Čerstvě těhotná

elis2013
19. kvě 2013

Ahoj všechny čerstvé těhulky,
včera se mi potvrdila má domněnka, že se zadařilo a na testu mám krásné // čárky. Jsem z toho ale pořád nějak vyplesknutá, s přítelem (za 2 měsíce už manželem 😀 ) se o mimi snažíme už dlouho, jen nám nepřály mé zdravotní problémy, takže jsme to museli několikrát odkládat...ale nakonec se zadařilo 🙂 Jenom mě to asi pořád nějak nedochází.... :(
Chtěla jsem se zeptat, jak jste na tom vy, podělit se s vámi o společné pocity související s tímto neskutečným darem 🙂 těhotenstvím 🙂
Jinak dle kalkulačky jsem v 4+1tt 🙂 takže opravdu čerstvě těhotná 🙂
Těším se na vaše příspěvky 😎

pekkaa
7. dub 2016

@monichka muze byt.. Vsechno je mozne.. Ale taky muzes mit jenom podrazdeny zaludek. Cas ukaze🙂. Drzim palce

baysha
8. dub 2016

@monichka Je to u každé jiné. Mně nebylo blbě vůbec.

weronicaaaa
9. dub 2016

Gratulace 🙂 já jsem to zjistila taky ve 4tt+1 🙂 teď jsem 5tt+1. Na gyndu jsem šla hned po zjištění..byla vidět malá tečka a prokrvená a zvětšená děloha. Doktorka mě objednala na 18.4. tak doufám, že už uvidíme i srdíčko 🙂

tegilb
9. dub 2016

Ahojky vsem, byla jsem v patek u doktora 10+5 a dostala jsem uz prukazku, brali mi krev na genetiku, za dva tydny na bysledky a snad za mesic potom se dozvime pohlavi, uz se tesim 🙂

sukynecka01
9. dub 2016

Holky ahoj pridam se nasla sem dva dny pred ms // nin rok revize tak sem bulela jak mala ,ale nic neni vyhrano. Ale nesmim se bat a nechci brzo k dr minule me strašil

lenka.han82
10. dub 2016

@sukynecka01 Take mam ted dve carky 2 dny po vynechani MS rok po revizi 😉 Budeme doufat, ze vse dopadne tentokrat dobre :-*

evoleta
10. dub 2016

@sukynecka01 a @lenka.han82 Holky přidávám se k vám. Já jsem rok a půl po revizi a začátkem týdne jsem taky objevila // 🙂 Strach, že to dopadne tak, jak minule mám obrovský, ale říkám si, že tentokrát to prostě vyjde a hotovo!

lenka.han82
10. dub 2016

@evoleta Moc drzim palecky! At nam to tentokrat dopadne :-*

sukynecka01
10. dub 2016

@lenka.han82 je surer kdy si mela poedbi ms :: gratuluji a taky rok skoro po revizi

sukynecka01
10. dub 2016

@evoleta holky tento kr at nam to vyjde/??!!!!!!!nepremys le t jem na pekne
A k dr jdu az za tyden

lenka.han82
10. dub 2016

@sukynecka01 posledni MS byla 13.3., mam kratky cyklus. Mela jsem mit MS 8.4. a na to, ze je vetsinou presna jako hodinky, mrcha neprisla 🙂

sukynecka01
10. dub 2016

@lenka.han82 tak to je jasne 🙂 gratulujiiiii :D

25jajinka
14. dub 2016

Ahojky, nějak nám to "uklouzlo" 🙂 a tak druhý den se srovnáváme s tím, že budeme rodiči. Opozdilo se mi to tak jsem si udělala test a hned druhá světloulinka čárka. U doktora za 200,- krev z prstu a taky dvě čárky na snímkách nikde nic. tak za pár dní znovu, bude to asi velice brzo. Jsme z toho dost v šoku, plány takové nebyly, ale nějak se srovnáme a co ted? vůbec nevím co dělat jak se chovat. tento osudný den sem si již nezapálila, zdrave žijeme, dost sportujeme. A nevíme jak se připravit. No snad to má taky tak někdo 🙂 teď řeším neschopenku, pracuji v zaprášených halách s těkavými látkami. Přeji všem sílu a zdraví!

tegilb
14. dub 2016

@25jajinka selhala ochrana antina? Pokud te partner podporuje a jsi s nim v zivote spokojena tak preci neni co resit 🙂 asi to tak mezi vama ma byt 🙂 hlavne spolu nebudte jen kvuli mimi :/ jinak my jsme sice planovaly prvni i druhy ale ani jedno jsme necekaly ze se povedou hned napoprve :D

hanickatoma
14. dub 2016

Tj prece super 🙂 vazte si toho, ze to mate takhle jednoduche, co by za to ostatni daly 🙂 a co se tyka pripravenosti, nikdy nebudes pripravena, prijde to samo 🙂

tegilb
14. dub 2016

@25jajinka na fb mam skupinku, muzes se pridat teda i ostatni tu, muzem si tam radit, kdyz budu moct poradim 🙂 https://m.facebook.com/groups/1082789415076409?...

25jajinka
14. dub 2016

děkuji za podporu pravda je, že selhala spíše moje hlava a zapomínala, do toho byla oslava rozlučky kamarádky tak alkohol udělal své a bylo to. Přítel mě podporuje, byl dojatý.Narodit se to má v prosinci a my máme naplánovanou svatbu následující duben. Letos by jsme už nenašetřily. Děkuji za nabídku fb, ale tady je pro mě anonymita důležitá 🙂 mimi jsme plánovaly po svatbě a ano nedá se připravit. Myslela jsem že budem připraveni a je to naprostý omyl. V úterý jdeme k doktorovy tak budem vědět víc.

hanickatoma
15. dub 2016

@25jajinka tak si to hlavne s budoucim manzelem uzivejte, stoji to za to 🙂 preju, at je vsechno v pohode 🙂

sukynecka01
15. dub 2016

@lenka.han82 ahoj tak jak ti je koukam ze sme stejnee rol pp revizi a v patek tydnu ze hh kdy si mela posledni ms

sukynecka01
15. dub 2016

@lenka.han82 uz vidim posledbi ms 13.3 si psala 🙂 uz si byla u dr

lenka.han82
15. dub 2016

@sukynecka01 Ještě jsem k doktoru ani nevolala 🙂 Chtěla bych jít až v 8tt, aby bylo i srdíčko, protože minule jsem šla na začátku 6tt, viděl jen dutinku a nebyl ani váček a měla jsem přijít za 3 týdny. Nakonec to skončilo zamlklým těhu. Tak se nechci frustrovat a chodit tam víckrát a pak stejně nebude srdíčko... To, že jsem těhu vím 😀 a chci počkat, až mimísek bude v bříšku větší a bude mu tlouct srdíčko. I když vím, že dopadnout špatně to může bohužel i později ☹

sukynecka01
15. dub 2016

@lenka.han82 bude vse oka

dendulin111
15. dub 2016

Ahojky taky se pridavam predevcirem jsem nasla //.Tolikrat jem jeste nas byt neprosla jako ten den s testikem v ruce😁nemohla jsem tomu uverit a jeste to porad nejak vstrebavam☺Snazily jsme se od ledna a mame velkou radost☺

25jajinka
15. dub 2016

@dendulin111 gratuluji 🙂 také už dva dny to vstřebávám a zatím sem stále v šoku 😀

lucialarry
15. dub 2016

Ahoj holky , můžu se k Vám taky přidat? Taky jsem čerstvě těhotná a tak jako mnohé z Vás tomu také pořád nemůžu uvěřit. Najednou se cítím tak šťastně.
K doktorovi se chystám tento týden protože žiji v Itálii tak to mám trošku komplikované všechno.
Čistě náhodou není tady tehulka co žije v Italii??

lucialarry
15. dub 2016
lenka.han82
16. dub 2016

@dendulin111 Gratuluji! My jsme se snazili skoro rok 😀

lenka.han82
16. dub 2016

@lucialarry Moc gratuluji! :-*

princezsverunka
16. dub 2016

@dendulin111 to jsme na tom stejně ale v březnu jsme se snažili nejvíc (bez donuceni)gratuluji

odula
16. dub 2016

@lucialarry v Itálii uz neziju, ale moc by me zajímalo jak to tam probíhá když je člověk tehu. Mohla bys prosím napsat víc? Klidne do pošty. Můžu se zeptat kde bydlis?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru