Je tady někdo, kdo otěhotněl v říjnu/září 2017? 🙂

akinorev10
20. říj 2017

Ahojte holky, zakládám tuhle diskuzi pro budoucí maminky/těhulky, které zjistili v měsíci říjen/září, že jsou těhotné 🙂

sthanina
20. říj 2017

@akinorev10 Ahojky já to zjistila v úterý... Zatím ale nic jistě nevím, k OG jdu až příští čtvrtek. A k tomu ještě ve středu jsem začala krvácet, test je ale pozitivní, tak uvidíme... Jsem z toho trošinku nesvá. Byla jsem ve FN Plzeň, tam mi řekli, že je brzo dělat závěry, uvidí se až příští týden...

deli_lah
20. říj 2017

@akinorev10 Ahoj, zjistila jsem to už před nějakou tou chvílí. Já se teda chystám k doktorce až příští pátek (taky mě mohli objednat na dřív 😀 ), tudíž jsem teď stále jen nesvá, když pořád nemám nic potvrzené...

sthanina
20. říj 2017

@deli_lah Mě doktorka vysvětlila, že v 5. týdnů (ve kterém podle posledních ,ěsíčků jsem) se teprve vyvíjí trubicové srdíčko a jeho činnost je vidět až v 6. - 7. týdnů. proto je lepší, když tam přijdu dýl. Tutovka je to v 8. týdnu, ale to už na mně bylo dlouho🙂

akinorev10
autor
20. říj 2017

Holky, ja to zjistila v utery a od te doby jsem cela nesva..na gyndu jdu az 4.11., tak stále jen premyslim, hruza! Jsem tehotna poprve, takze jsem z toho trosicku vyjevena..mam radost a zaroven se bojim..

akinorev10
autor
20. říj 2017

@sthanina já psala mé doktorce na gyndu a ta mi řekla, ze mam prijit zacatkem listopadu..ale kdybych krvacela, tak rozhodne driv! Cetla jsem, ze se to stava, ze se na zacatku tehotenstvi objevuje krvaceni, tak snad to nebude nic hrozneho 🙂

akinorev10
autor
20. říj 2017

@sthanina jsme nedockave. Ja uz bych take nejradeji utikala na gyn. at uz me prohlidne a zda je vse v poradku, atd atd

sthanina
20. říj 2017

@akinorev10 Snad ne, lékař, co mě vyšetřil, byl opravdu moc ochotný a milý, vyloučil největší riziko a to mimoděložní těhotenství, zbytek se ukáže příští čtvrtek... Mám mít klidový režim, ale se 14,5 měsíčním synkem to jde jen těžko... Zatím se cítím na nic, tak počítám s nejhorším...😢

akinorev10
autor
20. říj 2017

@sthanina ja vim, ze se rekne lehce, at na to nemyslis, ale psychika dela taky hodne..vytvoris si stres a je to v haji..i kdyz ja mam co povidat, stresarka jako blazen. Zkus byt opravdu v klidu par dni a o malickeho se starej s cistou hlavou, to bude v poradku, uvidis ☺️

andreaseda
20. říj 2017

Ja to zjistila v pondělí. Ve středu sem volala k doktorce a mam přijít tohle pondělí 🙂 Chápu jak si nervózní. Taky je to pro me úplně nové a cekat do listopadu by proku me bylo peklo 😀 Ale hlavně aby nám to dopadlo všem dobře 🙂

sthanina
20. říj 2017

@akinorev10 Dělám co mohu🙂, ale víš, někdy máš takový ten vnitřní pocit, který ti nešeptává, jak to je... Nechci si nic malovat, jsem nohama na zemi😕 A díky za podporu❤

akinorev10
autor
20. říj 2017

@andreaseda tak pak dej info, jak dr. poreferovala 🙂 Ja si jeste pockam 😬😁

deli_lah
20. říj 2017

@sthanina ja vim, ja ji ale volala kdyz jsem mela 2 tydny zpozdeni 😀 takze tam dle ms pujdu az v 9. tydnu.. takze jak rikam jsou to nervy 😀

andreaseda
20. říj 2017

@akinorev10 Urcite dam vědět 🙂

sthanina
20. říj 2017

@deli_lah Aha, tak to jo... ať vše dobře dopadne😉

deli_lah
20. říj 2017

@sthanina dekuju 🙂 v unoru jsem potratila tak si to uz snad i zaslouzim po tom stresu 🙂

rommyska
20. říj 2017

Zdravim, ja test // dnes, a k lekari mne objednali na 6.11. Driv to pry ani nema smysl, pokud to nechci resit. Nejspis jsme zadelali na wellnessu a podle ms ted paty tyden. Jsem porad namekko, mam otekly bricho a mam hroznou radost 😉

janickaberuska
20. říj 2017

Vsechny zdravim,jsem v 6tt v dubnu jsem byla mimodelozne tehotna prozila jsem si tezke chvile.A ted se na nas usmalo stesti i kdyz to jeste stale neni na 100% jiste,ze je vse v poradku.Minuly tyden 5tt me muj gynekolog poslal do nemocnice na krev a podrobny ultraz.GCG jsem mela pres 2tis.a v deloze mi nasly mimi s tim,ze je o tyden mensi nez by mel byt a bude se muset casteji kontrolovat.Tak jsem se radovala ale za par dni mi zaclo slabe spineni,tak jsem utikala k lekari a ten me opet poslal na krev.Odber byl 3dny po poslednim odberu a HCG jsem mela pres 10tis.udelal mi i ultraz.a rikal,ze nevidi vajecny zarodek.Rikal,ze je bud brzy aby ho videl a nebo tam vubec neni.Poslal me opet na krev a o den pozdeji mam prijit znovu na ultraz.To budu v 7tt ale mimi by melo byt v 6tt .Moc se bojim,ze to opet nevyjde😒Vam vsem preji spoustu stesti at nam to vyjde!!!!

sthanina
21. říj 2017

@janickaberuska Ahojky, jsem v podobné situaci, já ale na místo špinění, krvácím... Teče to ze mně jako z kohoutku☹ Lékař při vyšetření řekl, že nevidí vaječný zárodek, ale že je moc brzo, ten se teprve vyvíjí... Vše ukáže kontrola u OG ve čtvrtek... Jsi na začátku, musíš být trpělivá, vím, jak je ti, je těžké myslet pozitivně, ale nic jiného nám nezbývá! Hlavu vzhůru, určitě to bude v pořádku, držím Ti palce...🙂

janickaberuska
21. říj 2017

@sthanina Moc dekuji za podporu.Ja bych byla trpelivejsi ale muj lekar me stale posila na krev a stale me kontroluje a tim i stresuje☹Na kontrolu me pozval uz na utery myslim,ze kdyby to nechal na Ct nic by se nestalo.Ale zrejme se boji aby neco nezanedbal.Do 40ky mi moc nezbyva a tak je vse slozitejsi.K tomu tvemu krvaceni.Kdyz jsem jezdila do nemocnice na jare nez zjistili,ze jsem mimodelozne teh.Lekarka mi tam rikala,ze kazda jsme individualni a kazda to mame jinak.Pry nektete zeny behem tehotenstvi silne krvaci a miminko presto v pohode donosi.Drzme si palecky musi to byt v poradku!!!

pitryludvikova
21. říj 2017

Ahoj holky ☺☺ gratuluji a pridavam se ☺ ms se nedostavila minule utery a ve stredu duch na testu ☺ vcera uz test krasne pozivitni ☺ na gyndu bufu volat v pondeli ☺

arevb
21. říj 2017

Gratuluji všem co se zadarilo. 🙂 Jak rychle se vám podařilo otěhotnět?

sthanina
21. říj 2017

@arevb Jak rychle? Myslíš jak dlouho trval "styk"?😀

arevb
21. říj 2017

Nee 🙂 My se snažíme intenzivně 3 měsíce a zatím nic ☹

pitryludvikova
21. říj 2017

@arevb nam teda 14 dnu po vysazeni antiny...Az jsem byla v soku 😀

arevb
21. říj 2017

Nám se tak rychle provedlo první. Ale druhé si dává načas

sthanina
21. říj 2017

@arevb Chápu😉 Mám 14,5 měsíčního syna a chtěli bychom ještě jedno mimčo... O snaze se moc mluvit nedá... Malej mi dává zabrat, ale odjela jsem se synem na dovču na měsíc a půl a po shledání se s manželem se to "povedlo". Byla jsem odpočatá, vypustila jsem domácnost a vše kolem, neuvěřitelně mi to prospělo. Hlava dělá hrozně moc...

pitryludvikova
21. říj 2017

@arevb my obracene, prvni rok a půl ale mam ted jineho chlapa tak mozna je to tim...

linee
21. říj 2017

@janickaberuska moc drzim palce.Je divne,ze v nemocnici ti pri hcg videli mimi a tvuj dr.pri10.000 nic.Hcg ti roste ukazkove,kdybys spinila a neco nebylo v poradku,tak ti to hcg tak hezky neroste😉ale chapu,ze po predesle spatne zkusenosti se bojis.Je spise dobre,ze te dr.takto kontroluje.Moc drzim palce.Jinak mimi vse dozene,ono ani rozdil 14 dni od ms neni nic hrozne,vse zavisi,kdys mela posledni ovu;)

janickaberuska
21. říj 2017

@linee
Moc dekuji za podporu.Muj gyn.ma horsi ultrazvuk videl vajicko ale ne zarodek.Nevim je to divne no hlavne aby to bylo na dalsi kontrole v poradku.O mimi se snazim s prestavkami 7let.Tohle je moje 3tehotenstvi(prvni 11tt+,druhe mimodel.).Takze jsem trosku skepticka a uverim,ze je vse v poradku zrejme az mi bude male brecet vedle postele.
Drzme si palecky a verme,ze to vyjde!!!

sthanina
21. říj 2017

@janickaberuska Zkus myslet víc pozitivně... Je to těžké, ale to je taky způsob, jak tomu trošku pomoct... Držím ti moc a moc palce!🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru