Čerstvě těhotná

elis2013
19. kvě 2013

Ahoj všechny čerstvé těhulky,
včera se mi potvrdila má domněnka, že se zadařilo a na testu mám krásné // čárky. Jsem z toho ale pořád nějak vyplesknutá, s přítelem (za 2 měsíce už manželem 😀 ) se o mimi snažíme už dlouho, jen nám nepřály mé zdravotní problémy, takže jsme to museli několikrát odkládat...ale nakonec se zadařilo 🙂 Jenom mě to asi pořád nějak nedochází.... :(
Chtěla jsem se zeptat, jak jste na tom vy, podělit se s vámi o společné pocity související s tímto neskutečným darem 🙂 těhotenstvím 🙂
Jinak dle kalkulačky jsem v 4+1tt 🙂 takže opravdu čerstvě těhotná 🙂
Těším se na vaše příspěvky 😎

janice_opice
3. črc 2013

@absti moooc gratuluju!!!🙂 doufám, že sem za chvíli tak ypřidám nějakou tu fotku! v pondělí asi testnu🙂 🙂

absti
3. črc 2013

@janice_opice
moc děkuji 🙂 a kolikátý den jsi po ovulaci či embryotransferu?

biolage
5. črc 2013

Jé, našla jsem tuto skupinu. a od 3.7 se k Vám mohu připojit ;)

petullina
5. črc 2013

@biolage ahoj vítej mezi námi

holky berete nejaky vitaminy? ja si koupila je listovku, ale zacaly mi padat dost vlasy, tak jsem sla do lekarny a ona mi doporucila Calibrum mami a uklidnila me, ze padani vlasu je normalni v tehu, ja to teda u prvniho nemela, ale jestli mi timto tempem budou padat cele tehotenstvi, tak budu pak plesata ☹

johanka139
5. črc 2013

těhulky, nezbyl Vám některé Pregnyl nebo Ovitrelle? Odkoupila bych, děkuji.

jednaholka
10. črc 2013

@petullina Já jsem začala zobat Femibion, ještě před těhu jsem brala Centrum materna, ale ten teď v lékárně neměli a doporučili mi toto ;)

jednaholka
10. črc 2013

A co jinak - něco nového? 🙂 Mě dneska ráno přepadla nějaká depka, ani vlastně nevím proč, asi mi plašej hormony...
Přitom jsem si dělala v neděli testík a dopadl dobře...

pe3ka
10. črc 2013

Ahoj,
přidávám se mezi vás, // jsem našla 2.7., test jsem dělala s jistotou 🙂 už jsem to po sobě asi týden cítila 😀

Jinak všem gratuluji, ať vše probíhá v pořádku.

pe3ka
10. črc 2013

@jednaholka
v neděli ráno jsem si dělala taky Clearblue + 2-3 😉

Na mě hormony už taky nějak působí 🙂 sem tam mám takový pocit úzkosti :D ale jen chviličku.

Beru jen listovku.

jednaholka
10. črc 2013

@pe3ka Gratuluju 🙂

Už je založená skupina Březnovky 2014, tak se připoj. Je normálně veřejná 😉

https://www.modrykonik.cz/skupina/1923/

dape82
11. črc 2013

ahoj holky, dnes ráno // 😀 všem gratuluju

kristyna1990
12. črc 2013

@risanek Já například jsem to poznala ihned po ovulaci, začalo mě bolet v podbřišku, jako kdyby měl přijít menzes a přesně 14 dní po mi začalo být zle od žalůdku a natekly mi prsa.

risanek
14. črc 2013

Ahojky kristyna1990 děkují za reakcí už je to dávno nakonec inseminace stejně nevyšla, ale dnes jsem byla na embryotransferů daly mně 2 krásné morulky, tak doufám že to vyjde

kristyna1990
14. črc 2013

Ahoj holky, poradíte? jsem na začátku těhu a bolí mě dost v podbřišku, měla jste to taky tak některá?

markketax
15. črc 2013

@kristyna1990 Neboj je to naprosto normální 😉
Jinak já taky beru jen listovku a neplánuju brát ještě další vitamíny. 🙂

rozzaarka
15. črc 2013

@jednaholka snad se k vam taky pridam... dneska jsem nasla 2 carky na testu, 1.8. jsem objednaná k doktorce...
drzte mi palce, prcek si ten zacatek docela uzil, tak doufam, ze to nezanecha zadne nasledky☹
Ale jsem optimista, tak doufam, ze doktorka to vsechno potvrdi a v breznu budeme chovat nase miminko🙂

michaelarackova
15. črc 2013

@kristyna1990 To se roztahuje děloha, také jsem to měla.

rozzaarka
15. črc 2013

@michaelarackova to je dobre... malicko to citim taky a lehce spinim a co jsem cetla, muze to byt i priznak potratu, tak si budu radsi rikat, ze se roztahuje deloha 🙂🙂

andrejka100
15. črc 2013

poradte jsem 8 tydnu těhu a des jsem začala špinit je to příznak potratu ☹

phuskova
15. črc 2013

@rozzaarka Jéé neříkej že sis přivezla ze svatby miminko?🙂) To je krásný 🙂)

chris_n
15. črc 2013

@rozzaarka jeee, gratuluju. Nám se zatím asi nepoštěstilo

rozzaarka
15. črc 2013

@phuskova
@chris_n jezis, nenapadlo me, ze vsichni kempujete na konikovi🙂🙂 🙂 ale diky moc holky🙂 ale spis si myslim, ze to je cervnovy a chudak se mnou prodelalo anginu a antibiotika, cestu na Mauri a zpatky a svatebni oslavu. paradni start☹ kdyz vim, jak jsem byla unavena, nespala a tak, tak se bojim, aby se nerozhodlo nas opustit... ☹ ale snad ne🙂

phuskova
15. črc 2013

@rozzaarka no určitě je to mega bojovník a vydrží už vše🙂 Já už tu kempuju od února .. :(

chris_n
15. črc 2013

@rozzaarka ja kempovat začínám 😀

rozzaarka
15. črc 2013

@phuskova taky doufam, ze je to silna osobnost po rodicich a udrzi se🙂 jen bych si asi predstavovala pro nej klidnejsi start... na druhou stranu na antibioticich bylo, ze to muzou tehotne a kojici a pak proste trocha unavy a malo spanku, to se asi stane skoro kazde mamine. ted uz budu hodna a tim, ze mam prazdniny, bude mit klidu dost🙂 a vy se od unora snazite?

phuskova
15. črc 2013

@rozzaarka tak vidíš, to bude v pořádku 🙂 A únava je na začátku stejně prý normální 🙂 jj snažíme:(

rozzaarka
15. črc 2013

@phuskova neboj, 5 mesicu je celkem chvilka. A hlavne ne kazdy mesic je plodny. Urco se to povede🙂 my puvodne chteli az po svatbe a prestali jsme to resit v cervnu, protoze jsme nepredpokladali, ze to vyjde hned... a ono bum🙂 Honza mi vzdycky "vyhrozoval", ze vysle alfa tym a bude to🙂

chris_n
15. črc 2013

@phuskova však ono to už brzy určitě vyjde. Brala si prášky a vysazovala nebo jste se jen začali intenzivně snažit?

jednaholka
15. črc 2013

@rozzaarka Tak držím pěsti, ať je vše ok ;)

phuskova
15. črc 2013

@chris_n vysazovala jsem, po dlouhý době, všechno probíhá jak má, až na delší cykly, tak nevidím žádný důvod proč čekat....znám i lidi co vysadili a hned otěhotněli..:(

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru