu uverit 🙂. Jsme ted myslim 5tt, na ultrazvuj jdu pristi pondeli. Porad me lehce poboli v podbrisku, myslite, ze je to normalni?..takovy pocit jako pred MS.

iwciajagielska
22. říj 2013

@blondie3 Ahoj,neboj je to uplne normalni ja to mam kazdej den...porad si myslim ze jsem to dostala ale nic jsem v 6tt 🙂...je to normalni

sisi137
22. říj 2013

@blondie3 ahojky, ano je to normální. Já mám po kontole dnes. Jsem 6.týden. Podle poslední MS 5tt+6. A miminku už tluče srdíčko.

iwciajagielska
22. říj 2013

Holky? co je to ten vnitrni UTZ?

luu87
22. říj 2013

@iwciajagielska Nedělá ti UTZ přes bříško, ale spodem.. Nevím, jak bych to popsala 😀 Sonda má tvar tyčky, na tu dá něco jako kondom, nanese gel a zavede dovnitř 😉 Neboj, je to tenký a vklouzne to tam ani nevíš jak 😎 😀

iwciajagielska
22. říj 2013

@luu87 Aha :D no dekuju,,,,uz ted se min bojim :D

luu87
22. říj 2013

@iwciajagielska Vůbec se neboj 😉 Jak jsi čerstvě těhotná, tak takhle lépe vidí mimíska 😉

iwciajagielska
22. říj 2013

kdo...ja nebo doktor...

luu87
23. říj 2013

@iwciajagielska Přes břišní (vnější) sondu UTZ by skoro nic neviděl, touhle vnitřní krásně 🙂 takže ho uvidíte na monitoru oba a hezky 🙂

iwciajagielska
23. říj 2013

No začínám se těšit 🙂

jajda2011
23. říj 2013

Ahoj Holky jsme po IVF a před chvílí mi volali,že test HCG je pozitivní 🙂

sisi137
23. říj 2013

@jajda2011 ahojky, to je skvělá zpráva 🙂 Kolikátý pokus a kolik je hcg? A kdy jdeš na uzv?

jajda2011
23. říj 2013

@sisi137
No je to druhý pokus, Hcg nevím neřekli mi to a na ultrazvuk jdu 14.11.2013 snad bude vše už dobré. 🙂

sisi137
23. říj 2013

@jajda2011 držím pěsti aby bylo 🙂

iwciajagielska
24. říj 2013

Ahojy holky tak super dnes jsem byla na 1. UTZ vysetreni,sice doktor nic moc ale uz mam prukazku :P a ve 12. tydnu jdu na GENNET LIBEREC 🙂

blondie3
27. říj 2013

@jajda2011 Tak presne totez jsem prozila 16.10. taky 🙂)). Nejhezci zprava na svete! Jen ted ten strach, aby bylo vsechno v poradku. Zitra jdu na 1.ultrazvuk jeste do CARu.

verundi
30. říj 2013

Ahoj holky, já měsíc před otěhotněním vyměnila gynekologa a jsem moc ráda! Včera jsem u něj byla, aby mi potvrdil, co mi ukázal test, 5.-6. týden. Byl nadšený, gratuloval mi, hned vola z čekárny i mého manžela, plácal ho po zádech, vyprávěl mu, jak u své manželky prvně objevil na ultrazvuku dvojčátka. Super profesiobnální přístup. Možná proto, že je to soukromník a navíc to není Čech, ale Íránec 🙂

iwciajagielska
8. lis 2013

AHOJ holky jsem v 9.tydnu klimaty je to mesic?

muddledgirl
9. lis 2013

Ahojky, můžu se k vám přidat? Tak včera potvrzeno hcg...ultrazvuk 28.11. Jak se cítíte holky?A všem moc gratuluju... 😉

iwciajagielska
9. lis 2013

Hollky jsem v 9.tydnu kolikaty je to mesic?

koada
9. lis 2013

@iwciajagielska Začínáš 3. mšs

lusicka
9. lis 2013

Přeji krasny den ,ráda bych se přidala v týdnu jsem si dělala test a dnes ráno druhý .... týden meskam s menstruace. Pridavam fotky a ve čtvrtek jdu na kontrolu ...bojim se

muddledgirl
9. lis 2013

@lusicka Neboj, to bude dobrý.... 😉

lusicka
9. lis 2013

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru