Čerstvě těhotná

elis2013
19. kvě 2013

Ahoj všechny čerstvé těhulky,
včera se mi potvrdila má domněnka, že se zadařilo a na testu mám krásné // čárky. Jsem z toho ale pořád nějak vyplesknutá, s přítelem (za 2 měsíce už manželem 😀 ) se o mimi snažíme už dlouho, jen nám nepřály mé zdravotní problémy, takže jsme to museli několikrát odkládat...ale nakonec se zadařilo 🙂 Jenom mě to asi pořád nějak nedochází.... :(
Chtěla jsem se zeptat, jak jste na tom vy, podělit se s vámi o společné pocity související s tímto neskutečným darem 🙂 těhotenstvím 🙂
Jinak dle kalkulačky jsem v 4+1tt 🙂 takže opravdu čerstvě těhotná 🙂
Těším se na vaše příspěvky 😎

snazilkaromulka
8. bře 2015

@radiz dobře, dobře přidám jak to dopakdlo 🙂

snazilkaromulka
9. bře 2015

Tak jsem objednaná na středu ještě mě tam sestřička vtlačila 🙂 Přidávám moje testíky, ale ty první dva už jsou trošku vybledlé, ve skutečnosti je to vidět i na těch prvních dvou.. na fotce to je světlejší.. 🙂 dneska je opět viditelnější

a1211
10. bře 2015

Ahoj holky, chtěla jsem se vás zeptat jak snášíté období mezi pozit.testem a prvním UTZ. Já jsem po IVF a poz.testík jsem měla před 10dny. Na první UTZ jsem byla objednaná za 14 dní, ale jsem čím dál více nervozní a hledám asi ani co není. Poslední týden mám pocit jak kdybych neměla vůbec žádné příznaky, předtím mě aspoň trošku bolela prsa, teď jak když utne, absolutně nic. Test jsem si dělala, a je pořád stejný, ale mám pocit, že už snad ten týden nevydržím, jaký mám strach, jestli tam bude vše v pořádku. Jak to prožíváte vy?

berusjana
10. bře 2015

ahojky,naprosto stejně 🙂 až do včerejška,kdy jsem byla na druhém uz a konečně tam bylo vidět i srdíčko.

snazilkaromulka
11. bře 2015

Holky já mám takový strach, jdu dneska na gyndu po těhu testech, už jsem si další nedělala, ale mám obavy aby mi třeba neřekl že těhu nejsem že jsem viděla bludy a ne // 😀 držte palce

a1211
11. bře 2015

Držím, taky mám strach ten příští týden. A dej vědět jak jsi dopadla

snazilkaromulka
11. bře 2015

tak jsem byla dneska u doktora.. ☹akorát mě vylekal.. říkal že tam nic nevidí, a že když tam nic nevidí tak jsou dvě možnosti, tím že mám delší cyklus tak jsem tehu třeba jen 14 dní, tudíž to ještě není vidět.. a nebo už jsem delší dobu a je to mimodelozni.. tudíž mi vzal krev a zítra dopo budou výsledky.. pokud bude hodnota pod 1000 tak za týden přijdu znova, pokud nad tak do nemocnice, takže jsem uplne v haji, bez nalady ☹ meli jste to tak taky nektera?

lenia87
13. bře 2015

Holky, co jste čerstvě těhotné, máte zvýšenou teplotu? 🙂

jennyexx
13. bře 2015

Ahoj holky. Zazivam tuhle situaci poprve a nevim co si. Myslet. Posledni menstruaci jsem mela 21.1.-29.1. Takze jsem si minulou predminulou nedeli udelala jeden test a minulou jeste jeden. Oba pozitivni. Dnes jsem sla na gynekologii a malem to se mnou seklo. Dr. mi rekla, ze tam vidi neco jen 5mm coz neodpovida tydnu, v kt.bych mela byt a zacala jsem slabe spinit. No dr.mi rekla, ze to vidi na 3 moznosti. 1. Ze mi prijde menstruace. 2. Jsem tehotna kratsi dobu. 3. Mimodelozni otehotneni. Vzala mi krev a ze do 2 hodin bude mit vysledek a zavola mi ho, samozrejme nic, zadny tel. Tentokrat byl vnitrni ultrazvuk bolestivy a neprijemny. Dosla jsem domu a udelala si znovu test - pozitivni. Potom jsem do hodiny chytla silne bolesti v podbrisku a krvaceni. Lezim a odpocivam. V pondeli mam jit znovu na gynekologii. Zazila jste toto nektera co cekate nebo uz mate deti? Nevim co si mam o tom myslet... Podotykam, ze jinak mam hodne tehotenskych priznaku.

snazilkaromulka
14. bře 2015

@jennyexx já teď mám úplně to stejné co ty, jen bez toho krvácení, testy pozitivní na utz nic, teplota 37,4 - 37,6, tehu příznaky mám, výsledky jsem taky měla mít v pátek a samozřejmě nic.. takže mě taky straší mimoděložním.. Tak držím palce ať nám to vyjde a vše je v pohodě 🙂

snazilkaromulka
14. bře 2015

@lenia87 jo jo mám 37,4-37,6 🙂

jennyexx
15. bře 2015

@snazilkaromulka ahojky, tak jsem od vcerejska v nemocnici. Kroutili nad mou gynekolozkou hlavou. Miminko je v deloze, ale je to tak 4ty tyden.. Zatim se drzime. Zitra se uvidi jestli je vse plne ok. Ted dostavam leky. Vsichni jsou moc mily a vsechno do detailu vysvetluji. Verim, ze to ta moje fazolka zvladne a brzo pujdeme domu. Mam plnou podporu rodiny a manzela. Musim verit. 🙂

snazilkaromulka
15. bře 2015

@jennyexx tak držím palce ať je vše v pořádku 🙂 já se dozvím zítra výsledky

snazilkaromulka
16. bře 2015

Tak jsem byla v nemocnici na vyšetření, tak je tam žloutkový váček 🙂 Vypadá to teda dobře, za 14 dní kontrola..

jana1991
16. bře 2015

Ahoj holky cca 8 měsíců jsme se s manželem snažili a pořád nic, před měsícem jsem se vydala už za doktorem a ten mi řekl, že mám nízkou děložní sliznici. 😒 4. Března jsem šla na krev na hormonální profil. Výsledky mají být až příští týden. A v sobotu jsem to měla dostat, nic, tak jsem si dnes udělala test a ony tam jsou 2 čárky!!! 😕 Je možný že se to v té nízké sliznici neudrží?? ☹ Má s tím někdo zkušenosti?? Asi si mám zajít co nejdřív za doktorem že???

berusjana
16. bře 2015

Ahojky,určitě zajdi 🙂,držím pěstičky.

laskypa
23. bře 2015

Ahoj holky...jsem 5tt+6 a dnes jsem byla na UZ..tak jsem se nemohla dočkat jestli už uvidíme aspoň srdičko. Nebylo tam nic..teda doktor mě uklidnil že tam flek není, ale že jde vidět jak se to tvoří...mám přijít za 14 dní, že to už uvidíme určitě...aach jo to čekání. 🙂

kacenkka84
6. dub 2015

@snazilkaromulka Tak jak jsi dopadla?!

vierkabu
10. dub 2015

Ahoj tehulky v utorok som zistila ze som tehotna ... trosku som z toho zmatena.. pretoze presne pred rokom som miminko cakala ale prisli sme o neho ... bojim sa ale zaroven sa aj tesim . V stredu idem na prvu kontrolu tak budem vediet v ktorom som tyzdni a ci je vsetko v poriadku .. tak nam drzte palceky...🙂

puntaska
7. říj 2015

ahojky s pritelem se snazime o miminko tak jsem sla na vysetreni a tam mi rekli ze mam spatny ph pro spermie nevite jak ph zlepsit

jennas
10. říj 2015

Ahoj holky, ja jsem take cerstva tehulka, od ct mam pozitivni testy...taky tomu nemuzu porad verit, snazili jsme se treti mesic a zrovna jsme byli oba nemocni a ja brala i prasky, takze jsem tomu vubec neverila...taky jdu az za 14 dni k doktorce a jsem zvedava jak to vydrzim do te doby nerict manzelovi...🙂

kaczorka
14. říj 2015

ahoj holky,ja si delala od pondeli co mi vynechala MS testy a vysly pozitivni.dnes jsem byla na gynekologii a na ultrazvuku nebylo nic videt,je to normalni? jsem asi ve 4tt 😉 asi je jeste moc brzy,ze?

zvanilka
25. říj 2015

Ahoj,já si myslím ze záleží kdy jsi mela ovu,ono se určité ukáže 🙂
@kaczorka

jsss
29. říj 2015

Zdravím všechny čerstvé těhulky 🙂 26.10.2015 jsem zjistila pozitivní testíky 🙂 2.11. jdu k MUDr. ...🙂 Je na tom někdo aktuálně podobně termínově? Miminko jsme si s manželem moc přáli, ale momentálně mám v sobě od pondělí hrozně smíšené pocity plné strachu o vše...a pořád bych jen brečela...Nevolnosti a nechutenství mám už také, ale nevím jestli to není spíše psychické ...Prosím moc o podporu, jak jste na tom vy 😉

akcinom
29. říj 2015

@kaczorka ja jsem na tom stejne. Jen jsem v 5tt, 2pozitivni testy a na ultrazvuku nic. Musime si jeste pockak tak cca 2tydny

jsss
30. říj 2015

Moc zdravím 🙂 tak to jsem zvědavá, jestli 2.11. něco MUDr. uvidí ... když dle mých propočtů jsem tak 4tt ...(myslím, že termín početí 15.10.) ...ale jako je mi každý den nevolno a dnes se přidala bolest v kříži ..máte někdo už také takhle brzy nějaké symptomy? 🙂 😲

izzybickerstaff
30. říj 2015

@jsss podle mě je na doktora ještě brzy, já byla až v 8tt, navíc se nakonec ukázalo, že je dítě ještě o 2 týdny mladší kvůli pozdější ovulaci. Taktak bylo něco na utz vidět, tak jen abys nebyla zbytečně zklamaná nebo vystrašená, kdyby ještě nebylo vidět srdíčko. Příznaky jsem přitom měla už od úplného začátku, asi týden a půl předtím, než mi vyšel pozitivní test. Je těžké být trpělivá, ale myslím, že je to tak lepší.

maudn
30. říj 2015

@jsss ja byla poprvé v 8tt a to jsem si tam započetla i pozdní ovulaci, doktorka u tebe asi uvidí malou tečku a pozve tě asi za měsíc

michalamala99
30. říj 2015

@jsss ahojky,chtěla jsem se zeptat,jak píšeš pravděpodobný termín početí 15.10?a to už ti jde vidět na testíku?já právě otálím s testíkem,abych nebyla zase zklamaná....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru