Je to tam. Je tu nějaká slečna/paní, co taky očekává?

pogo007
19. kvě 2014

tak snad za tri dny ly ma mrcha dojit nedojde mam strasnou radost,...jeto naka slecna pani co taky ocekava?

vercas01
19. kvě 2014

@pogo007 Tak gratuluji a ať se hezky drží a pěkně prospívá! 🙂 😉

ines82
19. kvě 2014

Taky moc gratuluju 🙂 a drzim palce 😉 !

pt1981
19. kvě 2014

ahojky, i já se přidávám ke gratulaci. Hlavně, ať je všechno ok 🙂

arnettacek
20. kvě 2014

Gratuluji. Hlavne zdravicko

zuhra
22. kvě 2014

gratulace🙂 a drzme si palce, at vse ok, taky jsem na zacatku...

luciejancarova
22. kvě 2014

Gratuluju móc! 😀 ať je vše v pořádku 😉

susanne88
22. kvě 2014

@pogo007 ahojky, taky čekáme mimíska, prvního...🙂 mrcha měla přijít 20.05. nepřišla, ale já už to taky věděla dříve , že nepřijde....🙂 tak ti gratuluji a přeji hodně zdravíčka...🙂

zuhra
22. kvě 2014

susanne: to by prisla na moje narozeniny, pekne🙂

ja707
26. kvě 2014

Ahojky, jestli je Tvuj prispevek z 22.5., tak my to zjistili 21. =) budeme na tom asi dost podobně.. <3

kalanchoee
28. kvě 2014

Ahoj, já to zjistila 21. 5.

lucinkaboccc
30. kvě 2014

Ahoj, taky čekám, měla jsem celý posunutý cyklus🙂 jsem v 7.týdnu dneska na ultrazvuku i srdíčko krásně ťukalo🙂 tak ti též gratuluji, ať krásně roste:_)

tulam
1. čer 2014

ahoj, přidávám se ke gratulacím - já se to dověděla 28/5/2014 - tak jsme na tom podobně 🙂

radkazl
1. čer 2014

Ahojky,taky čekáme.Dozvěděla jsem se to před 14 dny.Ve středu jdu na kontrolu,a pokud bude vše v pořádku,což doufám tak by už mělo být vidět srdíčko...Jinak se přidávám ke gratulacím. 🙂

tulam
1. čer 2014

Ahoj holky, co vám pomáhá na nevolnost? Ráno je to dobrý, ale vždy odpoledne je mi blbě a jídlo nechci ani vidět...díky za rady. 🙂

makuka88
1. čer 2014

@tulam Ahoj mě je dobře, ale občas večer je mi tak nějak všeljak a jídlo nemůžu vidět, ale paradoxně mi pomůže se najíst a je to pryč ... 😀

lucik1111
1. čer 2014

Ahoj také gratuluji, já to zjistila 26.5. 🙂

tulam
1. čer 2014

@makuka88 díky za radu - asi na tom něco bude - teď jsem se najedla, hned je mi líp 🙂 jenže nemohu jíst pořád 😀

makuka88
1. čer 2014

@tulam já to chápu, fakt se mi stává, že to jídlo opravdu nechci pozřít, ale jak to překousnu tak to přejde 😀

lucienov
1. čer 2014

Ahoj gratuluji , my to zjistili včera🙂

tulam
3. čer 2014

Ahoj, tak dneska se dostavila už i ranní nevolnost - vše letělo ven, co jen mohlo...tak jsem zvědavá, co mě ještě čeká 🙂

milla89
12. čer 2014

Gratuluji. Také čekame mimi :D ale prostředek unora :D

summer18
12. čer 2014

Ahoj holky, my jsem taky v očekávání.. 18. 6. jdu na první vyšetření... jsem na to zvědavá. ,,Ranní" nevolnosti mě zatím netrápí... akorát chutě na pomerančový džus.. (normálně jsem ho pila tak 2x do roka) Občas mě chytnou prsa a trochu podbřišek.. kdych měla ms, nevědal bych o našem Bobíškovi, že tam je 🙂

zu_za
14. čer 2014

Gratuluji, taky jsem to včera zjistila 🙂

cukrik123
1. črc 2014

Gratulace veliká,
já to zjistila včera 🙂 před manželem to zatím tajím ale nevím jak dlouho to vydržím 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru