HCG 1000, na UTZ nic není vidět, a špinění

ovecka14
10. říj 2017

Ahoj,jsem uz na nervy ,poraďte prosim.. HCG mam skoro 1000, jsem v 6tt a min.tyden jsem spinila,dostala jsem Utrogestan a ascorutin,spineni přešlo ale od dnesniho rana slabe krvacim, rano tak hodinku pak nic a ted zase .. Jen trochu, ale červeně.. Byla jsem u mudr, a ta na utz jeste nic nevidi... Mam jen cekat a kdyz tak prijit v pondeli... Mate podobnou zkušenost? Jak to dopadlo?
Dekuji ☹

galatea_a
10. říj 2017

Krvácení v prvním trimestru je časté, ale asi nezbude opravdu nic jiného, než odpočívat, brát ty prášky a počkat do dalšího ultrazvuku, kdy už by něco mělo být vidět 😉

ovecka14
autor
11. říj 2017

@galatea_a Děkuju... Ja vím ze nic víc nezmůžu, ale to čekání a nejistota je šílený... 😔

neria55
11. říj 2017

Já měla HCG 1200 a na uzv byl pouze gestační váček v 7tt. Pak jsem začla špinit, HCG začlo klesat a bylo z toho zamlkle...vím že tohle číst nechceš, ale buď připravena i na horší variantu. Což je spontánní potrat nebo revize...

anetka1701
11. říj 2017

Fakt nechci desit, ale u hcg 1000 by už něco být vidět mělo... Pokud není, smrdí mi to mimodeloznim a bála bych se 😐

pasiba
11. říj 2017

Já mela HCG 1200 a taky byl vidět jen váček. Hodně hodně lez a bud Hodně hodně v klidu, protoze s tim nic jiného neuděláš. Ber vše co ti napsali a uvidíš na další kontrole co doktor uvidí. Přeji hodně štěstí 🍀

absintka19
11. říj 2017

@ovecka14 mam presne totoznou zkusenost ktera mi ted spinka v postylce. Krvaceni az do 13tt. Ascorutin, utrogestan vaginalne. Chtelo to klid a odpicinek, mela jsem hematom-ten krvacel jak ho tlacilo mimi.

kotito
11. říj 2017

skoč si jako samoplátce do laborky na test HCG v pátek. Budeš moudřejší. Bud bude stoupat nebo klesat :-/ Držím pěsti at je to první možnost

ircza007
11. říj 2017

Nerozumím, jestli není vidět zdroj krvácení nebo není vidět embryo. Pokud již bylo vidět embryo a tedy je vyloučeno mimoděložní, tak opravdu nezbývá než jen čekat. Podložit pánev a ležet a odpočívat. Moc držím palce a kdyby to neklaplo, tak to tak mělo být, ale černé myšlenky si zakaž 😉

ovecka14
autor
11. říj 2017

Moc vam vsem děkuju.... Ted pro změnu uz ani nespinim... Ted je čisto. Ale boli me cely spodek jako bych tam mela kamení... Do laborky si urcite zajdu...

@ircza007 Neni videt právě vůbec nic,ani GV ... Jen vysoka sliznice...

anetka1701
11. říj 2017

@ovecka14 tohle dobrý není... 😐 určitě bych řešila dál...

ovecka14
autor
11. říj 2017

@anetka1701. Vid..😔 Moje doktorka vubec řešit nic nechce ... Chci přejít jinam, ale dnes je tam az od 14.. Tak snad budu mit štěstí...

katka865
11. říj 2017

@ovecka14 byla bych ostrazita. Pokud bricho zacne bolet tak okamzite na pohotovost. Mela jsem mimodelozni a takto to zacinalo. Hcg jsem mela 2400 za ctyri dny 2900 a v nemocnici jeste poskocilo na 3000. Dokonce i krvaceni a spineni ustalo. Pak uz byla laparoskopie a odstraneni vejcovodu. Nechci strasit, ale v pripade ze jsou bolesti tak muze jit o minuty. Preju hodne stesti a hlavne at se jeste ukaze v deloze. Taky zalezi na kvalite ultrazvuku.

beruska1889
11. říj 2017

@ovecka14 ahoj, nepotěším Tě, ale tohle jsem měla před necelým rokem, bylo z toho mimoděložní a já přišla o vejcovod ☹ snad to u Tebe bude mít šťastný konec...

nikdo17
11. říj 2017

Ahoj, taky nepotesim, ale měla jsem to stejně. Nic nebylo vidět, HCG vysoké a občas špinění, občas ne a bylo to mimoděložní a také mi vzali vejcovod

anetka1701
11. říj 2017

@ovecka14 já bych šla do nemocnice... řekla bych co se děje, že máš strach z mimodelozniho... vezmou krev, udělají utz... v nejlepším případě bude vše ok a budeš jen za historku 😀 v tom horším to bude mimodelozni a zachrani tě...

ovecka14
autor
11. říj 2017

Tak mi to nedalo a zajela jsem si do te laborky ještě dnes...HCG kleslo na 689..☹ Takze konec... Akorat mam chvílemi bolesti, ale vubec nekrvacim.. Může to byt mimodelozni kdyz to takhle kleslo za 24 hod? Mam naději ze je to v deloze a odejde to samo?

kotito
11. říj 2017

@ovecka14 to mě moc mrzí :-/ zavolala bych na pohotovost s tím co víš a že máš bolesti . Určitě ti poradí.

pasiba
11. říj 2017

Tak to je mi lito ☹

neria55
11. říj 2017

@ovecka14 tak to je mi líto, ale zamlklým tehu si projde opravdu hodně žen a nehledá si to výjimky...je to lepší varianta mimoděložního, tak snad odejde samo. Nicméně bych nejpozději zítra zašla ke své gyn nebo na pohotovost a vše jim řekla, i to že ti kleslo HCG...držím palce ať je brzy líp, není to lehké 🙄

lucy0511
11. říj 2017

@ovecka14 při mimoděložním by ti to hcg šlo pomalinku nahoru

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru