Dvě čárky 🙂

aaandrejka0
6. pro 2011

Tak včera jsem tu psala jestli bych mohla být těhu když jsem to nedostala po vyvolávačce a dneska sem se konečně odvážila si udělat testík. A ejhle jsou tam dvě čárky 🙂 Myslela sem si jak neotěhotním když nemám MS po vysazení antikoncepce a je to tu 🙂 Bolí mě břicho, bradavky, je mi zima a mám zvýšenou teplotu, ale je mi krásně 🙂 Dneska mě čeká to říct tatínkovi 🙂

camelinka
6. pro 2011

Veliká gratulace,přeju hodně štěstí a krásné zdravé miminko 🙂 🙂

antana123
6. pro 2011

Moooc gratuluju a přeju pohodové těhu a zdravé miminko 🙂

saminomimino
7. pro 2011

no moc gratuluji 😵 my nedávno zažili podobný šok a sice po třetí ale tentorkát neplánované a velké překvápko,jsme šťastní a moc.Krásné těhulkování a zdravé děťátko 😵 😵

marcellllka
7. pro 2013

ahoj tet mam to same....,dr. nam rikala ze mimi mit nemuzem a to nebylo zadne vysetreni ale i tak jsem byla z toho nestastna...., pred dvemi mesici cysta a neco s vajecnikama nastesti nejak samo se vylecilo nevim...,minulej mesic, jsem si delala test, a pozitiv a carka zmizla, pak negativ, sla stejne na krev negativ, probrecela jak blazen do tet nemam menzes vubec,sla na gyndu a ta videla jen vysokou sliznici a pichla mi agolutin a menzes porad nikde....,tet jsem si dealla milion testu a den oddedne sili...,bradavky a v pod brisku me boli a bradavky se mi zvetsily, takze tet to vypada ze to vyslo o neco pozdeji nez sem myslela, v pondeli jdu k dr. tak jsem zvedava zda uvidi neco na ultrazvuku....., asi to bylo jen o psychyce....,po krvi jak mi vyslo negativ nemyslela jsem na to ..a vyslo to asi nejak po tom...,ani nevim kdy..:D a hlavne menim dr. tamta je fakt divna protivna neprijemna ......,a mluvila nesmysly....super ze to vyslo na vanoce a ja chtela vydrzet a dat to pritelovi pod stromek ale nejak nevydrzela:( hehe, tak aspon snad zda bude ta fotecka z ultrazvuku tak aspon to ...,

micka1
10. pro 2013

Ja jsem 31 DC cekam na ms, ale nejak nepřichází tak sjem zkusila test a hurá dvě čárky tam jsou. 🙂 po roce snažení jsme se konečne dočkali. Takze pokud bude vse ok tak srpnu je nas pět. 😀 😀
gratuluji

mirkamartin
11. pro 2013

🙂 já taky objevila v neděli 8.12.2013 dvě čárky! Tak se přidávám 🙂
Zítra jedu k doktorovy, tak snad vše potvrdí 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru