Čerstvě těhotná

elis2013
19. kvě 2013

Ahoj všechny čerstvé těhulky,
včera se mi potvrdila má domněnka, že se zadařilo a na testu mám krásné // čárky. Jsem z toho ale pořád nějak vyplesknutá, s přítelem (za 2 měsíce už manželem 😀 ) se o mimi snažíme už dlouho, jen nám nepřály mé zdravotní problémy, takže jsme to museli několikrát odkládat...ale nakonec se zadařilo 🙂 Jenom mě to asi pořád nějak nedochází.... :(
Chtěla jsem se zeptat, jak jste na tom vy, podělit se s vámi o společné pocity související s tímto neskutečným darem 🙂 těhotenstvím 🙂
Jinak dle kalkulačky jsem v 4+1tt 🙂 takže opravdu čerstvě těhotná 🙂
Těším se na vaše příspěvky 😎

jsemloupacek
7. bře 2016

@studentka123 nefunguje

studentka123
7. bře 2016

POZOR ZMĚNA!!!
Byla jsem bohužel donucena vytvořit dotazník v jiném programu!!!
Moc moc prosím o vyplnění dotazníku…POUZE PRO AKTUÁLNĚ TĚHOTNÉ ŽENY..každý vyplněný dotazník mě posune kupředu k vysněnému titulu, tak pokud máte 10 minutek času pomozte mi…velké dík!!! http://goo.gl/forms/lzvj867fJx

radiska
13. bře 2016

Tak i já se k Vám přidám 🙂 Nečekaně čekáme další miminko 🙂 Zjistili jsme to ted v pátek, akorát nevíme, kdy přesně k tomu došlo 🙂

studentka123
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
petulibiii
25. bře 2016

Moc gratuluju budouci maminky..muzu se jen zeptat..meli jste bolesti v podbřišku než jste si udelali test a zjistíli te jste těhotne??

slavicek14
27. bře 2016

Ahoj holky, s novým přítelem jsme se domluvili, že do toho půjdem a uděláme si dalšího člena rodiny. On dvě děti z prvního manželství a já jedno z minulého vztahu. V červnu mi bude 35 a příteli 40 a vypadá to, že se zadařilo hned na první pokus 🙂 ve středu to bude týden co mi nedorazila menstruace a na několika testech na mne vykukují // Je to neuvěřitelný pocit. Na jednu stranu jsem neskutečně šťastná a na druhou stranu se hrozně bojím, aby vše bylo v pořádku. Proto se asi snažím neradovat dopředu než mi vše potvrdí doktorka a řekne že je pinďátko ok. 🙂 Nemáte některá tušení co mě čeká za vyšetření, vím že po třicítce už je to trochu jiné. Moc děkuji za radu

misicka1988
27. bře 2016

@slavicek14 Ahoj , předně gratuluji 🙂
Důležitá jsou screeningová vyšetření ve 12-14tt , a potom ve 20-22 tt , bez ohledu na věk , první screening je dobrovolný ( genetické vady jako DS , a další ) , ale většinou na něj těhule až na pár vyjímek chodí. Když tento screening dopadne dobře , není důvod na další vyšetření , třeba odběr z plodové vody ( na který se dříve posílalo skoro automaticky po 33 roku ). Mě je 37let , a na žádné mimořádné vyšetření s ohledem na věk jsem poslána nebyla 🙂

slavicek14
27. bře 2016

Tak to je super msicko1988 a moc děkuji za pomoc. Zase jsem o něco klidnější 🙂

dudysek
27. bře 2016

ja si dnes take našla pozitivní tehotensky test!!!

@petulibiii mne v podbřišku bolelo,ale bylo to jine než před ms. Střídaly se strany,bolelo to trochu niz a jinou bolesti,spis tahani.

petulibiii
27. bře 2016

@dudysek gratuluji k pozitivnimu testiku 🙂))

eviicka
28. bře 2016

@slavicek14 je to jak píše @misicka1988 mně je 35 a nic extra jsem zatím neměla.

hankatrdlinka
28. bře 2016

Ahojky....tak to moc gratuluji....
Já si dnes zkoušela test a vyšel pozitivně 🙂, máme s přítelem radost....bylo by to podruhé, máme 19 měs syna 🙂...musí se to potvrdit od Mudr, to je jasné, ale jak jsem ty čárky uviděla, tak jsem se rozklepala 😀
tak držím všem palečky 😉

dudysek
28. bře 2016

@hankatrdlinka Tak nějak podobně 🙂. Emoce to byly pořádné. Já mám už šestiletého, oslaví je 1. dubna, tak to je celkem symbolické 🙂. Na doktora ještě ani nepomýšlím, asi jsem 3+3, takže tak 4 týdny bych na dr. ještě počkat měla... to bude dlouhý, ale nakoupím si testy a budu to sledovat aspoň tak třeba dvakrát týdně...

hankatrdlinka
28. bře 2016

@dudysek jo no....taky mám ještě 3 ks, tak je "zlikviduju" 🙂...já to mám taky nějak 2-3tt, takže je brzo, ale jdu tam na kontrolu, tak to řeknu...je to úžasné a říkám si, jaké to bude....už to člověk zná, prošel si tím, tak mě to zajímá, jestli to budu prožívat víc, nebo to budu brát normálně...hlavně, aby bylo všechno v pořádku, to mě tak nějak znervózňuje nejvíc...

weronicaaaa
3. dub 2016

Gratulace 🙂 já sem to zjistila 1.4. Zrovna tak blbě na Apríla to vyšlo, takže mi partner moc nevěřil..musela jsem mu to sdělit po telefonu. Jak přišel domů, ukázala jsem mu test a už pak uvěřil 🙂 Teď jsem taky 4tt + 1..zítra budu volat na gyndu..takže se těším 🙂

paulittav
4. dub 2016

@weronicaaaa já to taky zjistila 1.4. na apríla! 😀 dneska jsem 13DPO a čárka už je vidět krásně....ale s voláním k doktorovi nevím jestli ještě neposečkat, přece jenom nechci aby mě objednal moc brzy, aby bylo něco vidět....i minulého těhu (bylo to i jiného gynekologa), jsem mazala na gyndu hned co jsem našla // a byla nakrklá, že mě objednal asi až za tři týdny, že jsem myslela, že se na mě podívá hned 😀 ale to jsem byla ještě nezkušená 🙂

weronicaaaa
4. dub 2016

@paulittav stejně silná čárka tvého 13 DPO se mi objevila toho 1.4. snad ještě silnější..takže u mě musela ovulka proběhnout dřív než sem si myslela..MS sem měla 5.3...a teď sem 31DC..každopádně teď sedím na gyndě a čekám :D

lusesita25
4. dub 2016

Holky vy si presne zapisujete datum menstruace? Ze vzdycky vite kdy vam skoncila. Ja jdu zitra k novemu gynekologovi s tim ze mi vysly dve carky na trech testech a ten stary uz neordinuje a sel na duchod 😉. A tim ze sem mela starosti s tim jak si co nejdrive najit novou praci, tak sem tem trem testum ani nechtela verit. Pak sem teda ani nevenovala pozornost tomu ze by mi nejaky mesic MS vynechala 😀 az po rypani pritele kdy sem mu chtela vytrit oko tim ze tehotna nejsem, tak sem zjistila ze opak je pravdou. Ale az se me zepta kdy sem naposledy mela MS tak to jako fakt nevim 😀

rousse
4. dub 2016

@lusesita25 já mám MS kalendář v mobilu a je to super věc 😎

tegilb
4. dub 2016

Ahoj zeny, vsem gratuluji, mame ted 10.mesicu a cekame dalsi mimi 🙂 11.tyden, sice jsme necekali ze se zas povede hned, ale moc se tesime, snad bude holcicka, ale hlavně at je zdrave, mate taky nekdo deti kratce po sobe, jak to zvladate? A kdy se vlastne zjisti pohlavi? Dekuju za odpovedi 🙂

lusesita25
4. dub 2016

Me to sledoval pritel 😀 ja sama nikdy a tim ze byla i nepravidelna, tak sem tomu nejak nevenovala pozornost :-/

pekkaa
4. dub 2016

@tegilb na prvnim screeningu to nekdy dokazou naznacit z nejakeho tvaru kustky nebo ceho.. Jinak na ultrazvuku kolem 17tt

misicka1988
4. dub 2016

@tegilb Mě řekl doktor pohlaví dnes , tj. v 15+3 tt. Četla jsem , že v 16tt je pohlaví plně vyvinuto. V dřívějších týdnech těhu se to určuje podle směru pohlavního hrbolku. V 13 tt na screeningu mi to doktor ještě nechtěl říct 🙂

weronicaaaa
4. dub 2016

Tak u mě dnes potvrzen 5tt. Byla tam vidět krásná malá tečka 🙂 ani krev mě nebrala,že je to krásně vidět a děloha je pěkně velká a prokrvená 🙂 18.4. další UTZ a tam by už měl být váček i se srdíčkem,tak budu doufat 🙂))

paulittav
4. dub 2016

@weronicaaaa já měla právě ovulaci až 23.3. 🙂 jinak gratuluji k potvrzení těhotenství 😉

tegilb
4. dub 2016

Zeny a me se dr divil ze podle uz nevychazi tydny kdy mi zacala ms mam asi ovulaci jinak, tak uvidime v patek jak se bude tvarit dalsi uz 🙂

baysha
4. dub 2016

@lusesita25 Já si to taky nepamatovala. Tak jsem mu řekla nějaké datum, kdy to asi zhruba mohlo být 😀 Podle UTZ mi vycházelo stáří vždycky o 1-2 týdny jinak, což je ještě v toleranci - kdyby to bylo o víc, tak by se asi divil.

lusesita25
4. dub 2016

@baysha tak mi jsme nakonec prisli ze to bylo naposledy v prosinci. Je zajimave ze sem nic na sobe nepozorovala 🙂

baysha
4. dub 2016

@lusesita25 Jo až takhle? 😀 Tak to já jsem zase rámcově věděla, kdy bych měla zhruba dostat další MS (ne datum, ale "někdy ke konci měsíce"), takže mi bylo podezřelé, že tenhle měsíc nic. A navíc mě začaly hned od začátku příšerně bolet prsa.

eviicka
4. dub 2016

@lusesita25 no já si datum vždycky psala, ale u mě to bylo zbytečné, protože jsem mohla podle MS otáček kalendář, cykly krátké, vždycky v půlce cyklu lehké bolesti v podbřišku, pak rozvoj PMS a 2-3 dny před MS špinění... a hlavně první tři dny mi bylo vždycky tak blbě, že jsem přesně věděla, kdy to bylo. Jinak datum poslední MS bude chtít doktor vědět jako první, všude se to uvádí, tak snad se trefíš, co nejblíž 😉 .

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru