Dnes potvrzené těhu. Nejšťastnější!

justynka89
21. kvě 2013

Ahojky. Tak dnes je to potvrzené!!! 🙂 snažili jsme se dlouho,pak jsme to vzdali a řekli až po svatbě. v té době se to nejspíš stalo. Děkuji všem svatým za tento dar. A co vy? Taky dnes někdo zjistil? 🙂

broucinekzka
21. kvě 2013

@justynka89 moc gratuluji 🙂

janii
21. kvě 2013

@justynka89 Gratuluju 🙂 me uz bylo vcera potvrzeno ultrazvukem 🙂

broucinekzka
21. kvě 2013

@janii gratuluji a moc Vam to devcata preji!!

justynka89
autor
21. kvě 2013

Děkuju holky
@janii mě to víceméně řekli v pátek,byla jsem na běžném vyšetření a vážně nic nečekala.Dr mě poslal na krev a měla jsem 137HCG,jen mi řekl ať si raději po neděli udělám test a dnes na mě vykouklo tohle. Jsem neuvěřitelně šťastná 🙂
Jinak tobě také samozřejmě gratuluji 😉

naomi6
21. kvě 2013

@justynka89 Gratuluji 😉 , já jsem zjistila v sobotu, že jsem těhu z testu. NA gyndu jdu v pondělí, tak doufám, že bude vše ok.

justynka89
autor
21. kvě 2013

@naomi6 já jdu na ultrazvuk až po 1.červnu 😒 asi se nedočkám 🙂

justynka89
autor
21. kvě 2013

@naomi6 jinak děkuji a taky gratuluji 🙂

naomi6
21. kvě 2013

@justynka89 no já jdu právě už v pondělí, ale bojím se, že je ještě brzo na srdíčko, tak uvdiíme, držím palce 😉

justynka89
autor
21. kvě 2013

tak budu držet palečky 🙂 a víš týden?

naomi6
22. kvě 2013

@justynka89 Díky, no měla bych být podle ms 5+6, ale ovulace byla později, takže to nebude vycházet, no snad to bude vše v pořádku, ale to čekání je dlouhé.

zuzamik
22. kvě 2013

@justynka89 Moc gratuluji!! A moc ti přeji, aby všechno probíhalo dobře 😉
Já jsem byla u paní doktorky v pondělí, dělala mi ultrazvuk- jsme v pátém týdnu, takže jsme ještě malincí, ale "fazolka" byla na obrazovce krásně vidět 😀 Nemůžu se dočkat 10.6., kdy jdu na další pohlídku- to už bych měla dostat průkazku.
Mimi jsme chtěli, více-méně jsme tomu nechávali volný průběh a vyšlo nám to po 3 měsících 🙂

pistalinda35
22. kvě 2013

@zuzamik také jdu 10.6. na kontrolu a pokud bude vše ok, tak dostanu těhuprůkazku 🙂 už se nemůžu dočkat...

držím vám všem palečky !!!

megy
22. kvě 2013

tak já našla pozitivní test v poledne 🙂 dnes mám i narozeniny, takže lepší dárek jsem dostat nemohla a budeme čtyři 🙂 manžel to ještě neví, zítra chci udělat kontrolní, že se mi to nezdá.🙂

zuzamik
22. kvě 2013

@pistalinda35 Jee, taky gratuluji, a ať je s tebou i miminkem všechno v pořádku!! 🙂

zuzamik
22. kvě 2013

@megy Tak to je krásné, blahopřeji k narozeninám i testíku a moc přeji, aby se to zítra potvrdilo 🙂
Přítel má narozeniny 16.6., tak jsem si říkala, že se paní doktorky zeptám, jestli by šlo vytisknout obrázek ultrazvuku- myslím, že by to pro něj byl krásný dárek 🙂

pistalinda35
22. kvě 2013

@megy všechno nejlepší 🙂

justynka89
autor
22. kvě 2013

Tééééda holky. všem přeji hlavně aby vše bylo v pořádku,přidávám jedno přání k narozkám a pak dejte vědět! 😉 kdy se tak dostává těhu karta? 🙂

zuzamik
23. kvě 2013

@justynka89 Ahojky, já ji dostanu v cca 8. týdnu 😉

justynka89
autor
23. kvě 2013

@zuzamik ja bych jí chtěla hned 😀

zuzamik
23. kvě 2013

@justynka89 já taky 😀 😀

justynka89
autor
23. kvě 2013

Na druhou stranu mám ze všeho hroznej strach. dneska sem se rozhodla,že se na první kontrolu objednám už příští pátek. do dalšího pondělí bych to nevydržela 😀

zuzamik
23. kvě 2013

@justynka89 Myslím, že strach máme všechny- já vždycky, když mě začne bolet břicho, letím na záchod kontrolovat, jestli nekrvácím... Asi je potřeba udržovat si nějaký nadhled a myslet pozitivně- zvládli to všichni před námi, tak to zvládneme taky! A bude to v pohodě! 😉

naomi6
27. kvě 2013

Ahoj, tak dnes jsem byla u doktora, potvrdil těhotenství, jsem v pátém týdnu, ale srdíčko ještě nebylo vidět, takže na další ko jdu až 10.6., to asi nevydržím....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru