Je tady už někdo s termínem leden, únor 2018?

simona94
11. čer 2017

Ahojte holky. Před týdnem jsem měla první // a dneska jsem testovala naposledy. Ve čtvrtek jdu k Dr. tak snad už tam půjde něco vidět. Dnes jsem +- 4+6 TT.

veronikav31
11. čer 2017

Ahojky, dnes jsem 5+4tt, TP zatím podle kalkulačky na netu 7.2.2018 🙂 , těhotenství potvrzeno v pátek u Dr. a za 14 dní první poradna se srdíčkem

simona94
autor
11. čer 2017

Já jsem byla v pondělí pro PN (kvůli zvedání a chemikáliím v práci) ale nic tam ještě nebylo, krev pozitivní a ve čtvrtek už snad bude. O první jsme přišli v 25 TT kvůli VVV tak snad ted až do šťastného konce.

veronikav31
11. čer 2017

@simona94 Hodně štěstí, určitě bude vše v pořádku 🙂

sunny1sis
11. čer 2017

Ahoj, pridavam sa neoficialne, ku drke mam ist az 22.6. Dle kalkulacky som 4+4tt a TP 14.2.2018 U mna je problem mimi udrzat, takze este sa na to neupinam.

simona94
autor
11. čer 2017

@veronikav31 děkuji. snad už ano 🙂
@sunny1sis Tobě to taky dopadne určitě dobře a bude v břišku alespoň 38 týdnů 🙂

sunny1sis
11. čer 2017

Mate uz nejake priznaky? Ja mam bolesti v podbrisku, nevolnost kdyz se nenajim, motani hlavy a unavu. Pri predoslych tehu ma boleli strasne prsa, teraz nic, ani len nie su nafuknute, preto sa bojim, ci je vsetko v poriadku.

simona94
autor
11. čer 2017

@sunny1sis Ja jsem akorat unavena pořád a někdy nevolno ale nikdy ne až ke zvracení, většinou před nebo po jídle.

verun24
11. čer 2017

Holky zdravim, ja objevila v sobotu krasne dve, vymodlene carky tehu kalkulacka ukazuje 4+4tt a k pani dr budu volat v pondeli. Priznaky jsem mela jako klasicky pred ms ale porad me boli prsa ktere se mi i zvetsily a poboliva me podbrisek obcas

veronikav31
11. čer 2017

@sunny1sis Neboj, určitě bude vše v pořádku. Prsa mě neboleli u žádného těhotenství, z 8 mám úspěšné jediné-máme skoro 1,5 roku starou holčičku. Já se cítím unaveně, ale vzhledem k tomu, že máme aktivní dítě není divu a bývá mě špatně když se nenajím, jinak prsa nic, nevolnosti-zvracení taky nic

sajul
12. čer 2017

Ahoj holky, tak se k Vám taky přidávám, dvě čárky objeveny minulý týden, k dr.se zatím nechystám a TP podle poslední MS vychází na 12.2, a podle dnů početí na 14.2 2018. Tak snad to vyjde 🙂

anastacia01
12. čer 2017

Ahoj holky, také se pridávám. V pátek jsem objevila //, termin vyšel 13.2 a měla bych být 4+6. Všem moc gratuluji 🙂 🍀

danielle94
12. čer 2017

@simona94 Ahoj. Tak já už to týden sleduju a čárka je pořád silnější. Podle všeho jsem ted ve 4. nebo 5.tt Takže by to vycházelo na únor 2018 🙂 Máte někdo nějaké příznaky? Bolení břicha/bolest prsou? 🙂 První kontrolu mám 19.6. 🙂

zabec
12. čer 2017

Ahoj holky, ja jsem dnes 5+3, termin porodu vychazi 9.-10.2. Priznaky veskere zadne, minuly tyden me hodne bolel podbrisek, prsa a vecer mi byvalo na zvraceni, ted se citim docela fajn, mam za sebou jedno ZT, tak nezbyva nez doufat 🙂.

aaamartisek
12. čer 2017

Ahojky 🙂 tak zatim neofiko se pridavam 🙂 minuly tyden // a tento tyden v pátek jdu teprve k Dr. tak snad je vše v poradku 🙂 vychazi mi 5+4 a termín nekdy 8.2.2018 🙂 holky ja ze zacatku mela zvetsene prsa a obcas bolelo brisko jak bych to mela dostat ... v prsiu mam tlak ale uz nijak moc neboli , zadna nevolnost ani nic proste uplne jak by nic 🙂 jen jsem teda uplne lina :D prijde z prace a usnu a pak pojim a zase usnu :D doufam ze to je jen prechodne :D

sajul
12. čer 2017

@zabec taky me boli v podbrisku, ale prsa teda zatim vubec ani trosku. Uprimne doufam, ze zadny zvraceni ani neprijde. U prvniho jsem my bylo skvele, jak kdybych vubec nebyla tehotna 😀

sajul
12. čer 2017

@aaamartisek ty jo, ja se k dr chystam nejdriv za 14 dni. Ted mi to vychazi ze jsem 5+0 a myslim, ze by na UZ noc moc jeste videt nebylo. Zatim se citim fajn, akorat me poboliva podbrisek, ale jinak nic, ani ta unava 🙂

zabec
12. čer 2017

@sajul mne ty prsa strasne bolely pri prvnim tehotenstvi, to jsem se v noci budila bolesti a nevedela jak si lehnout nebo trochu ulevit, takze zatim je to hitparada. Taky uprimne doufam, ze zvraceni neprijde 🙂, mamka rikala, ze neblinkala ani v jednom tehotenstvi, takze urcitou nadeji mam 🙂. Jinak ja jsem taky objednana az za dva tydny, on si to kazdy doktor sefuje jinak zjevne 🙂

tomik1234
13. čer 2017

Holky zdravím, taky se přidávám. Termín podle kalkulačky 17.2. Jsem po IVF a minulý týden //, na krev jdu teprve ve čtvrtek.

danielle94
13. čer 2017

Drzim vsem pesti u lekaru 🙂. Pak dejte vedet, jak vam to dopadlo. Snad vsechno bude v poradku. Ted mi zacaly takove stavy, ze v noci se casto budim. Je mi neprijemny spat na brise-coz normalne miluju. Porad chodim curat, porad boleni v podbrisku a nekdy i cele bricho. Uz aby se to nejak srovnalo :D Jinak jak tu nekdo psal. Taky...staci mensi namaha a vecer padam na pusu uz v 7 hodin :D

sajul
13. čer 2017

@zabec jo v prvním mě bolely taky, ale zas ne nějak dlouho, možná dva měsíce. Myslíš, že to zvracení v těhotenství je dědičný? Mě ani nenapadlo se na mamky zeptat 😀 já jsem zase slyšela, že prý se hodně zvrací, když žena čeká holčičku, jak se tam setkají ty ženský hormony. Ale to je určitě pověra 🙂

zabec
13. čer 2017

@sajul to jsem taky slysela, ze kdyz ceka maminka kluka cela zkrasni a neni ji spatne a holky pry tu krasu ubiraji a blinka se. Na druhou stranu vim od mamky, ze ani se mnou nezvracela, takze se to neda asi brat uplne jako bernou minci 🙂. Jestli je zvraceni dedicne nevim, kazdopadne se tim spis tak uklidnuju, ze kdyz mamka to mela stejne a mela dve bezproblemovy tehotenstvi, tak je u me taky vse v poradku, kdyz nezvracim 🙂

veronikav31
13. čer 2017

@sajul tak ze své a kamarádčiny zkušenosti to není pravda: já moc nezvracela, byla jsem krásnější než před otěhotněním-všichni mi tipovali kluka-máme holku 😀 a naopak kamarádka zvracela do 5.měsíce, bylo jí pěkně špatně a mají kluka 😀

aaamartisek
13. čer 2017

@danielle94 tak ja to mam dneska uplne stejne , hrozne se budim v noci , spat na brichu spim ale uz mi to moc nejde ... chodim porad curat 🙂 a je fakt ze strasne moc piju :/ dneska jsem mela dokonce i nejake spineni a odpadavam po praci normalne usnu na gauci :D porad se mi stridaji navaly se zimnici 🙂 prsa citlivejsi ale uzivam si to vsechno 🙂 a ty uz jsi byla u lekare ?

sajul
13. čer 2017

@zabec jo tohle jsem taky slyšela a na holky co byly těhotný a v mým okolí a to i celkem sedělo😀 to jasný, že je vše v pořádku 🙂

sajul
13. čer 2017

@veronikav31 to je jasný, že je to jen fáma 😉 já se tím ale tak jako uklidňuju, že mi to u prvního vyšlo, nezvracela jsem, v podstatě mi nic nebylo a máme kluka, tak bych brala i to druhý kluka 😀

galatea_a
13. čer 2017

Děvčata, ráda bych se k vám přidala. Podle těhotenské kalkulačky mám TP 8. 2. 2018, ale jsem po IVF - myslíte, že to bude dřív? Jinak jak všichni radí hlavně se nestresovat, že to ničemu nepomůže, tak to mi právě moc nejde. Strašně se bojím, aby bylo všechno v pořádku ...

sajul
13. čer 2017

@galatea_a vitej 🙂 já stím teda nemá zkušenosti, ale po IVF se počítá jinak termín porodu? Určitě se nestresuj, ničemu to nepomůže, akorát z toho budeš rozhozená. Bude všechno v pořádku, určitě tě pak dr uklidní. Já to taky nechám na miminku, k dr se chystám nejdřív za 14 dní. Buď to klapne, nebo ne 😉

galatea_a
13. čer 2017

@sajul Díky 🙂 Já jsem jen někde četla, že po IVF se rodí o trochu dřív. Ale možná to tak není, právě nevím. No budu se snažit na to moc nemyslet. U doktora jsem byla dneska a jdu zas až za 14 dní.

sajul
13. čer 2017

@galatea_a tak to vůbec nevím, ale pořídit dřív může kdokoli, to asi nebude ukazatel 🙂 no a co ti řekl dr.?

galatea_a
13. čer 2017

Doktorka říkala, že tam je gestační váček a hematom. Že se mám šetřit a přijít za 14 dní. Kvůli tomu hematomu jsem byla v neděli na pohotovosti, protože jsem z ničeho nic začala krvácet a už jsem myslela na nejhorší, no probrečela jsem to. Na pohotovosti říkali, že je to buď a nebo, že jestli se má děťátko udržet, tak se udrží. Krvácení celkem brzo přestalo, ale stejně se bojím, no.