Jak jste oznámili těhotenství partnerovi a rodičům?

marcy129
15. srp 2017

Ahojky maminy jak jste oznámili svým nejbližším tu radostnou zprávu ? 🙂🤰❤

lenik93
15. srp 2017

Partnerovi to bylo v afektu :D Vzdy jsrm si představovala, jak to udelam napadite... ale oak na oslave sem si dala vino a bylo me hrozne zle, tak jsme prijeli domu a ja udelala test a hned to na nej vybalila :D Byl happy, ale bylo to spontánní 🙂
A rodicum jsme udelali papir, na něj nalepily těhu test a napsali klasiku, že se těší na babičku a dědu, že v rijnu přijde na návštěvu ☺ Klasika, ale i tak je to dojalo 🙂 Těhu nedopadlo dobře, ale ted zkoušíme znovu, tak si ráda, přečtu příspěvky po vašim příspěvkem, pro inspiraci ☺🍀

hankapav
15. srp 2017

Vždycky jsem si plánovala, jak to manželovi oznámím romanticky :D až budu mít první fotku z ultrazvuku... no skutečnost byla taková, že jsem v euforii běžela s počůraným papírkem za manželem do kuchyně (právě snídal:D) a jenom ze sebe dostala..." Hej ony jsou tam dvě čárky!" Chvíli hleděl, co tím myslím, než mu to došlo :D

pavlinar
15. srp 2017

Taky jsem měla různé představy... a že až to bude potvrzené od dr atd.. místo toho jsem hned běžela za manželem, až mě okřikl, ať mu tím počuraným papírkem nemávám před obličejem :D
Rodina zatím nic, je to čertsvé, chtěla bych to držet pod pokličkou co nejdéle. Jak to pak oznámím, to nevím. Ale asi nějak normálně, že a chceme vám říct, že v dubnu přivítáme nového člena domácnosti. A nebude to další pes :D

sdu
15. srp 2017

Já jsem ráno vstala a prostě jsem to věděla, v ten den kdy měla přijít ms...Tak říkam příteli "dobré ráno tatínku" a on jen koukal. Pak jsem teda ještě pro kontrolu počůrala ten test, ale ten pocit byl prostě jasnej a já měla absolutně super náladu. Po prvním Utz u doktora mi přítel dal kytku a tak jsem skypovala mamce a ukazuji jí, jaký jsem dostala super pugét a mamka mi krásně nahrála otázkou proč? No protože mě zbouchnul 😀

selcho
15. srp 2017

Partnerovi jsem to oznámila na jeho narozeniny, protože to akorát vycházelo. Počkala jsem až si rozbalí všechny dárky a až pak jsem na něj zamávala papírkem se dvěma čárkami. Předčilo to všechny dárky, radost největší ☺ Rodině jsme to po nějakém čase řekli společně, že čekáme miminko.

majkylove
15. srp 2017

U prvního jsem mu dala krabičku a v ní Digi test,mimi ponožky a modrej a ruzovej dudlík.ted cerstve druhé jsem si jen ráno vedle něj sedla,vzbudila a říkám že už vím proč je mi divně a on,jseš těhotná? jo 😀 a rodičům to chci oznamit tak že jsem syna naucila říkat když se ho zeptám,co budeš velkej?a on řekne brácha 😂 no tak snad to vyjde 😀

marcy129
autor
15. srp 2017

Holky já jsem přemýšlela( zkoušíme miminko, dvakrát nám to nevyšlo, tak snad už se zadaří 🙂 udělat tričko walking dad :D nebo křižovka ;) zadáte si na internetu krizovkanamiru.cz tam jim napíšete jak chcete, aby vyšla tajenka je to třeba spíše pro maminky teda babičky, která by ji vyluštila a zjistila, že bude babička 🙂 ❤

pucka123
15. srp 2017

Tak ja to na chlapa vybalila po kontrole u gyndare jen to bylo tak brzo ze na ultrazvuku nebylo poradne nic videt takze jsem mu strcila pod nos pozitivni test a on ze "co to je ?" A ja no tak se na to podivej a vytahni to z obalu 😀 chvili na to cucel jak puk co to ma byt a pak mu to doslo tak se cely rozzaril a ja" no proste budes tatka 😀 " no a za 14 dni jsme jeli i s fotkou za moji mamkou prijeli jsme uz dopoledne s tim ze nas necekala ...... zvonili jsme jak streleni na zvonek ze vyletela a jeste za dverma mumlala co za blbce tak zvoni 😀 a sotva otevrela mela radost ze to jsme my a nez stacila cokoli rict chlap na ni " Ahoj Babi" a dal ji pusu a v tu ranu ji to doslo a hned oko na me a " ty jsi tehotna? " dostala fotku do ruky a pak uz jen brecela radosti 😀

leymea
15. srp 2017

Ja se to dozvedela dva dny pred stedrym dnem. Snazili jsme se pres rok. Moje predstava byla, ze za nim hned pobezim, ale rikala jsem si, ze kdyz budou ty vanoce tak to dva dny vydrzim 😀 rano jsem si udelala digitalni test a zabalila ho 😀 povesila na stromecek. Pak jsem rekla manzelovi aby si ten darek na stromecku rozbalil uz rano 😀 rozbalil a hned pochopil. Rekl:hura, toto trvalo 😀 rodicum jsme to rekli tez, proste jsme vyuzili vanoce, i kdyz bylo hodne brzo. Taky jsem pak mela strach, abych treba nepotratila :-/

beetlejuice1666
15. srp 2017

U prvniho ditka to bylo vtipny. Prisel k nam rano manzeluv brigadnik, uz tata od rodiny a fajn chlap. Ja mela uz zpozdeni, tak jsem si akorat udelala test. Panove pili kafe v kuchyni, kdyz jsem tam vlitla s pozitivnim testem. A jak jsem tomu nemohla uverit, tak jsem ho ukazovala tomu zaslouzilemu otci s tim, ze uz test urcite nekdy videl a at mi potvrdi, ze je pozitivni😉) Uplne se mi u toho klepaly ruce 😉 Manzel byl stastnej jak blecha. Nasim jsme to rekli v osmem tydnu. Pak jsem pul roku po porodu otehotnela znovu, manzel mel zas mega radost, vytroubili jsme to hned, ale potratila jsem. Ted jsem v sestem tydnu (celkove treti tehotenstvi), manzel to vi, proziva se mnou kazdej test a kazdy zvraceni. Rodine jsme to jeste nerekli. Po te predchozi zkusenosti pockam asi az do toho 12. tydne. Ale kousu se do jazyka, abych to nevyslepicila 😉

cantala
16. srp 2017

Já jsem manželovi oznamovala hned po testu. Bylo to ráno v sobotu a on zrovna vyspával po vánočním večírku. Ale vůbec se nezlobil, že jsem ho vzbudila,hned vstal a prožili jsme si spolu tu radostnou novinu. Protože to vyšlo krásně před Vánocemi, dávali jsme rodičům zabalené dětské ponožtičky. Koupila jsem takové ty v průhledné krabičce a zabalila jako dárek s tím, že je společný a ať si ho nechají nakonec. Byla to obrovská radost,maminy pochopily hned,tatové museli být trochu postrčeni😀 Na obou stranách čekali dlouho na vnouče, takže to bylo opravdu velmi povedené a rádi na to vzpomínáme. Uteklo to jako voda a teď už jen čekáme,kdy malej přijde na svět.

ruzenkas
16. srp 2017

První těhotenství nevyšlo vloni v září (strašně jsem to hrotila, abych už byla těhotná a když se zadařilo, hned byl konec). Pak jsem to přestala řešit. Druhého ledna večer, když jsme přijeli z posezení, jsem si řekla, že je divné, že to ještě nemám. Našla jsem doma test a v deset večer si ho udělala. Nevěřila jsem svým očím. Šla za ním, ukázala test a řekla něco jako "ty vo*e, no vidíš to, dvě čárky". (Bylo to pro mě neuvěřitelné, protože jsme se ten měsíc potkali v posteli jen jednou.) No a on mi řekl "jsem říkal že to teď vyjde" 😀.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru