Jak oznámit tchýni těhu? Našemu vztahu nefandí

haniskanunu
13. dub 2013

Holky jak by jste oznamili tchyni těhotenství?
Nejak našemu vztahu nefandi tak nevim jak na to😢

janinkakretin
13. dub 2013

Prostě jsme přivezli foto fazolky v 5.tt,nadšeně se taky netvářila - nebo si to myslím,ale bydlí daleko,tak je nám to jedno.. 😎

monad
13. dub 2013

tak to nech na chlapovi ne?? 😉

hudala
13. dub 2013

No co, řekla bych jí to normálně a ať se s tím sama popere. Hlavně si tím ale nenechat zkazit radost 🙂 je to přece vaše štěstí 🙂

mataharyy
13. dub 2013

Normálně, tak jako ostatním a jak s tím naloží už je pak její boj, ne vaše starost 😉

naomi6
13. dub 2013

My jsme jim zavolali, že přijedeme na kafe a tam mezi řečí jsem jí do ruky dala foto z ultrazvuku. Moje tchýně totiž taky není na žádné city a tak, nevěděli jsme, jak na to. Tvářila se neutrálně, ani moc radost neprojevila. Bylo to jako bych jí ukázala nové hodinky. 😉 Ale teď svou vnučku naprosto zbožňuje. Takže se toho neboj, držím palce 🙂

amallie
13. dub 2013

My jsme normalne rekli, ze budou babicka a deda a kdy, rikali jsme to ve 13tt prvni dite a ty dalsi v 10tt, nic extra jsme nevymýšleli no a jelikoz jsou tchanovci rozvedeni, tak dalsi tchyne (m matka) videla bricho

mafeska
13. dub 2013

já nijak, postaral se o to přítel 🙂

lv
13. dub 2013

nečekali jsme na žádné jistější datum po 12.tt, řekli jsme to hned..reakce blbé a blbější, od tchánovců imých rodičů..

adelkav
13. dub 2013

U nás byla špatná reakce u tchána, asi mu jí dlouho neodpustím. Když jsem zjistila, že jsem podruhé těhotná, ani jsem se neobtěžovala jim to oznámit a řekl jim to sám manžel a údajně byla reakce příjemnější.

kami1984
13. dub 2013

Oznamili jsme sms, ze se maly narodil... nevedela o tehotenstvi, dodnes ho nevidela ani jednou..

2hanah
13. dub 2013

Podle mě je to jedno. Buď je tchyně v pohodě a bude ráda, ať to oznámíte jakkoliv nebo je praštěná (stejně jako ta moje) a můžete dělat sebevíc a stejně bude zralá na infarkt. Poprvé se o to postaral manžel, málem měla infarkt, já jsem se nehodila ani na hnůj a manželovi vztah se mnou rozmlouvala. Podruhé jsme to rodině oznámili pod stromečkem, švagrová, ač vlastní dítě má, odběhla brečet do vedlejší místnosti a pozbytek Božího hodu vánočního už s námi nepromluvila, tchýně a tchán s námi nepromluvili dva měsíce, dodnes nevím proč...

katja77
14. dub 2013

Nechala bych určitě na chlapovi...... Já jsem to oznámila svým a on zase svým lidem.....on ví nejlíp, jak s nimi komunikovat, jak na ně 😉

alpakovo
14. dub 2013

jak říkájí známí, naši "Poloviční" tchýni (nevlastní matka manžela) to oznamoval chlap a taky si vyslechl chudák 😀 Tchán perfektní, tchýně strašná, děsivá kombinace 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru