• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Chlupaté břicho. Znamená to chlapečka?

22. července 2015 
Tak ja mela v tehotenstvi chlupatou snad i prdel a oci, a mame holku :grinning: A ted uz je to v norme :grinning:
27. zář 2007 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Katarina: No, je to takový zajímavý. Mě se zrovna dneska taky zdálo, jakoby mi ty chlupy migrovaly spíš napravou stranu. Na levo u pupku dneska nic, napravo porost :grinning: :grinning: :grinning: Fakt to není pořád stejný :wink:
Papaya: Hurá, zmizí to :grinning:
Mobina: Já to blbě pochopila s tím holením. Myslela jsem, že to bereš i s břichem :grinning: ......
alcatko opět nezkalamala :grinning: :grinning: :grinning:
autor
Alcatko: Jo, prdel mám chlupatou asi taky :grinning: :grinning: :grinning:
27. zář 2007 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já mám taky kožíšek na bříšku a čekám dvě holčičky, takže pohlavím to asi nebude :grinning: :grinning: všude píšou že by to mělo po těhu zmizet :wink: ale zdá se mi že jak roste bříško, tak už to není tak hrozný, asi se ty chlupy rozlezou a nejsou tak vidět. Jinak na rukách mi vybledly a jsou jemnější, no já jsem byla vždycky takový yetti, jak říká manža :grinning: jo a čáru mám krásnou, pod pupíkem i nad :sunglasses: holky kašlete na chlupy, hlavní je zdravý mimi, ne? :wink: já to nijak neřeším :slight_smile:
27. zář 2007 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kato :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No fakt :grinning:
27. zář 2007 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky, aj mne sa spravila chlpata ciarka na bruchu .... je to sranda, ale tie chlpy voria taku smiesnu ciaru cez cele brusko a suu tmaveee :grinning:
27. zář 2007 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alčooo :grinning:
Cibu nene břicho ne. Hlavně mi tam nikdy žádný chlupy nerostly, takže jsem si tak nějak vydedukovala, že je to jen těhu hormony a někdy to třeba i zmizí :grinning: Ale první měsíce mi opravdu ostatní chlupy rostly hrozně rychle :rolling_eyes:
27. zář 2007 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Alcatko to fakt napsala skvěle :grinning: :grinning: :grinning: Furt se musím ještě smát :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak jo, hlavně ať je to zdravý :grinning: Co z toho, že z mamky je opice, hlavně když miminkovi se dobře daří, no ne? :grinning:
ali, ty jsi co slovo, to perla :grinning: Já si na prdel nevidím, tak nevím, ale je pravda, že MP furt říká, obleč se, když jsem jen v kalhotkách :grinning:
My máme kluka jako buka,podle chlupisek bych se neorientovala :wink:
na prdel sem si neviděla,ale po hmatu tam asi taky něco bylo :grinning:
27. zář 2007 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mobina: Jo, už mi do došlo :grinning: :grinning: :grinning: Mám poslední dobou delší vedení :grinning: :grinning: :grinning:
Teda on MP říká, že abych neprochladla, ale kdo ví, že jo? :grinning: Budu se muset jít kouknout k zrdcadlu :grinning:
papaya, ty joooo. Po hmatu tam taky něco mám :confused: Pomoooooc :grinning:
27. zář 2007 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, ta debata s prdelí začíná být fakt zajímavá :grinning: :grinning: :grinning:
27. zář 2007 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Katarina: Já taky :grinning: :grinning: :grinning:
27. zář 2007 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pr.el jsem si teda neprohlížela. Večer asi zaúkoluju MM :grinning:
Cibu jasňačka. To taky přejde neboj :wink: :grinning:
27. zář 2007 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning:
Mobi, to doufám :grinning: :grinning: :grinning:
27. zář 2007 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mobi radši si to vočíhni sama,ať se MM nelekne :grinning:
27. zář 2007 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, třeba jsem medvěd i na zádech... Tam si ani nevidím, ani nedosáhnu. A ostatní se mi to třeba bojej říct, když je člověk v těhu přecitlivělý :grinning:
27. zář 2007 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak to jsem rada, ze jsem nasla tuto diskuzi - ja myslela, ze jsem jediny chlupaty tehotny exot. no kdyby jen bricho - u me i prsa! nas maly prcek bude muset mit asi u pusy ziletky, aby se dostal k mliku:slight_smile:
27. zář 2007 v 10:55  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuhav kolem bradavek mám chlupy taky :wink:
Já tu svojí pr.el snad ani nechci vidět :grinning:
27. zář 2007 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jezis tak zase neco pro me....Ja jsem chlupata vsude...asi mi zustalo lanugo nebo jak se tomu rika u novorozencu :grinning: Doufam ze uplne vsechny chlupy neztmavnou....rapidne se mi prodlouzily hlavne na brichu a tam dooooole u ty zadni d.....ky :zipper_mouth: :fearful:
27. zář 2007 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
majmun, :grinning:
27. zář 2007 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj ja som ako jezurka...a ked mi je trosku zimka (napriklad po sprche), tak som pekne zjezena :grinning: :grinning: :grinning:
27. zář 2007 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to se rika, ze zeny v tehotenstvi jsou nejkrasnejsi!:slight_smile: presvedcuji o tom MM se svym chlupatym telem a vlasy jako chemlon kazdy den a ne a ne mi verit:slight_smile:
27. zář 2007 v 11:01  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuhav kazdej mi tvrdi ze mi to slusi asi ze soucitu :grinning: Ja jsem jak opice...Jeste ze nejsou kudrnaty a cerny :fearful:
27. zář 2007 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
tak já hlásím že jsem taky měla pěkně chlupatý břich.A pěkně jsmen se děsila,že to tam zvostane.Ale pěkně se to ztratilo.I tu čáru jsem měla brzy a mám ji tam ještě ted.Sice už hodně slabou ale je stale tam :angry: .Tak doufám že už taky zmizne.
cibule: koukám že máš stejný termín jak jsem měla já.Tak přeju at ti výjde.Taky jsme se těšily na aprílátko,ale ještě jsme si deset dní počkaly.Tak přeju vše nej a rychlej porod :slight_smile:
27. zář 2007 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy a to doufam ze nebude hur :grinning:
27. zář 2007 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
majmun, no snad ne. nerada bych měla chlupatý i oční víčka jak alcatko :grinning: :grinning: :grinning:
27. zář 2007 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek