Jak říct tatínkovi, že bude mimi?

radova23
1. čer 2013

Ahoj holky, zjistila jsem podle testiku že jsem těhule 🙂 Dr bych chtěla stihnout do 14 dnu, protože mame 16.6 vyročí prvni roku manželství a byl by to krásny dáreček ale je otazka jak 🙂 Přemyšlela jsem , že bych si vzala neco hezkeho na sebe,počkala v posteli na manžela a dala mu krabičku a v tom popřípadny utz + test clear blue ( ale ten ani nevim,jak dlouho vydrží ta čislovka napsana . Nebo máte jiny napad ? CHTĚLA BYCH FAKT ROMANTICKÝ KDYŽ JE TO VYROČÍ BAVLNNĚNE SVATBY 🙂

nikolav
1. čer 2013

No nechci ti kazit iluze, ale prvně si zajdi na krev a pak až dávej test. Protože jedině z krve ti řeknou jestli jsi těhotná a přibližně jak dlouho. Já mám taky na těhotenském testu čárky, ale dokud nebudu mít vyšetření krve černé na bílém tak tomu nevěřím.

radova23
autor
1. čer 2013

@nikolav asi jsem to napsala špatně ( DOKTORA CHCI STIHNOUT DO 14 DNU,KDYŽ BUDE VŠE V POŘÁDKU A S ULTRAZVUKEM V RUCE BYCH TO POTOM ŘEKLA MANŽELOJ) ......

ducik
1. čer 2013

@radova23 pozor, ten clear blue se mi vybil po dvou dnech, tak ho udelej zavcasu 😉

zuzamik
1. čer 2013

@radova23 V jiné diskusi jsem četla, že prarodičům dávali "Poukaz na vnouče"- vytiskli foto miminka, k němu napsali "Předpokládaný termín odběru" a darovali v obálce ;)

ducik
1. čer 2013

Jinak ja to vymyslet nemusela, po 2,5 roku snazeni me test tak rozbrecel, ze manzel prilit na zachod, co mi je 😀

nikolav
1. čer 2013

@radova23 Ultrazvuk ti neudělá takto brzo. Taky jsem se na něj chtěla objednat, ale bylo mi řečeno, že jen krev. A na UZ . až tak v 6-7. týdnu. Což je naprd, ale co se dá dělat. Až budeš mít dost vysoké HCG tak mu dej test, to budou čárky už velice dobře viditelné a z krve budeš vědět, že jsi těhotná.

katie82
1. čer 2013

Tak to tě obdivuju, já to nikdy nevydržela déle jak 2 minuty od pozitivního testu 🙂 musela jsem se o tu radost podělit hned... jinak možná nějakýho plyšáčka nebo hrnek s nápisem Táta bych přibalila do dárečku nebo tak něco... jinak mě asi nic nenapadá

katie82
1. čer 2013

@nikolav tak mě třeba dělá dr. uzv při každé návštěvě od doby, co tam přijdu nechat si potvrdit těhotenství, takže to asi taky záleží jak který doktor to má ve zvyku....

camelinka
1. čer 2013

@radova23 UTZ ti udelaji uplne vpohode, jestli to chces tutlat az do nej, tak to do neceho zabal, nebo zarameckuj. Ja to nevydrzela a s mokrym testem letela za manzelem, ikdyz oba sme to brali dost sportovne, ze to muze byt falesny poplach, zalezi na vas 😉

hadruska
1. čer 2013

@nikolav U me teda ( u obou tehotenstvi, u dvou ruznych doktoru) stacilo rict, ze jsem mela pozitivni test a oni rekli, ze jim to pro prokazani tehotenstvi staci. Myslim, ze kdyz to staci doktorum, tak by to mohlo stacit i manzelovi.
Ja si planovala desne romanticke oznameni o tehotentsvi, tak jsem koupila boticky manzelovi to i s testem predala a on mi rekl "ty si zase tehotna?".... Je romantik, ale hodne skryty 🙂

nikolav
1. čer 2013

@hadruska Jenže já mám po IVF a bylo mi řečeno od lékaře v případě pozitivního i negativního těhotenského testu se mám dostavit na krev.

hadruska
1. čer 2013

@nikolav Je mozne, ze to je v pripade iVF jine, ale mym doktorum test stacil

nikolav
1. čer 2013

@hadruska No já to mám takto od doktorů, asi je to jiné.

kotito
1. čer 2013

Mě UTZ spodem udělala v pohodě... byl vidět teda jen váček ale byl! A fotečka jako překvapení úplně stačila 😀
A gratuluji 😉

radova23
autor
1. čer 2013

@ducik aháááá
@nikolav ja mela utz už 3 tt , takže mi ho dá 🙂
@camelinka no chci to tutlat práve,aby to mel jako dareček, už jsem mu dneska řekla že test je snehobili a budu i asi teda predstirat ms 😀
@hadruska mě krev vubec nedelal ..... řekla jsem že mam tehu test pozitivni a on ze se podivame,fotečku mě vytiskl a na krev jsem šla za 14 dni

hadruska
1. čer 2013

Me prave nikdy krev na hcg nebrali, proste v 6-7tt udelali UTZ ( ja driv nechtela) a uz to tam bouchalo. Jen sem si na to vzpomnela, tak me to nak dojalo. Ze bych si casem to treti rozmyslela driv,nez za pet let 🙂?

mvkoty
1. čer 2013

Já přišla k dr s tím, že mám pozitivní test a první co bylo tak mi dělal utz a na krev mě vůbec neposílal.......v létě chceme oznámit mým prarodičům těhu a bude to právě poukazem na pravnouče.

radova23
autor
1. čer 2013

@hadruska tak ja bych na to take nespechala na utz,ale přijde mi to jako super příležitost to vyročí 🙂 čekame na mimi skoro rok a ted se zadařilo-tatinek otom bude vedet az 16. 🙂
@mvkoty me take utz udelal ..... a byl tam váček a ihned vytiskl a dal 🙂

hadruska
1. čer 2013

@radova23 Jejda, my budem mit rok od svatby 23.6. , ja bych na to malem zapomnela 🙂

radova23
autor
1. čer 2013

@hadruska no vidis 😀

ivular
1. čer 2013

Přiznávám, že mi trochu trvalo než jsem pochopila nadpis, ale jinak je podobné téma tu:
https://www.modrykonik.cz/diskuse/o-tehotenstvi...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru