Je tady už někdo s termínem leden, únor 2018?

simona94
11. čer 2017

Ahojte holky. Před týdnem jsem měla první // a dneska jsem testovala naposledy. Ve čtvrtek jdu k Dr. tak snad už tam půjde něco vidět. Dnes jsem +- 4+6 TT.

sajul
13. čer 2017

@galatea_a já tě chápu, dokud se prcek nenarodí, tak jsou to stresy, jestli je v pořádku, jak se mu daří. Ale věřím, že to dobře dopadne, jak říkali na pohotovosti, jestli se má udržet, udrží se. Tělo je chytrý, pozná jestli tam má miminko zůstat. Hlavně se teda šetři!🙂

simdan
14. čer 2017

Čauky,já podle poslední MS asi 5+0 dnes,na gyndu jdu až 17.7 🙂

tomik1234
14. čer 2017

@galatea_a Po IVF se nerodí dřív, rodí se přesně na termín 🙂 🙂 🙂, dělám legraci, u nás to tak bylo u prvního chlapečka, ale jinak je to různé, před termínem, po termínu ... 🙂 Držím palečky, taky jsem po ivf a zítra jdu na krev.

bambinna321
14. čer 2017

Ahoj, ráda se k vám přidám. 🙂) dnes jsem 4+2tt, termín vychází na 20.2. 👍

veronikav31
14. čer 2017

@galatea_a po Ivf se nerodí dřív, jen s dcojčaty ano. První těhotenství bylo po Ivf a rodila jsem ve 40tt, den před TP

jitkakuc
14. čer 2017

Ahoj, taky se ráda přidám. Jsem 10+2 a termín 1.1. Ale asi to bude o týden později, uvidíme dle ultrazvuku ve 12tt

tehulka1167
14. čer 2017

@galatea_a dvě děti mam přirozené a třetí z IVF všechny tři jsou narozene dřív. A to jestli je z ivf nehraje roli. Muže se narodit dřív ,ale taky nemusí. A termín porodu se počítá dle poslední menses u umělého. A potom dle prvního screeningu 🙂 takže je to stejný jako u přirozeného početí.

galatea_a
14. čer 2017

@tomik1234 @veronikav31 @tehulka1167 Děkuju, holky, za informace! 🙂

bambinna321
14. čer 2017

A jde tady na mk udělat soukromou diskusi, nebo skupinu? 🙂 že bychom si psaly pocity,rady a tak 🙂

simdan
14. čer 2017

@bambinna321 myslím,že kdo zadá do svého profilu info o těhu tak automaticky zapadá do skupinky lednovky nebo únorovky 2018

sajul
14. čer 2017

@simdan to sice ano, ale zadna skupina Unorovky 2018 neni zalozena 😉

zabec
14. čer 2017

Ahoj holky, tak jsem dnes rano ze zvedavosti vlezla na vahu a nestacila jsem se divit, mam uz +2,5kg :-O a to jsem teprve 5+5, to ze me bude pekna velryba 😂, pritom jim porad stejne, asi voda. Pravda prsa uz sotva nacpu do podprsenky, ale jinak mam pocit, ze kalhoty jsou mi porad stejne. Jak jste na tom Vy?

bambinna321
14. čer 2017

@zabec Ahoj, já se zvážim dnes u mamky, ale mam to jako ty, břicho zatím moc nepozoruju, ale to bude taky tím, že po prvním mám ještě vepředu břicho a kůži vytáhlou, prsa jsou obří :D ale váhy se bojím, protože u Šimka jsem přibrala 30 kg. 😖

sajul
14. čer 2017

@zabec ja zatim nic, doufam, ze to tak jeste chvilku zustane, u prvniho jsem nabrala cca 20kg a ten posledni mesic tehu byl ocistec.

sajul
14. čer 2017

@simdan ooo diky, js ji vubec nevidela v seznamu skupin 🙂

danielle94
14. čer 2017

@aaamartisek
Tak to jsme na tom podobne :D Ja jsem u doktora nebyla jeste. Jdu teprve v pondeli. A jsem silene napjata🙂 doufam ze uz udelaji nejaky sono a uvidim to!! Nejhorsi je, ze se clovek boji kdyz ma ty bolesti v podbrisku aby to nebylo spatne. Ale snad to vse bude ok. Ted jsem zahajila sezonu kdy chodim spat v 8 vecer a rano jsem unavena jak kdybych sla spat v noci:D curani zustava. A prsa bolej cim dal tim vic :D ty uz jsi u dr.byla? 🙂

veg
14. čer 2017

Zdravim vas zeny🙂 mam take necekane // preju nam vsem zdravi a krasne tehotenstvi💓

danielle94
14. čer 2017

Mam na vas vsechny jeste jeden dotaz. Jste vsechny v pohode? Nebojite se toho (vy co jste v prvnim trimestru a jeste jste nemeli ultrazvuk), ze se dedatko neuchyti nebo mu nebude bit srdciko? Posledni dny se z toho tak trosku stresuju. Bojim se, ze se i pres to ze je vse pozitivni(vsechny testy), tak se neco nepovede a dedatko nebude. Trosku negativni komentar :D ale chtela jsem se zeptat, jak to prozivate vy🙂

sunny1sis
14. čer 2017

@danielle94 Ja som dnes dle kalkulacky 5+0tt a na prvu kontrolu idem 6+0tt a strach mam od zacatku strasny. Mam zasebou ZT a mam problem otehotniet a moje imunita mimi zabiji, takze u mne je to strasu nad stres. Moc dufam, ze do pristi stredu nebudem krvacat, nezeslabne mi // a bude vidiet aspon dutinku tam, kde ma byt. A k nervozite mi pridava aj to, ze mi nic nie je, len ms bolesti obcas.

danielle94
14. čer 2017

@sunny1sis
To me moc mrzi:( Ale ono se to urcite zvladne. Ja jsem taky dost ve stresu ted. Za 5 dni mam kontrolu. Podle vypoctu jsem v 7tt. A taky krome obcasneho boleni podbrisku unavy a lehce prsa nic. Ani nevim co bych chtela :D ale asi tu jistotu ze clovek vi ze ho bude mit. Ale to mi asi nikdo neda🙂 nejhorsi je teseni se ale zaroven hrozny strach z prvni kontroly. Ze mi reknou vzdyt tehotna nejste :D nebo ze to nevyjde:(
Drzim vam pristi stredu pesti a urcite dejte vedet!!!🙂

sunny1sis
14. čer 2017

@danielle94 dakujem, tiez drzim palce!

galatea_a
14. čer 2017

Děvčata, já zatím nemám žádné těhotenské nevolnosti a jsem z toho trochu nervózní. Mám jen bolavá prsa a jsem unavená. Jo a taky čekám, kdy konečně dostanu chuť na nakládané okurky 🙂

mari90
14. čer 2017

Ahoj, tak ja se take pridavam. Jsem dnes 4+3tt, zitra jeste jednou testnu a pak se chci objednat na gyndu 😉

mari90
14. čer 2017

@sunny1sis ja mam za sebou tri ZT, pak teda jedno vydarene tehu, musime tomu verit, verim ze to bude dobre ❤

sunny1sis
14. čer 2017

@mari90 verit verim, len ten strach je strasny. Snad nam to vsem konecne vyjde.

mari90
14. čer 2017

@sunny1sis o strachu mi ani nemluv, pri kazdem pichnuti v brise mi v hlave vyskoci myslenka, ze urcite zacnu krvacet atd 😒

danielle94
14. čer 2017

@mari90
Ja teda pri pichnuti v brise jsem spis radsi ze se cejtim tehotna :D ale ja nevim mam to spis takove jako bolesti pri menstruaci lehke. Jen v noci uz se budim takovejma tlakama a boleni prsou trosku. Clovek ani nevi co je spravne. Jak to ma probihat😀 Tak se opravdu musime jen modlit/doufat/verit🙂

sunny1sis
14. čer 2017

@mari90 presne. Testujem koli tomu denne, aby som sa uistovala, ze mi carka nemizi. Ten tyden do kontroly je nekonecny.

destovakapka
14. čer 2017

Ahoj holky, tak se k Vám taky přidávám.Těhu test jsem si dělala 23.5.Níž foto.Podle MS v těhu kalkulačce jsem 7+6tt.Na ultrazvuku jsem byla 1.6.a podle ultrazvuku jsem ten den byla 5 týden.Na ultrazvuku bylo vydět gestační váček se žloutkovým váčkem a náznakem plůdku.Kontrolu mám zítra.