• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Endometrióza. I tak se to podařilo

16. října 2016 
Jinka samozřejmě nikoho v ničem nepřemlouvám...jen jsem vám poskytla i jiný pohled na tuto fakt hnusnou nemoc. Řešení je...trvá to dlouho protože je to přirodní léčba...ale řešení je. Je na každém člověku, jak se k tomu postaví a jakou léčbu si zvolí :slight_smile: Já jsme prošla operací i hormonální léčbou a ani jedno z toho nepomohlo...přešla jsem naa lternativní léčbu a ejhle...ono se začly čít zázraky :slight_smile: Přeji všem holkám, které se s tímto setkaly, aby se jim nakonec podařilo tuto nemoc překonat...mě samotné je 23 let a zjistili mi to ve 21 letech...za ty dva roky jssme prošli peklem...ale nakonec se vše obrátilo v to dobré :slight_smile: :slight_smile: Přeji vám jen to nejlepší :slight_smile: :slight_smile:
21. únor v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky mám ve středu 24.2. po transféru a mám nakonec dvě embryjka zavedené pro větší šanci. Dnes mám termín mensruace a mám bolesti měl to někdo taky tak prosím? Měla jsem dlouhý protokol…doktorka mě říkala, že vše bude posunuté..a stejnak doufám, že ani nepřijde do 14dnů:slight_smile:
27. únor v 08:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenca1212 Ahojky, ono je to těžko říct, protože každý to má opravdu jinak. Někomu není vůbec nic, někoho bolí břicho jako na MS, Ale pokud ti teprve před 3 ndy zavedli embryjka, tak to může značit třeba zahnizdování :slight_smile: Mě při prvním ketu kdy s uhnizdili embryjka nebylo absolutně vůbec nic, tak sem si říkala, že se to asi nepovedlo prootže každý všude psal, jak měl bolesti nebo nějké tušení, nebo že bolely prsa a mě nebylo nic a nakonec se chytlo:slight_smile: Sice jsme kolem 11 týdne o něj přišli ale podařil ose :slight_smile: No a ted po zavedení jsem měla jen občasné pobolívání v podbřišku a taky se chytlo :slight_smile: Dokonce z toho vyšly jednovaječná trojčátka .. doktoři to doted nechápou jak se to mohlo stát :slight_smile: Uvidíš jak ti vyjde těhotenský test :slight_smile: Budu moooc držet palečky aby se zadařilo :slight_smile:
27. únor ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@muffin99 TAK TO JE KRÁSNÉ OPRAVDU A JÁ ZJISTILA ŽE MÁM I TEPLOTU NEVÍM ZDA JE TO DOBRÉ NEBO ŠPATNÉ ..NEBO NA MĚ NĚCO LEZE NEVÍM :slight_smile:
27. únor v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenca1212 snad te to povzbudi. Me bylo po obou transferech jako by na me sla chripka. :slight_smile: hodne stesti!!!!
A mam z toho dve krasne deti!!!!!
27. únor ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Zdravím! Endometriózu mi diagnostikovali loni touto dobou. Následovala laparka ( cysty na obou vaječ. - 5x5cm) a odstranění polypů. Poté jsem půl roku zobala Visanne. A pak, pravděpodobně hned po poslední pilulce jsem otěhotněla. Jsem ve 13tt a je mi 36 let. ;)
16. říj v 17:47  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2017 (20. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek