Jak oznámit těhotenství tatínkovi?

petramarie
24. zář 2012

Holky, poraďte prosím, jak jste oznámily budoucímu tatínkovi tuhle radostnou novinku? 🙂 ..hledám inspiraci.

andysek111
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dana3262
8. lis 2012

Ja jsem mu mezi dverma, kdyz jsem odchazela, rekla "jo a asi budeme mit mimino" a on "mmm..jo?" no pak jsem odesla 😀 😀 u druhyho jsem teda byla trochu rozladenejsi, to jsme necekali, to bylo neco jako "ty vole, tam jsou zas dve carky!!" a on "hmm..ja nevim..zavolej nekomu, jestli jsi to udelala spravne" no a ja sla volat 😀

hehena
8. lis 2012

šla jsem počůrat test, pak do koupelny a muž se mě ptá "tak co?"... "neviiiim"... zašel na záchod a jen se ozvalo "tvl, my jsme v tom!" 🙂)) takže parádní romantika 😀. podruhý jsem seběhla ze schodů, rozrazila dveře a zelenobílá jsem mu podávala test "zlato, já jsem snad v tom nebo co..." vzal si ho, podíval se na něj "no jo... to asi seš!" 😀 a přestože to bylo plánovaný, tak jsem začala strachy bulet 🙂))

kasparci
21. lis 2012

U dcerky jsem manžu budila na Štědrý den se slzama v očích a s duchem na testu🙂 A teď ho Míša přivítala, když přišel z práce🙂

mamina19844
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ivular
5. pro 2012

Nedá mi to nevložit tuhle inspiraci 😉

lucinka_jirackova
5. pro 2012

já to oznamovala po telefonu, protože ten můj byl zrovna v Rumunsku...ale po druhé bych to udělala nějak romanticky...s večeří při svíčkách, příjemnou koupelí a pak v posteli 😀

terezp
28. pro 2012

Když jsem byla těhotná poprvé tak jsem si jako sedla k němu na gauč a začala listovat v kalendáři.Pak jsem řekla: "20.září si nic neplánuj, jedeme do porodnice".On mě objal a začal křičet něco že bude táta nebo co 😀 Teď čekám mimi podruhé a pod stromeček jsem mu do krabice zabalila dětské botičky 🙂

nikollita
28. pro 2012

Mě manžel ráno na Silvestra probudil, vrazil mi test do ruky a "mazej na záchod, ať víme na čem jsme" 😀 Takže já o nějakém překvápku nemohla ani přemýšlet 😀

luczinek
28. pro 2012

No my čekáme třetí a teda vůbec nebylo v plánu,používali jsme prezervativ,dávali si i pozor a stejně 😀 Měla jsem takové tušení,udělala si test,skočila i k dr a manželovi pak hned volala,aby radši ani nechodil domů,že ho snad "přerazím" 😀 a tak se to dozvěděl 😉

pindruscha
2. led 2013

Já jsem těhotný kamarádce říkala kinder vajíčko, manža se tomu smál, no a až budu těhu, tak mu asi koupím kinder vajíčko a počkám, jestli mu to dojde, no a když ne, tak mu řeknu, že je tu ještě jedno, ale to se vyklube až za několik měsíců 🙂

vera_vila
2. led 2013

Měli jsme naplánovaný na polovinu března víkendový výlet na Slovensko, takže jsem asi 14 dní čekala, než se to dozvěděl... Napsala jsem jemu a synovi dopis jako od miminka, že budou tatínkem a bráškou a že se narodí v listopadu a přiložila k tomu těhu test... Potom jsem večer na pokoji, když šel manžel do sprchy, naaranžovala ten dopis a k tomu mimi botičky a dělala jsem, že spím a čekala, až manžel přijde... Nejdřív si toho nevšiml a málem na to lehl, ale pak se zarazil a začal číst... Pak bylo dlouho ticho, nevím, co se dělo, protože jsem byla k němu zády, asi "brečel", pak se přitulil, zeptal se, jestli spím a jestli je to pravda a pak byla romantika v posteli 😅

nevestinka2010
3. led 2013

prvni - mam to v albu
druhe - zjistila jsem to v den manzelovych narozenin, takze to bylo jasne, dostal zabaleny test ovazany maslickou 😉

socina
3. led 2013

manželovi jsem dala test s // a krabičkou pidi ponožtiček ale stejně mu to nedošlo 😀 Chudám si myslel že se to tak prodává 😀

favofrenki
3. led 2013

Těhu se nám podařilo po 15měsících už jsme ani nedoufali. Holky v práci mě nahlodaly a já si odpoledne udělala test. Sotva jsem to rozdýchala přišel manžel domů. Ukázala jsem mu ten test a ptám se "Co vidíš?" On: "2 čárky" a to už jsem začala plakat. Manžel se chvíli díval na mě pak zase na test a říká: "To jako fakt?" 🙂 Měla jsem v plánu něco romantičtějšího, ale v ten okamžit jsem to nedokázala tutlat. 😀

ghanaianprincess
5. říj 2015

Jak to tak ctu tak se popaam za bricho. doufam ze mi to holky nebudete mit za zle ale tohle je trosku moc, ovazany boticky masli? ovazany testy zabaleny do petichodovyho papiru? Tasky s modelama mimin, nebo dopisy od miminek s fotkama, zaramovanyma? :D Chlapi nejsou holky 🙂 Jezis, ja teda ted zrovna taky premyslim jak mu to rict, ale tohle je fakt na me moc :D Ja jsem se nasmala :D
Proste mu krasne do oci reknu ze bude tatinek az budem spolu v posteli, v nasem soukromi asi. Nebudu mu to nikam psat, ani malovat, nechci se pripravit o vyraz v jeho tvari ani o nadseni nejakou smskou nebo fotkou nebo cimkoliv jinym.

barumat
5. říj 2015

No jak 🙂 Já si stoupla před něj, počkala, až mě bude vnímat (zrovna jsem po tejdnu přijela, tak to byla taková ta veselá smršť "pusu, pusu, pusu, a už dost a mazej"), nadechla jsem se a normálně řekla "Jsem těhotná." Spíš pak to bylo zajímavý - couval, koktal, vytřeštěný oči, otevřená pusa, a první reakce? "Cooo, si pitomá, ne?" Na jeho obranu musím říct, že stejně by reagoval i kdybych mu řekla, že jsem vyhrála sto mega ve sportce 😉

ilonar
10. říj 2015
sanndra
4. pro 2015

Ahoj, protože se blíží Vánoce, tak bych ráda využila situace a naše miminko "darovala jako dárek" 🙂
Manžel miluje a hraje hokej, tak mě napadlo dát mu pod stromeček dětské hokejové brusle nebo mini hokejku...co myslíte, že bude lepší a hezčí? Je to obojí celkem drahé a možná to i zůstane nevyužité, tak bych ráda jenom jednu věc, ale nemůžu se rozhodnout 😉

evapavlickova
6. pro 2015

Tak my to měli jednoduché, v den kdy sem si šla těhotenství potvrdit k panu doktorovi měl přítel zrovna narozeniny, a tak sem si nakreslila na bříško dáreček a vyznačila tečku se šipkou že to je jeho baby. A když přišel z práce dostal jeden dáreček co jsem měla už předem nachystaný, a pak sem řekla: a tady máš dáreček číslo 2 - a vyhrnula si tričko 😀

strawberr
6. pro 2015

Celá štastná jsem přiběhla z wc a říkám "budeme mít syna!" 🙂 on nechápal, sotva se vzbudil 😀 a hned to šel vstřebávat pod peřinu 😀 (naplánované těhotenství). Teď, jestli to vyjde, dám mu to jako dárek k mým narozeninám 😀 . A to ho asi přiměju, ať mě pozve na večeři 😀

misakulicka89
23. pro 2015

Jelikož jsem se to dozvěděla dnes dostane to Taťka zítra k Ježíškovi 🙂) ale ani netušíte jak je pro mne těžký se mu s tou šťastnou novinou pochlubit

olga_
Autor odpověď smazal
Zobraz
barulina
23. pro 2015

Ja se dozvedela ze jsem tehotna 19.12 vecer.muj byl u sefry,tel mi nebral,tak jsem volala na pevnou,ze potrebuju at prijde ze jsem tehotna. Druhy den mi to potvrdila dr . nejsem moc romantik.

cheynee
28. pro 2015

Já už se taky těším až to budu oznamovat 😀 😀 😀 asi mu napíšu mail do práce, ať má nějakou pernou chvilku, akorát oba pracujeme ve stejné firmě, tak doufám, že se to nerozkřikne ještě než si stihnu dojít k doktorovi 😠 😀

sylv85
1. led 2016

Ja jsem se to dozvedela 27.prosince odpoledne. Muj pritel je pracovne mimo. Volal mi jak jsem jela do lekarny. Za chvili jsem mu volala zpatky s tim, ze bude tatinek. Byl z toho takovy sokovany ze prvni co ho zajimalo bylo jestli chci porad jet v dubnu do Thajska na dovolenou 😀 😀

zubnilka
12. led 2016

Můj muž dostal pod stromeček tričko s nápisem "budu táta". Dá se koupit na zootu.

zzandulkaa
12. led 2016

Že jsem těhotná jsem se dozvěděla z testu pět dnů po svatbě. Chtěla jsem přijít až s fotkou z ultrazvuku a nějakým dopisem. Vydržela jsem to ale jen dvě hodiny tajit. Pak jsem se s pozitivním testem vytasila. Reakce byla, ať si koupím radši ješte ten, co ukazuje i délku 😀

monunkaaa
12. led 2016

Ja jsem vydržela do potvrzení od pana doktora. Manžel dostal rámeček s obrázkem a u toho dopisek od miminka. Bylo to nečekaný,protoze ani jeden z nas nepočítal s tim,že se mimi povede tak rychle. O to větší byla radost 🙂

mitchie
14. led 2016

Já jsem pritelovi k Vánocům napsala nenápadný pranicko do Nového roku a vevnitř byl právě test🙂 tohle opravdu nečekal, šťastnějšího jsem ho neviděla🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru