Jak oznámit těhotenství příteli?

nelarybenska
24. zář 2017

Zdravím, nedávno jsem zjistila, že jsem těhotná i přes to, že jsem brala antikoncepci. Bylo mi to potvrzeno i od doktorky. Nevím si rady s tím, jak to oznámit příteli. Studuje druhým rokem univerzitu obrany v Brně. Dostat se tam mu dalo hromadu práce a být voják je jeho sen. Nechci, aby se ho kvůli mě vzdal a zároveň vím, že bych dítě dát pryč nedokázala. Děkuji za rady

ejdys
24. zář 2017

Nějak bych nad tím nespekulovala. Oznámila bych to normálně.. Dítě je dítě... 🙂

helenka_g
24. zář 2017

Tak, prostě mu řekni, že jsi těhotná 🙂 Nelekej se první reakce, například můj manžel byl prvně v šoku i když bylo mimi plánované (ale nečekali jsme, že to vyjde tak rychle). Až se vzpamatuje, proberete spolu, jak to uděláte. Neboj, nemusí se vzdávat studia, je mnoho rodin, co zvládají mimčo i s málem - všechno se dá. Není to buď - anebo. Tak držím palce, ať vše dobře dopadne!

helenka_g
24. zář 2017

Aha, tak paní už si zrušila účet. Takže asi tuším, jak to dopadlo ☹ Škoda ☹

galatea_a
24. zář 2017

@helenka_g Nebo mu to naopak už řekla, takže další rady nepotřebuje. Osobně nevidím důvod, proč by mělo nějak vadit, že studuje obranu, ale to už je fuk 🙂

helenka_g
26. zář 2017

@galatea_a No já jsem teda věčný optimista, ale kdyby mu to řekla a všechno dobře dopadlo, asi by na Koníkovi zůstala, ne? I když kdo ví, lidi jsou samozřejmě různé ...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru