Chlupaté břicho. Znamená to chlapečka?

cibule
27. zář 2007

Holky, chci se zeptat, nemáte některá zkušenost s chlupatým břichem během těhu? 😵 Od začátku se mi na břiše udělalo takové jemné chmýří, které je ale vidět a tvoří takovou čárku..... Prostě jsou tam takové chloupky, které tam dřív nebyly. Navíc mám černé vlasy, takže chloupky jsou takové hnědé a já jen doufám, že nebudu do dubna vypadat jako opice 🙂 Chci se zeptat, nevíte, znamená to, že čekám chlapečka, nebo to nemá žádný vliv? Někde jsem totiž četla, že když ženě rostou rychleji chlupy tuším na nohou, je to kluk. Já bych teda radši holku, ale s tím stejně nic nenadělám, že? 🙂 😀 😀 Je tu některá mamka, která už ví co čeká a má (měla) podobně chlupaté bříško jako já? 😀 😀 😀

alcatko.j
27. zář 2007

Tak ja mela v tehotenstvi chlupatou snad i prdel a oci, a mame holku 😀 A ted uz je to v norme 😀

cibule
autor
27. zář 2007

Katarina: No, je to takový zajímavý. Mě se zrovna dneska taky zdálo, jakoby mi ty chlupy migrovaly spíš napravou stranu. Na levo u pupku dneska nic, napravo porost 😀 😀 😀 Fakt to není pořád stejný 😉
Papaya: Hurá, zmizí to 😀
Mobina: Já to blbě pochopila s tím holením. Myslela jsem, že to bereš i s břichem 😀 ......

katarina82
27. zář 2007

alcatko opět nezkalamala 😀 😀 😀

cibule
autor
27. zář 2007

Alcatko: Jo, prdel mám chlupatou asi taky 😀 😀 😀

bzunda
27. zář 2007

holky já mám taky kožíšek na bříšku a čekám dvě holčičky, takže pohlavím to asi nebude 😀 😀 všude píšou že by to mělo po těhu zmizet 😉 ale zdá se mi že jak roste bříško, tak už to není tak hrozný, asi se ty chlupy rozlezou a nejsou tak vidět. Jinak na rukách mi vybledly a jsou jemnější, no já jsem byla vždycky takový yetti, jak říká manža 😀 jo a čáru mám krásnou, pod pupíkem i nad 😎 holky kašlete na chlupy, hlavní je zdravý mimi, ne? 😉 já to nijak neřeším 🙂

alcatko.j
27. zář 2007

kato 😀 😀 😀 😀 😀 No fakt 😀

kuko7
27. zář 2007

babulky, aj mne sa spravila chlpata ciarka na bruchu .... je to sranda, ale tie chlpy voria taku smiesnu ciaru cez cele brusko a suu tmaveee 😀

mobina
27. zář 2007

Alčooo 😀
Cibu nene břicho ne. Hlavně mi tam nikdy žádný chlupy nerostly, takže jsem si tak nějak vydedukovala, že je to jen těhu hormony a někdy to třeba i zmizí 😀 Ale první měsíce mi opravdu ostatní chlupy rostly hrozně rychle 🙄

cibule
autor
27. zář 2007

Alcatko to fakt napsala skvěle 😀 😀 😀 Furt se musím ještě smát 😀 😀 😀
Jinak jo, hlavně ať je to zdravý 😀 Co z toho, že z mamky je opice, hlavně když miminkovi se dobře daří, no ne? 😀

katarina82
27. zář 2007

ali, ty jsi co slovo, to perla 😀 Já si na prdel nevidím, tak nevím, ale je pravda, že MP furt říká, obleč se, když jsem jen v kalhotkách 😀

papaya
27. zář 2007

My máme kluka jako buka,podle chlupisek bych se neorientovala 😉
na prdel sem si neviděla,ale po hmatu tam asi taky něco bylo 😀

cibule
autor
27. zář 2007

Mobina: Jo, už mi do došlo 😀 😀 😀 Mám poslední dobou delší vedení 😀 😀 😀

katarina82
27. zář 2007

Teda on MP říká, že abych neprochladla, ale kdo ví, že jo? 😀 Budu se muset jít kouknout k zrdcadlu 😀

katarina82
27. zář 2007

papaya, ty joooo. Po hmatu tam taky něco mám 😕 Pomoooooc 😀

cibule
autor
27. zář 2007

Holky, ta debata s prdelí začíná být fakt zajímavá 😀 😀 😀

cibule
autor
27. zář 2007

Katarina: Já taky 😀 😀 😀

mobina
27. zář 2007

Tak pr.el jsem si teda neprohlížela. Večer asi zaúkoluju MM 😀
Cibu jasňačka. To taky přejde neboj 😉 😀

cibule
autor
27. zář 2007

😀
Mobi, to doufám 😀 😀 😀

papaya
27. zář 2007

Mobi radši si to vočíhni sama,ať se MM nelekne 😀

katarina82
27. zář 2007

hele, třeba jsem medvěd i na zádech... Tam si ani nevidím, ani nedosáhnu. A ostatní se mi to třeba bojej říct, když je člověk v těhu přecitlivělý 😀

zuhav
27. zář 2007

holky, tak to jsem rada, ze jsem nasla tuto diskuzi - ja myslela, ze jsem jediny chlupaty tehotny exot. no kdyby jen bricho - u me i prsa! nas maly prcek bude muset mit asi u pusy ziletky, aby se dostal k mliku🙂

mobina
27. zář 2007

Zuhav kolem bradavek mám chlupy taky 😉
Já tu svojí pr.el snad ani nechci vidět 😀

majmuna
27. zář 2007

Jezis tak zase neco pro me....Ja jsem chlupata vsude...asi mi zustalo lanugo nebo jak se tomu rika u novorozencu 😀 Doufam ze uplne vsechny chlupy neztmavnou....rapidne se mi prodlouzily hlavne na brichu a tam dooooole u ty zadni d.....ky 🤐 😨

katarina82
27. zář 2007

majmun, 😀

vilkakatka
27. zář 2007

Aj ja som ako jezurka...a ked mi je trosku zimka (napriklad po sprche), tak som pekne zjezena 😀 😀 😀

zuhav
27. zář 2007

a to se rika, ze zeny v tehotenstvi jsou nejkrasnejsi!🙂 presvedcuji o tom MM se svym chlupatym telem a vlasy jako chemlon kazdy den a ne a ne mi verit🙂

majmuna
27. zář 2007

Zuhav kazdej mi tvrdi ze mi to slusi asi ze soucitu 😀 Ja jsem jak opice...Jeste ze nejsou kudrnaty a cerny 😨

monik111
27. zář 2007

Ahoj,
tak já hlásím že jsem taky měla pěkně chlupatý břich.A pěkně jsmen se děsila,že to tam zvostane.Ale pěkně se to ztratilo.I tu čáru jsem měla brzy a mám ji tam ještě ted.Sice už hodně slabou ale je stale tam 😠 .Tak doufám že už taky zmizne.
cibule: koukám že máš stejný termín jak jsem měla já.Tak přeju at ti výjde.Taky jsme se těšily na aprílátko,ale ještě jsme si deset dní počkaly.Tak přeju vše nej a rychlej porod 🙂

majmuna
27. zář 2007

Katy a to doufam ze nebude hur 😀

katarina82
27. zář 2007

majmun, no snad ne. nerada bych měla chlupatý i oční víčka jak alcatko 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru