Už to vím
budenas5
15. bře 2018

Je tu někdo s termínem listopad 2018??

Ahojky holky, je tu někdo kdo právě našel //?? 😍 Mě je 21 a mám už dva kluky ( 20 měsíců a 8 měsíců) 💙💙 Pojďme se povzbudit!
lobella
17. dub 2018
@verys tez mi bylo hodne zle, dnes zacinam 12tt a uz je to par dni skoro dobre, a take mam za 2 tydny screening, vcera jsme byli na krvi, tak uvidime... My se ale dohodli ze pohlavi znat nechceme a budeme v rodine uzavirat sazky😃
lobella
17. dub 2018
@clementina82 ja mam pocit, ze jim jen bile pecivo, knedliky a vsechno z mlika, drive masozrout, ted masu moc nedam, muzu se utlouct kyselem, takze zavarene okurky, kecir, bile jogurty, zalivky s octem... Jinak mam 2 kg dole pro zmenu... Driv jsem hodne hresila cokoladou a bramburlyto ted nemuzu ani citit, stejne jako vse zdrave... Dikybohu na bile pecivo a houskovy knedlik s omackou😃
kobzolla
17. dub 2018
Nápodobně holky, cpu hlavně bílé pečivo a sladké pečivo - buchty, loupáky, koblihy... Ze zdravého jen rajčata a někdy Caro nápoj. 🐷😁
lobella
17. dub 2018
Holky takovy blby dotaz, ale moje gyndarka chce, abych do kazde poradny prinesla moc, tomu rozumim, ale kde berete nejakou sklenicku na vzorek... V rodine nikdo leky nebere a kdyz, je to platicko, nejak nevim, kde mam kazdy mesic shanet nejakou sklenku... Da se to nekde koupit, nebo v cem nosite?
evik19
17. dub 2018
@lobella V lékárně se prodávají zkumavky přímo na moč, mně je prodala sestřička přímo v ordinaci za 50 Kč, v lékárně budou podle mě ještě levnější.
dominicek11
17. dub 2018
@lobella V lékárně se dají koupit zkumavky, i syn se do ní hezky vyčůral. 🙂 Jedna stojí tak 5 Kč. 😉
janalub
17. dub 2018
Já dostala od sestřičky zdarma
kobzolla
17. dub 2018
Ano, v lékárně mají plastové zkumavky. Brala jsem pro batole. Já naštěstí moč nosit nemusím, každou kontrolu dostanu první papírek a ten jdu na záchod počůrat 😁
lobella
17. dub 2018
Diky vsem, zkusim tu lekarnu🙂
verys
17. dub 2018
@lobella to jsme meli u prvniho syna takove prekvapeni a sazky. Babicka si byla 100% jista dle vypoctu podle nejake obmeny krve rodicu, ze je to holka a vsichni z rodiny ji vychazi podle toho, jen nas syn ne 🙂 musela jsem mu sundat plenu, aby verila 🙂 Ted si chci zase vyzkouset jaky to je vedet pohlavi drive a rikat miminku jmenem
arevb
17. dub 2018
@lobella mně na gyndě zkumavku dávají
renmi
17. dub 2018
Holky každý večer, úderem 19-20 hod. dostanu zimnici a dost mi trvá než se nějak zahřeju, nemáte s tím některá zkušenosti? 🙂
briliantka
18. dub 2018
@renmi me byva taky zima
arevb
18. dub 2018
taky jsem asi 2 týdny mrzla, už je to lepší
zdenk_a
19. dub 2018
@renmi jsem na tom podobně ☺
lobella
Včera v 08:30
Holky tak jak postupujetenejake zmeny? Uz byl nekdo na 1.screeningu?ja byla minuly tyden na krvi a pristo ctvrtek mame utz... Zacinsm byt nervozni, minuly tyden me ze dne na den prestaly bolet prsa, dnes uz je mam i mekka jak pred tehotenstvim, predtim byly natekle, tvrde, ted nic, splakly a vubec neboli, jsem z toho hotova, jestli je prcek v poradku, jinak uz mi ustupuji nevolnosti, obcas se mi jeste udela zle, ale spis z hladu nebo nejakeho jidla... Ma nekdo zkusenost ze prestaly bolet prsa z niceho nic?mam pocit ze se zblaznim jeste tyden nez prdolu uvidim...
dasenka25
Včera ve 14:10
@lobella Buď úplně v klidu, všechno bude v pořádku! U prvního těhotenství jsem od 11.tydne neměla žádné příznaky a bylo mi fajn. Teď jsem taky v 11.tydnu, pristi týden jdu na odběry. A začalo mi od víkendu tvrdnuti břicha 🤔🤔 Takže jsme zvědavá, co mi doktorka řekne příští tyden
kobzolla
Včera v 16:30
@lobella Neboj, chápu, že se to lehce říká a hůře dělá, ale nestresuj se, pokud vlastně není žádný pádný důvod. Já u prvního těhu necítila prsa vůůůbec, holky kolem mě měly zvětšené, bolavé atd. Navíc pomalu končíš první trim., to častokrát příznaky odeznívají...😉
Mimochodem, i když se něco pokazí, tak hcg klesá dlouho i příznaky odeznívají dlouho, nezmizí ze dne na den, vím o čem mluvím...😔
Já jsem dnes 12tt+2 a zítra mě čeká ráno screening, těším se v ale i bojím.❤🍀👶
luccy556
Včera v 18:56
@lobella Teď nastává období kdy HCG nebude stoupat, ale naopak klesat, takže ustup nevolností je běžný. Vím, že to člověka nahlodá, ale opravdu to není ukazatel, už vůbec ne v tohle období.

Začni psát odpověď...

Odešli