• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Dvě čárky :-)

11. prosince 2013 
Tak včera jsem tu psala jestli bych mohla být těhu když jsem to nedostala po vyvolávačce a dneska sem se konečně odvážila si udělat testík. A ejhle jsou tam dvě čárky :slight_smile: Myslela sem si jak neotěhotním když nemám MS po vysazení antikoncepce a je to tu :slight_smile: Bolí mě břicho, bradavky, je mi zima a mám zvýšenou teplotu, ale je mi krásně :slight_smile: Dneska mě čeká to říct tatínkovi :slight_smile:
6. pro 2011 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
Veliká gratulace,přeju hodně štěstí a krásné zdravé miminko :slight_smile: :slight_smile:
6. pro 2011 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Moooc gratuluju a přeju pohodové těhu a zdravé miminko :slight_smile:
6. pro 2011 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
no moc gratuluji :dizzy_face: my nedávno zažili podobný šok a sice po třetí ale tentorkát neplánované a velké překvápko,jsme šťastní a moc.Krásné těhulkování a zdravé děťátko :dizzy_face: :dizzy_face:
7. pro 2011 v 17:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
ahoj tet mam to same....,dr. nam rikala ze mimi mit nemuzem a to nebylo zadne vysetreni ale i tak jsem byla z toho nestastna...., pred dvemi mesici cysta a neco s vajecnikama nastesti nejak samo se vylecilo nevim...,minulej mesic, jsem si delala test, a pozitiv a carka zmizla, pak negativ, sla stejne na krev negativ, probrecela jak blazen do tet nemam menzes vubec,sla na gyndu a ta videla jen vysokou sliznici a pichla mi agolutin a menzes porad nikde....,tet jsem si dealla milion testu a den oddedne sili...,bradavky a v pod brisku me boli a bradavky se mi zvetsily, takze tet to vypada ze to vyslo o neco pozdeji nez sem myslela, v pondeli jdu k dr. tak jsem zvedava zda uvidi neco na ultrazvuku....., asi to bylo jen o psychyce....,po krvi jak mi vyslo negativ nemyslela jsem na to ..a vyslo to asi nejak po tom...,ani nevim kdy..:D a hlavne menim dr. tamta je fakt divna protivna neprijemna ......,a mluvila nesmysly....super ze to vyslo na vanoce a ja chtela vydrzet a dat to pritelovi pod stromek ale nejak nevydrzela:( hehe, tak aspon snad zda bude ta fotecka z ultrazvuku tak aspon to ...,
7. pro 2013 ve 13:53  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2014  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ja jsem 31 DC cekam na ms, ale nejak nepřichází tak sjem zkusila test a hurá dvě čárky tam jsou. :slight_smile: po roce snažení jsme se konečne dočkali. Takze pokud bude vse ok tak srpnu je nas pět. :grinning: :grinning:
gratuluji
10. pro 2013 v 17:51  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: já taky objevila v neděli 8.12.2013 dvě čárky! Tak se přidávám :slight_smile:
Zítra jedu k doktorovy, tak snad vše potvrdí :slight_smile:
11. pro 2013 ve 12:25  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2017 (26. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek