Jak oznámit příchod druhého mimi?

kmotrice
7. kvě 2013

Jak jste oznámili příchod druhého mimi rodiněě, manželovi, přátelům???

amallie
7. kvě 2013

no, celkem se divím, že máš manžela na druhém místě až po rodině, ale tak na to se asi neptáš, že 😅
manželovi jsem řekla, že jsem nejspíš těhotná a rodině a přátelům jsme spolu po kontrole na gyndě řekli, že čekáme přírůstky 😉 nic extra 😀

leikkka
7. kvě 2013

vedeli jsme oba, ze se asi tehotenstvi chysta, tak jsme jen cekali na den kdy udelal test a vedeli jsme to oba hned, rodine jsme to oznamili normalne az po skonceni 1. trimestru - nebot mam zdravotni problemy, tak nebylo vse jiste a chteli jsme mit jistotu, ze to je tak jak je. Prvni jsme jim oznamili stejne tak - to bylo po IVF.

evcounek
7. kvě 2013

jo jo manža to věděl jelikož jsem se snažili od prosince 🙂 a na konci února na nás vykoukli //. jelikož jsme tentokrát chtěli počkat do konce 1. trimestru tak jsme to tutlali, ale neututlali, jelikož jsem začala krvácet a musela do nemocnice. Manža musel do práce tak babičky hlídali ☹ teď je vše v porádku a užívám si těhu. 😀 jen to naše společné a sladké tajemství se nekonalo.

coxa
7. kvě 2013

Za nás to oznamoval starší sourozenec (byly mu 2 roky a 3 měsíce), dostal pokyn, že na náštěvě u babiček má říct, že má máma v bříšku mimi. Když jsme seděli všichni u stolu a povídali, pošeptali jsme ať to teď řekne a fakt to oznámil on u obou rodičů - na každé návštěvě zvlášť. Bylo to sladký a my jen dodali, kdy že se na dalšího mrňouse můžou těšit. 🙂

nadja73
7. kvě 2013

uplne stejne jako poprve. 🙂 ukazala jsem mu test a nic vic nebylo potreba rikat 🙂

aktaka
7. kvě 2013

Manžel u prvního dostal pocurany test jako darek k narozeninám, u druhého jako dárek k svátku 🙂 ostatním jsme dle příležitostí oznamovali, že čekáme přírůstek.

vondracek
7. kvě 2013

Příteli jsem řekla, že mám pozitivní těhu test. A rodině oznamujeme takto: http://static0.asmira.com/photo/08/584408/album...
Moji rodiče ještě nic neví. Čeká je to překvapení - tato poukázka až za 2 týdny kdy k nim jedu (jedem). Ještě nevím jestli pojedu sama nebo oba..

betysek
7. kvě 2013

Starší dcera namalovala obrázek s mimčem a dali jsme ho do obálky s popisem, co to je a dostali to pod stromeček. To jsem byla asi ve 3 měsíci....- manželovým rodičům. Jelikož jsem byla na IVF a manžela moji rodiče o tom věděli, tak jim jsme to nijak neoznamovali. První dcerka se to dozvěděla v poradně, brala jsem ji na utz...Byla trochu připravená,ale strašně se jí líbilo,,že může vdět mimina utz...

aajina
7. kvě 2013

Naše dcerka nosila tričko s nápisem budu velká ségra 😉 a mělo úspěch

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru