Jsem těhotná. Doktoři mají dovolenou. Co mám dělat?

pekana
2. led 2009

Ahoj holky můžu mezi vas?už se snažime 5 let o mimčo.Byla jsem na umělem dvakrat mimoděložni po prve to bylo že jsem otěhotněla normalně a podruhe to bylo z uměleho .Potom jěště hodně pokusu uměleho bez vysledku tet je to rok od posledniho pokusu a před stedrym dnem jsem zjistila že jsem těhotna .Ale všihni dottoři maji dovolenou tak vlasně nevím na čem jsem .zjistila jsem to nahodou jenom mě bolely prsa a jemně špinim tak mam strach aby to zase nebylo mimoděložni ahoj pekana

milin
3. led 2009

Ahoj pekana,
byt tebou zajedu do nemocnice 🙂 Je to nejlepsi, tam ti vemou krev a udelaji UTZ.
Pokud jim reknes tvuj pribeh tak te urcite vezmou.Jen asi budes muset zplatit jako za pohotovost 90kc.Teda aspon myslim nevim zda se to jeste plati ci ne.
Ale preji mnoho stesti a neboj urco bude vse ok 🙂

pekana
autor
4. led 2009

děkuji milin ale na tu pohotovost jsem nešla už jsem přestala špinit k dotrovi se objednam až přišti tyden můsela jsem vybrat doktora protože jsem chodila k k specilastovi tam mi řekli at si najdu někoho bližšiho ahoj pekana

kelly1983
4. led 2009

pekna- ahoj, být na tvém místě tak utíkám jak to nejrychleji jde...jinak ti mooc přeji aby to vyšlo

pekana
autor
5. led 2009

na internetu jsem četla že ze začatku špiněni a mirne krvaceni je vpořadku dneska jsem volala k doktorovi a řekli mi at přijdu přišti tyden už jsem vklidu při tech dvou mimoděložnich jsem špinila přes měsic a citila jsem trochu bolesti v břichu tet je vpohodě jak nešpinim nebo nekrvacim tak si myslim že by to mělo byt ok
😉

pekana
autor
22. led 2009

tak je to v požadku jsem 9 tydnu 🙂

milin
22. led 2009

Pekana tak to gratuluji a držím pěstičky 🙂 🙂
Přeji mnoho zdravíčka 😉

pekana
autor
30. led 2009

děkuji

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru