Jak jste oznámili rodině očekávaný přírůstek?

evich
8. črc 2013

zdravím, chtěla sem se zeptat, jak jste dali vědět rodině, že čekáte mimi? mám v hlavě sice jeden nápad... 😉

blahova_andrea
8. črc 2013

my se zrovna chystali odjet na velkou rodinou dovolenou a když jsme tak seděli pohromadě a ladily poslední detaily k přípravám, tak jsem se zeptala nebo spíš oznámila, že snad nebude vadit, když vezmu o jednoho človíčka víc 😀 chvíli trvalo než si to hlavinky přebraly 😉 to byla jen ta nejbližší rodina, zbytek už zvládly tamtamy.

evulinkab
8. črc 2013

@evich No já jsem to našim nechtěla říkat do potvrzení srdíčka na ultrazvuku, na který jsem mela jit přesne v 8tt. Jenomže naši jsou špioni🙂, a protože jsem již po několikáté odmítla dát si s nima skleničku vína, tak mamča se mě zeptala na rovinu(ačkoliv nic netušila a byl to pro ni potom šok).Ty jsi těhotná??..A já jen odpověděla: JO... 😉 ...Naši byli v šoku, nic netušili-o to, aby se to dozvěděl zbytek rodiny, se už postarali oni🙂🙂Všem to hned volali.-)

blahova_andrea
8. črc 2013

@evulinkab aha, tak to jsem to udržela dýl. do konce toho prvního trimestru. ale byla to makačka. někdy tou dobou, kdy jsi to práskla ty jsme měli rodinnou oslavu i s tou širší rodinou a tam jsem byla taky velmi podezřelá, ale povedlo se mi to zakecat a odvést pozornost jinam 😀 ale byla to příležitost vzít to jedním vrzem. ale taky jsem chtěla ještě počkat 😉

sonka.77
9. črc 2013

@evich naši se to dozvěděli v 6tt, po potvrzení na UTZ. Byli jsme u nich na návštěvě přesně v den, kdy jsme byli původně objednaní do CAR, no a mamka pořád vyzvídala (už předem po telefonu), jak nám to tam dopadlo. Říkala jsem jí, počkej, já ti vše pak povím, no a pak jsem u nich doma řekla, že jsme tam nebyli.......že jsem těhotná. Mamka byla hrozně dojatá.

jaja01k
9. črc 2013

Původně jsem si plánovala, jak to sdělím nějak hezky a originálně, ale dopadlo to jinak. Hned ten den, co mi vyšel pozitivní test, jsem to nevydržela a volala jsem mamce. Jak to zvedla, povídám: "Nazdar, babi." A mamka než to stihla zpracovat, už mi začala něco vykládat. Pak se najednou zarazila uprostřed slova a povídá: "Počkej, BABI?" Tak říkám: "No jo, BABI." No a pak to samozřejmě okamžitě vykecala zbytku rodiny 😀

evich
autor
9. črc 2013

@evulinkab tak moji mamce to taky došlo, ale zatím má zákaz to šířit.... byla u toho malá ségra, taky má zákaz to šířit...

neominka
12. zář 2013

@evich Koupili jsme papucky a nejblizsim clenum v rodine je dali v darkove tasce 🙂
Nikdy jsem svoji mamu nevidela takhle plakat stestim :-*

dorinek
12. zář 2013

Já jsem vždycky otěhotněla na Vánoce a obě děti se narodili v září. To má narozeniny i moje mamka. Když jsem byla těhu poprvé, tak jsem jí v lednu oznámila, že pro ni mám dárek k narozeninám. Koukala jak jelen a prej " ty už jako pro mě máš dárek na září ??? A co to je ??" a já " no buď holka nebo kluk" - hned jí to docvaklo a brečela jak želva.Konečně se po 5ti letech snažení dočkala vnoučete. A podruhé (přesně za 3 roky) jsem zase v lednu přišla a říkám " tak už mám zase na září dárek" 😀 😀 Taky slzička ukápla 😀 A to jsem měla termín přesně na její narozeniny, ale malej se o dva dny opozdil 😅

bibianca
24. zář 2013

Ahoj holky, můj mužíček bude mít v říjnu narozeniny, tak přemýšlíme, že to oznámíme celé rodině při oslavě. Asi zřejmě všechny pozveme na oslavu a řekneme jim to. Já přemýšlím nad dárkem pro mého muže. U té příležitosti by se hodil i nějaký dárek pro otce v očekávání, ale nenapadá mě co. Bodíčko a tady ty srandy to je ještě brzy chtělo by to něco, co budeme potřebovat a může to být i hezkým dárkem. Poradíte? 😉

prdlinka
24. zář 2013

my darovali budouci babi a dedovi dort, kde jsme nechali udelat marcipanove miminko a marcipanovou nulu a oznamili jim, ze bychom krome nasich kulatych narozenin chteli ostavit i ty nulte a dali jim dort pred sebe na stul.... koukali na dort, pak na to miminko a pak jim to doslo a byli moc dojati.... pockali si na tu novinu celych 5 let od svatby, kdy nas do toho uhaneli :-

adelayxs
14. kvě 2014

My jsme to oznámili u první dcery po 12 tt a to tak, že jsme vložili fotku mimi do rámečku, napsali datum pořízení, tt, a kde bylo pořízeno a doporučené babickam poslali u druhého resp. Třetího (druhý 8 tt potrat nic jsme neříkali )No a u toho třetího tedy rizik. Tehu, tak jsme to udělali jako u první akorát až ve 20 tt 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru