Čerstvě těhotná

elis2013
19. kvě 2013

Ahoj všechny čerstvé těhulky,
včera se mi potvrdila má domněnka, že se zadařilo a na testu mám krásné // čárky. Jsem z toho ale pořád nějak vyplesknutá, s přítelem (za 2 měsíce už manželem 😀 ) se o mimi snažíme už dlouho, jen nám nepřály mé zdravotní problémy, takže jsme to museli několikrát odkládat...ale nakonec se zadařilo 🙂 Jenom mě to asi pořád nějak nedochází.... :(
Chtěla jsem se zeptat, jak jste na tom vy, podělit se s vámi o společné pocity související s tímto neskutečným darem 🙂 těhotenstvím 🙂
Jinak dle kalkulačky jsem v 4+1tt 🙂 takže opravdu čerstvě těhotná 🙂
Těším se na vaše příspěvky 😎

muddledgirl
9. lis 2013

@lusicka super, krááásný...držím pěstičky... 😉

lusicka
9. lis 2013

Teď jsem koukala na ty chyby 😀😀😀😀😀😀😀 píšu z mobilu tak to jsem skáče !!! Jsem jako bych byla těhu poprvé je to mé 3.tí těhu !!! Trochu necekane ,ale chtěné jen doufám ,že dr.mi to potvrdi a bude vše o.k.

rumca
18. lis 2013

Ahojte těhulky taky jsem dnes byla u sveho doktora a ten mě potvrdil že čekam miminko jsem v patem tydnu a priští tyden už uvidim na ultrazvuku žeprej srdičko.Tak všem take přeji hodně štěstička 🙂 🙂

iwciajagielska
20. lis 2013

Ahoj Holky,muj pritel je verici a chce si me vzit v kostele,ja se prý musim nechat pokřtít,pokud si me bude chtit vzit v kostele,jak dlouho to asi tak ¨bude trvat nez me pokrtej?a kde? a budu muset chodit na nejake nauky atd? dekujju moc 🙂

mijanka
22. lis 2013

Ahoj holky🙂 taky jsem tay nová 🙂 v úterý jsem si udělala test a byly tam dvě čárečky🙂 ve středu jsem byla na gyndě a je to cca třetí týden....takže uplně čerstvounké 🙂

pavlamar
22. lis 2013

@elis2013 ahojky, jsem na tom téměř stejně, 4+5 a taky tomu ještě úplně nevěřím a ještě jsem to "nepřežvejkala"...🙂 Moc ti gratuluji 🙂

koudelinda
24. lis 2013

Ahoj ja jsem tu take nova a rada se zapojim mezi cesrtve tehulky neb se v tomto stavu plnem emoci ocekavani a stresu ocitam take. 🙂 Jsem po 2.IVF a zadarilo se minuly tyden dve krasny carecky a pak krev a potvrzeno 😉 Ted me ceka 1.UZ zhruba za ctrnatct dni tak jsme napnuta co uvidim 😅 a mam i trochu obavy aby vse bylo v poradku a kukacky se drzely 😎 . Chapu spravne ze se tehotenstvi pocita od prvniho dne posl. MS ? To by znamenalo u me 5.tt 🙂 A jaky mate rezim jste doma nebo chodite do prace ? Ja jsem v zatim na neschopence v klidku doma nohy nahore a dal se uvidi vim ze zacatky jsou nerizikovejsi ☹

athelaj
28. lis 2013

Ahoj pomalu se k Vám přidávám - můj poslední test 🙂
Menstruaci jsem měla 23.10 - 29.10 . k oplodnění došlo 8.11 🙂 počítala jsem to podle kalkulačky jsem 5tt a 2 dny nevím jak se to píše 🙂 zatím nevím kdy jít na gyndu, aby to nebylo brzy - kdy je vhodné jít? Počítala jsem tak za 14 dní 🙂 Díky a všem gratuluji

minelava
29. lis 2013

@athelaj Ahoj, tak já si dělala ten samý test v pondělí a měla jsme uplně stejný výsledek... 😉 měla bych být 5 tt +4 a k doktorce jdu v pondělí....tak se těšim, snad už bude něco vidět 🙂 moc gratuluji a ať nám všem těhotenství běží v pořádku a klidu 😉 Joo a zatím mi to také moc nedochází, ale měli byste vidět budoucího tatínka...ten každý den chodí a ptá se jestli je to pravda 😀

kacased
29. lis 2013

Ahoj, zdravím svým prvním příspěvkem tady na koníkovi 🙂) poslední MS 23.10. a včera na mě koukly //. Takže s @athelaj jsme stejně 🙂) zatím to vím jen já

pitryludvikova
29. lis 2013

Ahojky 🙂 taky jsem čerstvě těhu 🙂 dneska jsem 5+4 tt v pondělí jsem byla na kontrole a byl vidět gestační váček , další kontrola za 2 týdny a to už snad bude i srdíčko 🙂 jinak jsme se snažili rok a půl 🙂 všem držím palečky 🙂

koudelinda
1. pro 2013

Ahoj tehulky 🙂 chci se zeptat jak jste na tom s prvnimi priznaky - mate uz nejake chute atd .. ?
Me zatim pobolivaj prsa jsou na dotek citlivy , nekdy pichani v podbrisku jako na menses .A taky jsem zacla trochu spinit ☹ tak jsem z toho samozrejme vyjukana ,docetla jsem se ze to muze mit ruzne priciny . Taky jsem volala doktorovi a pry se to stava .Vypozorovala jsem ze to mam vetsinou kdyz se vic hybu,chodim jdu na prochazku .Ted jsem v 6.tt a za tyden a tri dny me ceka 1.UZ tak jsme nedockava a netrpeliva a mam i strach 😒
Piste 🙂

beandy
5. pro 2013

@koudelinda Ahojky, tak já měla pozitivní test včera.. 🙂 Už jsem v tom nedoufala, až když jsem začala plánovat svatbu tak se zadařilo. 😀 Jsem moc šťastná, jen doufám že bude vše OK.

iwciajagielska
5. pro 2013

Ahoj holky potrebuju poradit jsem ve 12.tt a hrozně me lechta v podbřišku.jako kdybych v sobe měla motýlky newim jak to popsat. A všem moc gratuluji.a děkuji za rady 🙂

sisi137
5. pro 2013

@koudelinda ahoj, tak já příznaky nemám dodnes vůbec žádné(ani větší prsa) a to jsem už na konci 12.tt 🙂

mrnousekk
12. pro 2013

Ahoj holky,tak se přidám mezi vás 🙂 na ranních i večerních testech mám krásné dvě // 🙂 a dvacátého prosince jdu na ultrazvuk 🙂 moc gratuluju všem co se taky podařilo 🙂

mirkamartin
12. pro 2013

Ahojky holky taky se k vám přidávám 🙂 8.12.2013 jsem měla pozitivní test a dnes jsem byla u doktora, který těhotenství potvrdil. Jen řekl, že je divné, že se vajíčko vůbec udrželo, že mi vůbec nenarostla sliznice :( Že se prý ještě uvidí, jestli se vůbec udrží. Bylo to ještě strašně malinké :( 03.01.2013 jdu na kontrolu, tak držte palce 🙂

kamillka_v
13. pro 2013

@mirkamartin Ahoj, měla jsem // na testu taky 8.12.2013 🙂 takže jsme na tom úplně stejně. Shodou okolností jsem byla na 9.12. objednaná na preventivní prohlídku na gyndu. Dr.na ultrazvuku nic neviděl, říkal, že sliznice se mi nezvětšuje. Ale že pro jistotu vezmou krev. Ve středu jsem volala na výsledky a říkal, že to vypadá na velmi rané těhu. Na další UZ jdu 30.prosince, tak doufám, že to bude všechno v pořádku(že se taky vajíčko udrží). Kdy jsi měla dostat MS????

Tobě taky držím palce!!!!!

mrnousekk
13. pro 2013

@mirkamartin neboj,určitě to bude v pořádku 🙂 doktoři sou vždycky tak trochu škarohlídi 😉 hlavně buď v klidu a gratuluju 🙂

mirkamartin
13. pro 2013

@mrnousekk děkuji moc 🙂

mirkamartin
13. pro 2013

@mrnousekk já byla také 12.12.2013 na ult. 🙂 U vás vše v pořádku?

mirkamartin
13. pro 2013

@beandy držím palečky ať je vše v pořádku 🙂

mirkamartin
13. pro 2013

@kamillka_v Jéé tak to jsme na to fakt úplně stejně! Já měla docela dlouhé cykly až 36dní, takže jsem to měla dostat včera! Na ult. doktor viděl ten gestační váček, ale říkal že sliznice je velmi nízká, tak se uvidí na nový rok jestli se udrží 🙂 03.01.2013 jdu na kontrolu 🙂

mrnousekk
13. pro 2013

@mirkamartin já jdu právě až 20.12. takže zatím jen čekám a čekám 😀 ale už se nemůžu dočkat 🙂 takže jsi viděla maličkou fazolku na utz? Jaký to byl pocit??? 🙂

kamillka_v
13. pro 2013

@mirkamartin Já jsem měla cykly 28 dní, měla jsem to dostat 11.12., takže proto Dr. toho 9.12. ještě vůbec nic neviděl (ani náznak zvětšování sliznice, ale zase v krvi už HCG bylo) No jo, tak budeme čekat spolu. Je to pro mě hrozně dlouhá doba....Doufám, že všechno bude OK.

mirkamartin
13. pro 2013

@mrnousekk No pocit to byl krásný, jen doktor mě trošku tlumil, jak naznačoval abych se raději moc ještě neradovala :( že se vše teprve ukáže. Stát se může opravdu ještě cokoli. Navíc ta sliznice u mě byla prý opravdu nízká, tak se uvidí 🙂 Ještě to není ani fazolka 🙂 Spíš čočka 🙂 Říkal, že to má asi 3,5mm 🙂

mirkamartin
13. pro 2013

@kamillka_v určitě tam bude 🙂 Držím palečky!!! Potom se můžeme přihlásit mezi srpnovky 🙂

kamillka_v
13. pro 2013

@mirkamartin Jojo už jsem na to taky myslela, ale pro jistotu se tam přidám až po tom ultrazvuku...A jaké máš pocity? Já zatím žádné příznaky kromě toho, že mám pocity v břiše, jako kdybych to měla každou chvíli dostat....

mirkamartin
13. pro 2013

@kamillka_v Já taky raději počkám ještě do toho ledna. 🙂 Pocity vůbec žádné ! 🙂 Není mi vůbec špatně, ani chutě se nějak nezměnily. Ani břicho mě právě moc nebolí. Necítím skoro nic 🙂 Jen malinko bolestivá prsa, ale jen při zmáčknutí 🙂 Kdybych si neudělala ten test který byl pozitivní a nebyla včera u doktora, tak vůbec nevěřím že jsem těhotná 😀

marukm
13. pro 2013

To čekání je ubíjející, co?🙂 Já byla naposledy 25.11. a na kontrolní UTZ jdu až 23.12., takže už tři týdny žijeme v nejistotě, jak to bude...:/

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru