Čerstvě těhotná

elis2013
19. kvě 2013

Ahoj všechny čerstvé těhulky,
včera se mi potvrdila má domněnka, že se zadařilo a na testu mám krásné // čárky. Jsem z toho ale pořád nějak vyplesknutá, s přítelem (za 2 měsíce už manželem 😀 ) se o mimi snažíme už dlouho, jen nám nepřály mé zdravotní problémy, takže jsme to museli několikrát odkládat...ale nakonec se zadařilo 🙂 Jenom mě to asi pořád nějak nedochází.... :(
Chtěla jsem se zeptat, jak jste na tom vy, podělit se s vámi o společné pocity související s tímto neskutečným darem 🙂 těhotenstvím 🙂
Jinak dle kalkulačky jsem v 4+1tt 🙂 takže opravdu čerstvě těhotná 🙂
Těším se na vaše příspěvky 😎

domca89
10. bře 2014

Ahoj holky, tak mám z rána krásnou fotečku našeho 4mm velkého miminka, takže jsme v 6+3.

domca89
10. bře 2014

tady přikládá foto...

petruska_novaku
12. bře 2014

Ahoj holky, také se přidávám - jsem 5tt+5 byla jsem v pondělí na krvi a na UZ, zatím je vše OK, tak snad nám to dlouho vydrží...

domca89
13. bře 2014

@petruska_novaku Tak to taky gratuluju. My máme zítra 7týdnů.

petruska_novaku
13. bře 2014

@domca89 taky gratujuju, tak to už máte srdíčko,co? 🙂

domca89
13. bře 2014

@petruska_novaku jj bylo slyšet a to jsem byla 6+3, nádhera...

petruska_novaku
13. bře 2014

@domca89 já jdu 7+2, tak jsem zvědavá na srdíčko. To je slyšet? já myslela, že je nen vidět?

domca89
13. bře 2014

@petruska_novaku Jj je slyšet, teda alespoň mě dala volume do prava a kro toho jak se to hýbalo bylo i slyšet tuctuctuctuc a strašně rychle.

petruska_novaku
13. bře 2014

@domca89 ty bláho, tak to se těším 🙂 je to moje premiéra, tak toho zatím moc nevím...

domca89
13. bře 2014

@petruska_novaku taky čekáme první mimčo. Takže zjišťuju na netu a z tohohle jsem byla dost překvapená, doktorka mi při kontrole řekla, že srdíčko ještě nebude, že je brzy. A ono šup, bylo tam.

petruska_novaku
13. bře 2014

@domca89 Tak to je nádherné překvapení. jééé, koukám, že jsi z Krumlova, tak to bychom si děkdy mohli dát kafčo... Jezdíš do Budějc?

domca89
13. bře 2014

@petruska_novaku jj denně pracuju tam.

janulkahr
14. bře 2014

Tak včerejší kontrola dopadla dobře, dneska už jsme 7+4, máme 11 mm a srdíčko krásně tluče 🙂

michbar
14. bře 2014

Dobré ránko 🙂 já zjistila 3dny zpátky že čekám první miminko 🙂 tak už se moc těším, v pondělí jdu na kontrolu k doktorovi .🙂 Podle kalkulačky jsem ve 4 týdnu 🙂 Všem přeji pěkný slunečný den.🙂 zatím. 🙂 🙂

janakropackova
7. dub 2014

Holky pokud můžu tak se taky přidám. Dnes jsem našla // a je to totální eufórie a obavy jak hrom dohromady. Během roku a kousek jsem 2x potratila a tak se bojím. Zase v dubnu bych rodila naši holčičku tak aspoň nemusím smutnit a snad tentokrát vydržíme. Já mám takovou radost 😀

clarus
8. dub 2014

Ahoj holky, jsem 6+0 a chtěla jsem se zeptat na kyselinu listovou, jím 2 pililky denně, ráno a večer. Jak to máte vy? Díky

diankaary
8. dub 2014

Taky se přidám, v pátek jsem našla // s velkým štěstím jsem přetrpěla víkend a hned v pondělí šla k doktorovi. Veliké je teprve 5mm, odhadem 3týdny. 18tého mám přijít a kouknem na srdíčko. Jsem moc šťastná, zároveň mám, ale veliký strach, jelikož jsem o jedno miminko přišla v 18tt. Snad dá Bůh a bude vše v pořádku.
Jinak mám otázku, je některé z Vás nevolno už teď ? Já se cítím celkem dobře, u prvního těhotenství mi bylo hrozně.

jasminka.25
8. dub 2014

Ahoj holky, přidávám se s čerstvým těhotenstvím. Podle poslední MS jsem 6+3, těhu je potvrzeno, zatím bez srdíčka, v úterý jdu na další kontrolu. Už je to naše třetí, záměrné a plánované 🙂 Jsem šťastná a vidím, že všechno je hned veselejší 🙂

moncakolarova
8. dub 2014

Taky se přidávám, minulý čtvrtek jsem to zjistila, v pátek jdu na kontrolu, měla bych bát 6+4 tak doufám že bude něco vidět

luciie7
Autor odpověď smazal
Zobraz
kalipso
9. dub 2014

@luciie7 ještě je moc brzo, na ultrazvuku bývá něco vidět až při HCG nad 1000 🙂

luciie7
Autor odpověď smazal
Zobraz
lennaaa
7. kvě 2014

ahojte holky, dneska jsem viděla // ale nějak nevím jak se to počítá..nebo kdy zajít za mudr? poslední ms 29.3. a od ovu to je asi 17.den.

letadlo13
7. kvě 2014

@lennaaa Blahopřeju

mmarch
8. kvě 2014

Ahoj tehulky, muzu se take pridat? Jsem 5+4. 4roky jsme se snazili ted nam vyslo prvni IVF. Na utz jdu 22.5. tak snad bude vse v poradku. Berete nektera utrogestan?
Jinak vam vsem moc gratuluji 🙂

letadlo13
12. kvě 2014

Ahoj // 🙂 je to zvláštní pocit
@lennaaa to by mě taky zajímalo, doktory nemám ráda a tak se tam nemíním hnát zbytečně brzo (ani moc často)

lennaaa
12. kvě 2014

@letadlo13 já se z tama zrovna vrátila, musela jsem tam páč mám ve středu letět do turecka a nějak nemám chuť to absolvovat.takže dneska jsem viděla tu naši ,, buňku,, zatím to vypadá na 5. týden vzala krev a za 14 dní kontrola.myslím, že teď tam budeme častěji...chtělo by to zajít co nejdřív pro klid...jestli se nejedná o mimoděložní atd...

alneka
Autor odpověď smazal
Zobraz
letadlo13
13. kvě 2014

@alneka Já jsem se domluvila, že přijdu až v červnu, nevidím důvod tam chodit dřív 🙂 Že jsem těhotná stejně už vím 😀 A na doktory mám averzi, takže čím míň jich uvidím, tím líp 😀 😀 😀

kuliza
14. kvě 2014

Ahoj :0)
Take se pridavam :0) Jsem 5+2 :0)
Vsem moc gratuluji :0)))

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru