Čerstvě těhotná

elis2013
19. kvě 2013

Ahoj všechny čerstvé těhulky,
včera se mi potvrdila má domněnka, že se zadařilo a na testu mám krásné // čárky. Jsem z toho ale pořád nějak vyplesknutá, s přítelem (za 2 měsíce už manželem 😀 ) se o mimi snažíme už dlouho, jen nám nepřály mé zdravotní problémy, takže jsme to museli několikrát odkládat...ale nakonec se zadařilo 🙂 Jenom mě to asi pořád nějak nedochází.... :(
Chtěla jsem se zeptat, jak jste na tom vy, podělit se s vámi o společné pocity související s tímto neskutečným darem 🙂 těhotenstvím 🙂
Jinak dle kalkulačky jsem v 4+1tt 🙂 takže opravdu čerstvě těhotná 🙂
Těším se na vaše příspěvky 😎

zuzamik
21. kvě 2013

@elis2013 Jj, na mě to tak nějak poprvé opravdu dolehlo, když jsem na obrazovce uviděla tu malinkou "fazolku" (od včerejška mu/jí tak říkám 😀 )
A děkuji, snad to bude dobré, necítím žádné potíže, tak by to tak mohlo zůstat 😉 Taky přeji, aby bylo všechno v pořádku!!

elis2013
autor
21. kvě 2013

@zuzamik Jeee, na to se už hrozně těším 🙂 mě objednali až na ukončený 6tt...tak počítám dny :( taky musíme vymyslet, jak tomu mimískovi budeme říkat 🙂 Tak přeji žádné nevolnosti a bezproblémový průběh

veeraak
21. kvě 2013

Ahojky holky, já se k vám tiše přidávám. Dvě čárky jsem objevila v neděli večer. Ranní pondělní test clearblue digital ukázal + 2-3 týden, zítra jdu k panu doktorovi, tak jsem zvědavá co mi poví... 🙂 .

naomi6
21. kvě 2013

@zuzamik Ahoj, já jsem měla pozitivní test v sobotu, doktor mě objednal už na příští pondělí na 27.5., ale zdá se mi to ještě brzo na to, aby bylo vidět srdíčko. Když jsi byla na utz, bylo už vidět? Vpadá to, že jsme asi ve stejném týdnu.Díky

elis2013
autor
21. kvě 2013

@veeraak Tak držím palečky a dej vědět 🙂

zuzamik
21. kvě 2013

@naomi6 Ahojky, srdíčko ještě vidět nebylo, paní doktorka říkala, že jsme ještě malincí 😉 V pátém týdnu to ještě vidět nebývá, tak se těším na další návštěvu, to už bude bít jako zvon 😀

naomi6
22. kvě 2013

@zuzamik Myslela jsem si to, ach jo, to čekání je fakt dlouhé, no, musíme to nějak vydržet, že jo? Tak díky za odpověď a přeju, ať je vše v pořádku 😉

zuzamik
22. kvě 2013

@naomi6 Díky, já ti přeji totéž! 😉 Neboj, to vydržíme, máme se aspoň na co těšit 🙂

kiara81
22. kvě 2013

@veeraak gratuluju
Tak dnesni uz je v poradku v patek tam bylo sotva neco videt dnes uz to je krasna bublinka 😀
@zuzamik taky gratuluju me taky neni nic krom ze me boli prsa a boli bricho jako na ms a hlavne bych s tim ani ve snu nepocitala 😀

zuzamik
22. kvě 2013

@kiara81 My jsme mimi chtěli, takže máme hroznou radost, že se to povedlo 😀 Prsa mě taky bolí, to jediné mi vadí, ale co, přece už nejsem malá, tak to vydržím 😉 Břicho mě dost bolelo minulé dva týdny, teď už je to lepší- jen budu muset dávat bacha na to, co dělám- včera jsem se pustila do vysávání celého domu a břicho se hned ozvalo... 😖

kiara81
22. kvě 2013

@zuzamik jeee musis pomalu ,ale ja stale chodim do prace tak musim taky furt na to myslet a bricho se ozyva ale snazim se davat pozor si rikam kdy me bude spatne u Pati jsem umirala a u druhyho nez jsem potratila taky ale bylo by lepsi kdybynic neprislo 😀

zuzamik
22. kvě 2013

@kiara81 jj, budu se muset krotit 🙂 Do práce taky chodím, ale naštěstí to tam není fyzicky náročné, tak by to mělo být ok... Uvidíme, co řekne na kontrole paní doktorka 😉
Třeba ti nic nebude, naše mamka říkala, že jí bylo špatně jen u bráchy (já jsem starší)... Všichni říkají, že každé těhu je jiné 😉

elis2013
autor
22. kvě 2013

@zuzamik Taky mě pobolívá břicho a prsa, ty snad nejsou moje.... 🙂 Mám takovou otázečku, na UZ mám jít v 7 tt, aby bylo slyšet už i srdíčko, zda je vše ok, ale napadlo mě, myslíte, že je dobré brát sebou i "tatínka"? Už se mě doma hlásil, že by šel se mnou, myslím, že to je silný emocionální zážitek.....ale nevím, jestli to není brzo, jestli chlapi nechodí až na ten větší UZ, cca v 10-12tt. Díky za odpověď 😎

zuzamik
22. kvě 2013

@elis2013 Nad tímhle už jsem taky přemýšlela... Švagr byl až u toho vyšetření ve 12 tt a pak ve 20 tt, tak nevím, jestli tatínci chodí i na ta "běžná" vyšetření...

zuzamik
22. kvě 2013

@elis2013 Ps: našla jsem tu tuhle diskusi 🙂
https://www.modrykonik.cz/diskuse/vysetreni/kdy...

ratatooy
22. kvě 2013

gratuluju,me to nedochází nejak ješte ani ted,kdyby mi nebylo tak blbe tak na to asi i zapomenu😀

veeraak
22. kvě 2013

@zuzamik @elis2013
holky tak potvrzeno jsem ve třetím týdnu od početí.... 😀 a asi 6 týdnu od PM já nevím jak se to pořádně počítá, za 14 dní první ultrazvuk 😵 . Ježíš jak já to teď před všema utajím...:D. Chci s tím jít na povrch až po celkovém vyšetření cca ve 12 týdnu. No tak to bude mazec. 🙂

elis2013
autor
22. kvě 2013

@zuzamik Jee, děkuji 🙂 Už jsem to přelouskala a názory jsou různý, někdo bere chlapa hned, někdo až na velký UZ....mě přijde pěkný, když by šel se mnou už na první, aby viděl to srdíčko a malou fazolku 🙂 jen na gyndu ještě asi zavolám, zda to neva 🙂

zuzamik
22. kvě 2013

@veeraak Veliká gratulace!! To jsme na to zhruba stejně 😉 Já bych to nejradši všem řekla rovnou, ale je přece jen s tím budu muset počkat, až budu vědět, že je všechno v pořádku...

@elis2013 Já už jsem se přítele taky ptala, jestli by měl zájem jít příště se mnou, že bych se doktorky zeptala, jestli to jde 🙂

veeraak
22. kvě 2013

@zuzamik t držím pěsti ať je u vás všecko v pořádku a můžeme jít s pravdou ven... 😀

elis2013
autor
3. čer 2013

Ahoj holky, tak dnes jsem byla na UZ, těhotenství potvrzeno 🙂 je to zatím taková malá fazolka 🙂

andyha
3. čer 2013

Ahoj, já jsem dnes 23 DC a dopoledne jsem si udělala těhotenský test, ne z ranní moči, a je jasně pozitivní, pěkně silná druhá čárka..tak jsem se trochu lekla, že tak brzo takhle jde pěkně vidět..při prvním to bylo až v den očekávané MS...tak se chci zeptat jak to je vás? kolikáté dc pěkně silná čárka na TT?...k doktorovi na objednání budu volat teprve příští týden, po termínu MS..máme v rodině dvojčata ze strany mého táty, tak mě čárka zarazila, aby nebyly dvojčata..děkuju za odpověď,

rani
3. čer 2013

ahoj, tak aj ja sa pridavam....
dva mesiace po vysadeni antikoncepcie dve ciarky, vlastne mi ms meska len tri dni, ale aj tak, dve ciarky jak Bno... 😀 som normalne prekvapena, ze to takto supom slo... predsa, mam uz svoj vek!

carolineg1
6. čer 2013

ahoj taky se k vá přidám jesli mohu?

katahajek
6. čer 2013

Ahoj, taky se k vam s radosti pridavam. V pondeli jsem zjistila, ze jsem tehotna. Dneska bych mela byt 5+1 a za 14 dni me ceka prvni kontrola u dr. kde by melo byt videt uz i srdicko! Moc s manzelem tesime, doma uz mame 2leteho chlapecka, takze by to chtelo holcicku, to je jasny ne? :D Jak se citite holky? Me straaaasne boli prsa, nemuzu videt nic sladkeho, prestoze jsem cokoladu fakt milovala. Behem dne je mi dost casto spatne, presne jako s Tomaskem. :-/

elis2013
autor
6. čer 2013

Ahoj holky, velká gratulace a hlavně ať je vše v pořádku. Co se týká příznaků, jsem poprvé těhotná, takže je vše pro mě nové 🙂 prsa, to je bez komentáře....jak kdyby nebyly moje....jeden dobrý zážitek: včera jsem byla plavat a to bylo k zbláznění, jak byla studená voda, tak bradavky trčely a tak brutálně bolely...hrůůůza 😖

jasana3
12. čer 2013

Ahoj holky🙂 Gratuluji všem, jsme na podobné lodi, // jsem objevila minulý čtvrtek, tedy 6.6. 🙂 na gyndu teprve volat budu. Ale ta průkazná dálnice okecat jinak ani nejde.

lucylu823
13. čer 2013

Ahoj holky, všem Vám moc gratuluji!! 🙂 Já jsem byla dnes na prvním ultrazvuku, těhotenství se potvrdilo byla vidět malá fazolka. Doktor je pro mě nový a trochu mě vystrašil, že musíme počkat aspoň dva týdny až bude vidět srdíčko prý se stává, že embrijko samovolně odejde ☹

lucylu823
13. čer 2013

Jsem holky prvorodička..tak jsem z toho celého ještě dost vyjukaná 😕

werocka000
13. čer 2013

Ahojky taky se přidávám ted končím 6tt na ultrazvuk jdu 26.6 tak jsem zvědavá 🙂 a doufám že bude vše v pořádku...doma mám dvouletou holčičku Natálku ta furt říká maminka má v bříšku miminko 🙂 je to sranda každopádně první těhu bez problémů a bez nevolností a ted?ted je to hrůza 😒 ale co by jsme pro ty naše štěstíčka neudělaly že? 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru