Čerstvě těhotná

elis2013
19. kvě 2013

Ahoj všechny čerstvé těhulky,
včera se mi potvrdila má domněnka, že se zadařilo a na testu mám krásné // čárky. Jsem z toho ale pořád nějak vyplesknutá, s přítelem (za 2 měsíce už manželem 😀 ) se o mimi snažíme už dlouho, jen nám nepřály mé zdravotní problémy, takže jsme to museli několikrát odkládat...ale nakonec se zadařilo 🙂 Jenom mě to asi pořád nějak nedochází.... :(
Chtěla jsem se zeptat, jak jste na tom vy, podělit se s vámi o společné pocity související s tímto neskutečným darem 🙂 těhotenstvím 🙂
Jinak dle kalkulačky jsem v 4+1tt 🙂 takže opravdu čerstvě těhotná 🙂
Těším se na vaše příspěvky 😎

akvy
19. kvě 2013

elis...velká gratulace a krááááááááásně si to těhotenství užívej a dávej na sebe pozor 🙂

elis2013
autor
19. kvě 2013

@akvy Děkujiiiiii 🙂 hlavně tomu pořád nevěřím, že to je pravda, jsem zvědavá, kdy mě to dojde 🙂

naomi6
19. kvě 2013

@elis2013 Ahoj, gratuluji, jsme na tom stejně, v pátek mi vyšel těhotenský test. Na gyndu jsem ještě nevolala. Ale asi mě objedná až tak za 14 dní, do té doby to snad nevydržím. My čekáme druhé mimi. Tak přeju, ať je vše ok a snad si budeme vyměňovat zkušenosti, Budu se těšit. A kdes našla tu kalkulačku? Prosím o stránky. Díky

findejsova1
19. kvě 2013

ahojky tak to mooooooc gratuluji. 🙂

risanek
20. kvě 2013

Ahojky, moc gratuluji, nejsem sice tehotna ale snažim se, elis2013 chcy se te zeptat jake maš pocity a jak si citila ještě před tim jak ti vyšel pozitivní testik. Jsem 10 dní po IUI musim čekat 2-3 tydni pokud si mužu udělat TT a je to k zblaznění. Dekuji z odpověd

mariiianka
20. kvě 2013

@elis2013 ahojky,moc gratuluji 😵 .My čekáme po 4 letech druhý mimi pomocí IVF.Trochu složitější cesta,ale jsme moc šťastni 🙂

risanek
20. kvě 2013

Přeju Vam to moc moc jsem po 1 IVF 5 KET a tet 2 IUI a už mně z toho trochu hrabe. IVF jsem mela před 5 lety z toho jsem mela zamkle tehu a hrozně dlouho jsem se z toho dostavala. Tet to proživam vše mnohem lip ale sama asi viš že mužeš se snažit jak chceš ale nervy stejně pracuji. Kdy by se to tet nepovedlo tak jdeme na 2 IVF do Pronatalu, tam otěhotněly 2 moje švagrove(1 z dvojčatkama). Nejhorši na tom je že jsme z manželem oba zdrave

lili1986
20. kvě 2013

@elis2013 😀 Ahoj já jsem našla čárky dnes 😀 A jsem stoho trochu v šoku jelikož mám dceru co má za 5 dní 8 měsícu:D Ještě jsem nezhubla 20kg co jsem přibrala minule tak mám spíš šok:D Do doktora jdu až 3.6

bonavoxa
20. kvě 2013

Taky jsme to tak mela...a nedošlo mi to porádne ani ted..a to malá má 4 mesíce 😀 Takze klid a užívej si to, dokud je v brichu, protoze nikdy nevíš, co za čertovo kvítko vyleze..a pak budeš jen marne vzpomínat na to, že se dá spát celou noc.

elis2013
autor
20. kvě 2013

@naomi6 Ahoj, to mám radost i za tebe 🙂 Velká gratulace 🙂 Tak ať vše vychází. Posílám odkaz na kalkulačku a povídání, výborné: http://www.tehotenstvi.academy.sk/ má to koncovku slovenskou, ale je to normálně v češtině. Jinak na gyndu jdu na UZ 3.6. 🙂

elis2013
autor
20. kvě 2013

@findejsova1 Děkuji 🙂

elis2013
autor
20. kvě 2013

@risanek Děkuji, jak říkám, jsem z toho pořád taková nesvá, pořád mě to nedochází, co se děje...myslím, že mě to doje, až budu na UZ a uvidím tu šedou obrazovku s tečkou 🙂 Jinak pocity děsný, hlavně před tím TT, to člověk neví, zda jo anebo ne.......i když te%d to taky nevím, asi už hormony, že jsem tam vyplesklá 🙂 Tak sržím palečky a dej vědět.

elis2013
autor
20. kvě 2013

@mariiianka Velká gratulace 🙂 Hlavně ať je vše v pořádku 🙂

elis2013
autor
20. kvě 2013

@lili1986 Gratulace veliká, ber to tak, že je to osud, že to tak má být 🙂 já jdu na UZ taky 3.6., tak si pak dáme vědět 🙂

elis2013
autor
20. kvě 2013

@bonavoxa Tak to jsem ráda, že mé pocity nemám sama.. 🙂 máš pravdu, je třeba užívat si každý den 🙂 🙂 🙂 😎

kiara81
20. kvě 2013

ahojda děvčatka mohu se přidat???já min. týden zjistila // po bolestech břicha na ms....mám za sebou IUI a několik IVF s potratem...pak jsem se s manželem rozešla....x let jsem nebrala antikoncepci....mám nového přítele 6měsíců a jsem těhule....nevím jestli být štastná nebo ne ....každou chvíli brečím...ale u mě je to dar ....a taky si toho vážím ale přišlo to opravdu tak nečekaně...a doufám že to co máme s přítelem ted nikdy neskončí....každou chvíli brečím....asi hormony nebo co 😀 ale jsem obezřetná a radovat se budu až budu držet miminko v náručí....nejhorší je že si nemůžu s nikým o tom popovídat....jelikož je opravdu hrozně brzy ....tak snat zde si s Vámi budu moct vyměnit pár písmenek 🙂

mirranda
20. kvě 2013

Ja nasla // minulou nedeli. Ve ct jsem byla u dr. Potvrzeno...zatim je to male, 3mm. Ve ct jdu znovu, snad trochu povyroste 🙂 Snad budeme vsichni OK, drzim nam palce.

elis2013
autor
20. kvě 2013

@kiara81 Je to dar a člověk si toho musí vážit aužívat každou chviličku 🙂 Tak držím palečky a těšíme se na nějaké další zprávičky 🙂 a o hormonech mě nemluv, je to jak na houpačce 🙂 😒 🙄 😎

lumiga
20. kvě 2013

Tak já se taky přidám, pozitivní test jsem měla v sobotu ráno, příští týden se mám stavit u Dr, tak uvidíme, doufám, že bude vše v pořádku

elis2013
autor
20. kvě 2013

@mirranda Tak gratuluju, já se těším, až půjdu k doktorce a něco uvidím, zatím vše sleduji zde http://www.tehotenstvi.academy.sk/ , ať mám aspoň představu co se ve mě děje 🙂

mariiianka
20. kvě 2013

@kiara81 tak to je krásný,že to vyšlo přirozeně.Moc gratuluji.My máme za sebou 8 neúspěšných IUI a IVF,který se podařilo hned.Sice nás to stálo taky spoustu nervů,ale ustáli jsme to a jsme za to vděčni.
@elis2013 moc děkuji a snad to dotáhneme do šťastného konce.Už se těším na příští pondělí na kontrolu.Snad je vše v pořádku

elis2013
autor
20. kvě 2013

@mariiianka Tak hlavně ať je vše v pořádku, držím palečky 🙂

mirranda
20. kvě 2013

@elis2013 Dekuju za odkaz 🙂 Je to sikovne. Jinak ja budu mit ve stredu 6tt a porad jsem z toho trochu paf a nejak tomu neverim. Snazili jsme se rok a pul.

naomi6
20. kvě 2013

@elis2013 Díky, já jdu už 27.5., ale myslím, že je to dost brzo na srdíčko. Tak také držím palce, ať vše dobře dopadne 😉

lili1986
20. kvě 2013

@kiara81 🙂 Gratuluji na chlapa se můžeš kdykoliv vykašlat ale dítě je malý zázrak🙂

kiara81
20. kvě 2013

@elis2013 je to dar to máš pravdu....vážím si toho a ani na chvíli neuvažuju že by mělo být něco špatně...ale prostě člověku není 23 ale skoro 32 tak už maličko přemýšlí jinak...
@mariiianka moc děkuji a zároven gratuluji i tobě sama určitě víš co to je za nervy....čekat každý měsíc jestli budou dvě čárky nebo ne a ted to bylo neplánované a nečekané navíc jsem byla v práci ráno jsem se dozvěděla že mi umřel pejsek bývalý mě ani nedal šanci se s Katynkou rozloučit tak jsem bulela furt pak v práci mě každej litoval od staniční až po pacienti takže to vůbec a večer jsem se dozvěděla že jsem těhu no tak to jsem řvala znova...další den znova 😀 😀 taky tomu doted nemůžu nějak věřit zítra bych měla jít na kontrolu tak jsem zvědavájsem 5+2 a myslím si že ještě srdíčko nebude vidět ale doufám že hrášek o něco vyrostl test mám silnější tak snad to bude vše v pořádku a to samé určitě i u tebe
@lili1986 já doufám že nám zůstane to co máme ted ...nechce být sama to jsem si užila až až...doufám že vše bude v pořádku 🙂))

mariiianka
20. kvě 2013

@kiara81 to prostě bude v pořádku,na zítra držím moc moc palečky.To je úžasný jak se člověku takhle krásně zadaří.Já taky už ani nedoufala,že bude mimi.Už jsem se smiřovala s jedináčkem.Ale do IVF jsem šla prostě s tím,že bez malýho zázraku neodejdu,byla jsem pozitivně naladěná a ono to vyšlo.Tak teď musíme dojít hezky až do prosince

kiara81
20. kvě 2013

@mariiianka to je super že ti to akhle vyšlo...a není pochyb že by jsme neměli dojít do zdárného konce né jenom my ale my všichni 🙂))) už se moc těším .....

zuzamik
21. kvě 2013

Ahojky, pokud se můžu přidat, já měla první pozitivní test 9.5.- po něm jsem si jich dělala v následujícím týdnu ještě 5 dalších, nemohla jsem tomu uvěřit 🙂 Včera jsem byla u paní doktorky, tak mi těhotenství potvrdila- mimísek má 5 týdnů, srdeční činnost na ultrazvuku ještě vidět nebyla... Znovu tam půjdu až 10.6., kdy už by mi měli dělat potřebná vyšetření, tak doufám, že budeme oba ok... Pokud vše půjde dobře, tak by se měl/a narodit někdy v polovině ledna 😀

elis2013
autor
21. kvě 2013

@zuzamik Tak to veliká gratulace, vítej 🙂 já tomu taky pořád nevěřím.... vždycky ráno se musím smát, protože když se probudím, tak si řeknu:"já jsem vlastně těhotná" 🙂 🙂 🙂 nějak na to přes noc vždycky zapomenu 🙂 jsem zvědavá, kdy mi to dojde 🙂 tak hlavně ať je vše ok 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru