Jsem těhu, ale přítel se staví že to nechce. Co delat?

deathy
11. črc 2008

Ahoj, je mi 20 a čeká mě ještě rok na SŠ. Zrovna jsem zjistila že jsem těhotná, ale přítel zatím dítě nechce, respektive si nedovede v 21 představit jak by to zvládl, no a je z toho prostě docela v háji slušně řečeno. Rozcházet se nechce, já taky, ale prostě se cítí mladý na roli otce. Ale má smůlu, protože jsem již před pár lety byla na potratu ☹ takže je jasné že teď bych ani nemohla, a ani nechci!!!! Jsme spolu přes 3 roky, ještě spolu nebydlíme - není vlastní, ale střídáme bydlení u rodičů. No, je to docela šílený, protože nevím co bude, ani nevím jak to řekneme rodičům, chci s tím počkat až bude něco víc jisté... Takže se asi chci zeptat, co vy na to, jak byste to řešily vy...potřebuju znát názor více lidí. Všem moc díky

anaconda
22. črc 2008

jasný. Papa 🙂

abinka
22. črc 2008

Tak u nás bylo dnes pěkně 😀

Deathy teda kamioňákem 😲 Co tě na tom láká.Můj chlap to dělá a jeho pracovní náplní je se honit,honit a honit.Zvedat telefony buď nervozního šéfa a poslouchta "kde jsi už si tam měl být"nebo od firem kdy dojede naložit nebo složit.Ať si pohne že nemají na něho pořád čas.Do toho to peklo na cestách no a když jsou horka tak v kabině je na zdechnutí.Když už si odjezdí těch 9h tak si uvaří nějaký blaf s konzervy nebo pytlíku a většinou se nemá kde osprchovat tak ulepený upocený si lehne k notebooku a kouká na filmy a na druhý den na novo a někdy jezdí i přes noc a neví co má dělat aby neusnul.No prostě žádané zaměstnání 🙂 Tak mi prosím tě vysvětli co tě na tom láká????? 😕

deathy
autor
23. črc 2008

No tak já to napsala tak všeobecně.. nebo vlastně právě naopak. Bavilo by mě být řidičem, ale né tím dálkovým, prostě nějaká prac. doba a večer být doma.. takhle jsem to myslela 😉

moncicici
23. črc 2008

deathy blahozelam ti k tehotenstvu...
ja mam 19,tento rok budem mat 20 a moj uz muz ma 23....
ja som to vsetko postihala,sme spolu vyse 3 a pol roka a tento rok som toho dost stihla, 10.maja som mala svadbu,potom 26.-28. maja som zmaturovala a teraz sa spolu tesime ked sa nam v novembri narodi babetko...
chcem ti len povedat,ze aj ked to nemam az take zlozite,bo my sme babo chceli,tak ti drzim palceky a uvidis priatel zacne casom vnimat inac a bude sa na malicke tesit...
len si pekne uzivaj tehulkovanie a hlavne ked uz budes citi pohyby babetka,je to neopakovatelny zazitok,ktory je uplne super

deathy
autor
23. črc 2008

moncicici: Díky, to ti docela závidím že už to máš takhle krásně za sebou a vše ti vychází.. Taky by se mi to takhle líbilo. Ale mě teď nějak zase nevychází absolutně nic. S přítelem už zase nekomunikuju, resp. on nekomunikuje, a to ješět včera bylo vše "ok". Bohužel, v noci jsme zase rozebírali naší situaci a on mi uštědřil pár zásahů do srdíčka, a docela to bolelo. Řekl několik dost hnusných věcí, a já to teď docela nemůžu rozdejchat. Ale tak co se dá dělat, už tu něco podobnýho bylo, tak to nebudu řešit. Nejhorší ale je, že celé dny jen sedím doma, protože není co dělat. Hlídání psa je pěkná otrava, už toho mám plné zuby. Sice je tu můj "bratr" od máminýho přítele, ale ten jen celé dny sedí u PC a hraje jakousi hru. Měla jsem jít dnes s kamarádem, ale ten rezignoval že nestíhá.. Tak už mě nic z toho všeho nebaví a jsem pěkně zdeptaná. No jo. Nebudu si tu stěžovat.. Každopádně bych v tuhle chvíli chtěla být na tvém místě, závidím ti 😒 Díky a ahoj

tannawe
23. črc 2008

Deathy:je mi lito, ze se situace zasekla na mrtvem bode, ale treba se komunikace zase nastartuje a preci jen blizi se ti Dr. a to si myslim, ze ti doda vzpruhu a povzbudi te... Hlavne, aby bylo vsechno v poradku. Ja kdyz videla prvni ultrazvuk, jak si tam ten mrnousek hovi tak jsem byla dojata jeste kolik dni a myslim, ze vsechny maminky to maji pak vicemene podobne,tohle se neda popsat a pak ty prvni pohyby. Vsechno je to takova zenska magie...
Nepremyslela jsi o tom zapsat se na nejake cviceni pro tehotne? Nebo si jit zaplavat?
Jak jsi tuhle psala, ze mas krouzek v nose a kerku a okovane boty tak jsem se zasmala.Ja ma tetovani na docela viditelnem miste na zapesti a ne neco velkeho,ale ne uplnou mrnku a kdyz jsem poprve chovala malou tak sestra na to tetovani tak koukala a hned chtela, abych ji vysvetlila co to je a o nausnici v nose ani nemluvim,to mi uz ani neprijde po tech letech...ale vysvetlovat cizim lidem smyslem me kerky a jeste k tomu v porodnici, no bizardni vyjev!! Ale coz...videla jsem i holcinu co mela potetovana cela nadra a kojila mimi, to bylo teprve "maso" pro ty vyslouzile sestricky...to ja proti ni byla zabar... 😀
Taky me v tehu bavilo chodit do knihovny a pujcovat si knizky o tehotenstvi...to bylo fajn a hlavne ja chodila porad ven se psama a hodne jsem toho namalovala takze kdyz byla nuda tak jsem vytahla knizku, neco si precetla nebo jsem si sla namalovat co se mi honilo hlavou...ale rozhodne se nesmis doma uzirat a deptat!! 😉

deathy
autor
23. črc 2008

tannawe: Nemám na nějaké cvičení ani náladu.. O plavání nemluvě..v plavkách se zrovna dvakrát dobře necítím.. Já vlastně teď nemám náladu na absolutně nic, a to mě štve. Pes tu do mě šťouchá, furt na mě doráží, ale já na něj nejsem vůbec zvědavá..to je tak strašný! Čtenář taky nejsem, dnes jsem se přinutila otevřít knížku o znameních, koukala jsem co to muje prtě bude zač..ale knížka leží na stole a já nemám chuť o ní zavadít. Potřebovala bych někam jít, s někým...nebo ještě co by bylo úplně nejlepší..být s přítelem..i když je to idiot, a taky sem mu to řekla. Ale kvůli němu je mi teď smutno. Říkám si že zajedu za ním do práce, ale jak by to dopadlo? A co ten pes tady..to je prostě na prd, všechno se mi zdá že je proti mě.. Opět sedím a brečím jak malá holka.. ☹ A je mi straaaaašně smutno u srdíčka..

tannawe
23. črc 2008

Ale no tak...vis co? Jestli mas pocit, ze bys mela byt s pritelem tak jdi vyvencit psa, rozsvit mu u jeho pelisku lampu,nech mu pustene radio a vyraz za pritelem do prace...jestli ti tvoje intuice rika, ze tam mas jet, tak to udelej, at uz to dopadne jakkoliv tak aspon nebudes doma uplakana v depkach! Nemusis preci nic rikat, nerozesli jste se nebo ano? Pokud jste porad par tak nevidim nic nenormalniho na tom, kdyz holka jde za svym klukem do prace na "pokec"...a mozna se nemusite ani hadat...zkuste resit pro zmenu neco jineho...a uvidis sama...

abinka
23. črc 2008

Deathy Věřím že by si s ním chtěla vše rozebrat a povídat si o mimi a o budoucnosti i já chtěla hned jak jsem se dozvěděla že jsem těhu.No ono to většinou chlapy moc nebere a v jeho situaci asi ještě chvilku nebude.Jak už to tu bylo xkrát psané až budeš mít fotečku z uzv tak to bude jiný.
tannawe těhotenství je nepopsatelně krásné období,mám husinu jen si na to vzpomenu.už tady chvíli sedím a přemýšlím jak to napsat ale nemůžu najít tak krásné slova aby to vystihly 😀 😅

Já zase v těhu hledala na internetu vše o mimi od pokojíčku po mastičku na opruzeniny 😅 Přímo jsem hlatala stránky pampers.je tam těhu kalendář.Rozepisují tam týden po týdnu jak se miminko vyvíjí kolik váží,měří,co už umí a také tam je týden po týdnu co prožívá maminka.fakt super.To mě vždycky zabavilo na dost dlouho no a taky jsem si lebedila a spala 😀

tannawe
23. črc 2008

Jinak Deathy...preci musi existovat neco co ti zvedne naladu ne? Ja poslouchala pri depkach System of a Down a mala je miluje dodnes, vzdycky spolu skvele zaparime... 😀 pomahalo mi to vyrovnavat se s tim zvlastnim tichem uvnitr co clovek citi, kdyz to na nej dolehne... 🙄

deathy
autor
23. črc 2008

No o rozchodu nepadlo slovo, ale on se od včera už neozval, já mu psala 2x, a nic.. U psa nejde o problém že by se tu bál, ale o to, že je to hajzl a něco by rozbil, roztrhal a vlezl mi do postele a rozhrabal jí.
Kdyby mi aspoň odepsal, aspoň jediný slovo..ale nic.. Lepší být ubrečená doma než v centru Prahy..asi.

tannawe
23. črc 2008

Hmm, ti chlapi jsou nekdy fakt takovi "parchosi"...nesnasim to viseni na mobilu dodnes,jdes do kuchyne, pak zpatky ,zkontrolujes jestli nahodou nenapsal...umorny...No se psem to mas teda veselo,tak to chapu, ze se ani nehnes...no me dorazily moje mrnky,uz je slysim jak radi pod oknama...tak jdu koupat! Zrovna si poustim stary pecky tak urcite zacnou parit se mnou...nevim co bych ti poradila, ale zkus "promluvit" aspon s prckem...nebo si dej vanu,neco si pust a zkus to na chvili pustit z hlavy...myslim na vas... 🙂

deathy
autor
23. črc 2008

Díky. Přišel "brácha", tak mě táhne ven..aspoň to. Tak já pádim. Pa

deathy
autor
24. črc 2008

Tak zdravím, normálně se to nějak točí proti mě. Dnes mi dokonce psala máma z Chorvatska, že na mě pořád myslí, jak měla v plánu že až odmaturuju, až budu mít práci, tak jak dostavíme barák, někam spolu pojedeme..že prý mám myslet na sebe. Že je to jen malý zákrok a jak jí stavím před hotovou věc...neřekne to naplno, ale je jasný co chce. Je to těžký když všichni mě blízcí jsou proti a místo toho aby mě podpořili a já nevím, tak spíš dou proti mě a tlačí mě do něčeho co už nechci..a nechtějí pochopit moje pocity, to že se bojím, to že se nechci jednou v 50 probudit a zjistit že jsem sama, že jsem mohla mít děti, ale že je nemám...to je prostě strašný tohle. Proč mi to dělají? A nejhorší taky je, že prostě nevím jak jsem na tom s přítelem..prostě jsme spolu od tý noci nemluvili, nepsali si, nevím co bude, nevím jestli budeme dál spolu.. Kdybych měla třeba jistý že je konec, (asi to bude vypadat blbě) tak bych se třeba snažila najít si někoho kdo by chtěl mě a dítě, a mít tak "zajištěný" že těhotenství bude ok, že mě někdo podpoří a bude mě mít rád i s prckem.. Takhle nevím vůbec nic a není nic jistýho..a to mě štve..

zuzu333
24. črc 2008

deathy,neboj.. mama to musi len rozdychat.. musi si zvyknut na tu myslienku,ze bude babickou.. zaskocilo ju to nepripravenu,ale cas vsetko vyriesi.. a hlavne ty sama musis vediet co chces.. vela stastia..

tannawe
24. črc 2008

Deathy---musis myslet ted pozitivne. V podstate zacinas novy zivot a musis sama vedet co chces a co ne. Jestli jsi existencne zavisla na mamce tak je jasne, ze je tim zaskocena, svou roili muze hrat i fakt, ze se muze citit "mlada" na roli babicky. S pritelem byste si meli na ferovku vyrikat co chce jeden a co chce druhy. Ty na potrat jit nechces tak musis sama vedet jak jsi silna to zvladnout a zit s tim, ze par let budes urcite zavisla na pomoci druhych. Ale...muzes si zajit na socialku a zjistit na co mas a nemas narok. Vzhledem k tomu, ze jsi asi jeste nebyla zamestnana tak ti poradi na jake pridavky mas narok a jakou dostanes materskou. To by te melo uklidnit, budes vedet s cim muzes pocitat. Podle toho se rozhodnes. Skola se da delat i s miminkem,pokud ti nekdo bude hlidat, muzes mit individualni plan a chodit jen na zkousky a tam si nakojis na chodbe a behem zkousky nekdo pohlida...
musis si spocitat kolik te miminko bude stat...plinky,pokud nebudes zvladat kojeni tak na kolik te prijde umela strava atd. Je toho dost.
Emoce zkus na chvili dat stranou a podivej se na to realisticky.
My na netu te tady muzeme podporit emocionalne, ale materialne si to musis vyresit sama...neni to snadne rozhodovani, kdyz clovek nestoji na vlastnich nohach, ale urcite stoji za to vedet do ceho jdes.
😉

deathy
autor
24. črc 2008

Tak já se koukala jaká je mateřská a jak to tak nějak je..to jo. To mě teď asi až tak netrápí, protože přece mě stát nenechá chcípnout, když už to tak musím říct..
Nejhorší je teď, jaký myšlenky mě napadají..sice na potrat jít nechci, ale prostě i tak mě napadají různý myšlenky typu že by se to všechno usnadnilo, ale zase na druhou stranu je to blbost, která by mě případně pronásledovala celý život.. já teď vlastně vůbec nevím co chci, nebo je to možná tím že nevím na čem jsem. Kdybych měla jistotu že s přítelem zůstaneme, budeme na to dva, budeme se dál milovat tak jak je to teď (snad to tak ještě je), tak bych byla naprosto v pohodě a vůbec bych to už asi neřešila. Tady je prostě ta nejistota v přítelovi, že nevím kdy přijde den, a on mě opustí nebo co bude..to mě láme na dvě části a každá chce něco jinýho, ale to nejde. A snaha promluvit si s nim..skončí to jako vždy, bude se ohánět tím že 10 potratů a potom adopce, že to mu vůbec nevadí, a přesně tohle nechci slyšet protože to mě vždycky strašně bolí... Já bych to s ním chtěla konečně vyřešit, ale nechci na něj tlačit, ale zároveň utíká čas ve kterým já se utápim a nevím co mě čeká..

tannawe
24. črc 2008

Peto,je jasny, ze ted jsi na tom hodne spatne emocionalne a osobne si myslim / a mluvim ze zkusenosti..../,ze je jen jedna cesta, proste si jit promluvit s pritelem opravdu face to face o tom, co vas dva ceka. Potrat by v tuto chvili vyresil tvuj emocionalni zmatek, aby te zanechal v jeste vetsi nejistote a pochybach o sobe same...myslim, ze clovek pak velmi snadno sklouzne k obvinovani toho druheho /kvuli tobe jsem pak sla na potrat a vidis dneska nemuzu mit deti atd. atd./,bere to jako zbran proti tomu druhemu misto aby se zabejcil sam v sobe a nasel silu to prekonat i kdyz je to sakra tezke. Nepsala bych ti tolik kdybych pred peti lety neusinala vecer co vecer ubrecena...s tim, ze kde je ta laska tak najednou pryc a jina?

Neverim tomu, ze kdybych tenkrat sla na potrat, ze by to v nasem vztahu k necemu vedlo...me to odkrylo spoustu veci nejen o mych moznostech, ale hlavne o priteli...najednou tak nejak vidis, ze ty ho milujes, udelas cokoliv /dokonce mozna nekde vzadu v dusi uvazujes i o potratu...co kdyby nahodou pak by me miloval zas tak jako kdysi..../, ale on? Nechci byt kruta, ale me prijde, ze tvuj pritel mysli jen sam na svoje vlastni blaho a svuj vlastni prospech. Je jeste nevyzraly a mlady /nezkusenost, ale nemusi vzdy znamenat krutost k druhemu.../a neuvedomuje si jak ti ublizuje jen tim, ze nekomunikuje, ze se aspon nejak ostentativne nevyhrani. Protoze ted se opravdu jen ubijis v nejistote a je proste fakt, ze ti cas tika neuprosne...szivas se s predstavou, ze v tobe roste zivot, pak ti bude tezko, budes nenavidet to rozhodnuti, budes slaba, vsechno bude tak tezke...a proc? Jen proto, ze jeden z vas dvou, ktery byl u toho splozeni neunesl tihu sve odpovednosti za to, ze splodil novy zivot...je to fakt kruty... ☹ a je mi te uprimne lito, protoze si vzpominam na sebe...a to vy bydlite alespon ve stejnem meste, nas delilo tri tisice kilometru...tak v cem je problem? Co je tak tezkeho na tom se sejit a rict si z oci do oci co budeme dal delat? 😅
Je mi z toho smutno, protoze at uz se rozhodnes jakkoliv tak vsechna rozhodnuti budou za tebou...a nebude to snadne. Omlouvam se, jestli jsou moje prispevky spis pragma...ale vis...clovek tam uz jednou byl a vidi ten film pred sebou a vi, ze emoc opadnou /po letech, ver mi.../a pak vidis ty chyby co jsi udelala zbytecne. Tak neztracej ten cas jako jsem to delala ja...myslim na vas... 😉

deathy
autor
24. črc 2008

Ahoj tannawe..píšeš to moc hezky. Fakt. Dnes jsem se jen tak ze zvědavosti koukla na jednu seznamovací stránku. Dala jsem tam fotku..a ejhle, já ještě nepatřím do starýho železa. Takových zpráv najednou. A jeden nebo možná dva chlapy kolem 30 co by za dítě dali spoustu..jeden má dítě, ale žena je na slovensku a nechce se s ním ani vidět, tudíž on o dítě přišel..a když jsme se loučili, tak mi napsal: Měj se ty a miminko krásně a dávejte na sebe pozor... To mě prostě dostává.
Přítel komunikuje, zítra asi přijede. Asi se mi nechce nic řešit, teď vidím že náhradu bych za něho našla, že o mě je zájem i s dítětem, a já se nestydím to říct. Nebojím se chlapovi co napíše jestli by mě chtěl i s dítětem..jeho odpověď totiž odhalí charakter..podle mě..
Přijela sestřenka, byly sme na kafíčku, já na limče.. Pak jsme šli do teska a rozplývaly se nad těma malinkýma ponožtičkama a oblečkama, tak jsem si hned musela jedno malinkatý bodičko koupit...a dudlík s kačenkama..
Jsem ráda že přijela, protože konečně se směju, konečně se s někým můžu bavit na plno, jak budou vozit kočár a tak.. Takhle je mi dobře. A hřeje mě u srdíčka že se mi ozvalo tolik chlapů a samo od sebe 😉 😎 Takže teď je mi zase na chvíli dobře..

tannawe
25. črc 2008

Dobre ranko vam obema...tak to je moc fajn!! Nekdy, kdyz si myslis, ze padas tak vlastne letis... 🙂 tak uvidite vy dva dospelaci co vas k sobe porad tahne. Treba je to ta tvoje "osudova" a jinak to ani nejde...a je fajn, ze nevzdavas myslenku na nahradniho tatinka. Kdyz se to bude s pritelem vyvijet vselijak /a ze srdce ti preju at se to vyviji jen dobre pro tebe,pro nej i pro male/ tak ti z vlastni zkusenosti doporucuju sejit s se nejakym adeptem jeste v tehotenstvi...ja jsem na to teda silu nemela a s mym nynejsi skoro manzelem jsem se sela prvne az byl male pul rok a jak je nam obema lito, ze jsme to neudelali driv. Ale asi to tak melo byt...vcera mel narozeniny a kdyz Ellinka stala v kuchyni a zpivala "hodne stesti zdravi mily tato" tak se nam vsem koulely slzicky jak hrachy...no proste mydlova opera... 😀

A o titernych bodickach,botickach,dudlicich,pleneckach ani nemluvit...pockej jak te budou dojimat i ty nejbanalnejsi veci a rozplaces se u kazdeho druheho filmu... 🙂 to je clovek opravdu jak vymeneny,no halt jinej stav je jinej stav co si budeme nalhavat...jsem na tebe hrda jak to zvladas,jen tak dal...!Snad se nam pocasi umoudri,jinak vam obema preju pokud mozno krasny den... 😉

pensadorcallisto
25. črc 2008

Ahojky.... Ja som mala 19 rokov, ked som zistila, ze som tehotna. To som bola v 2.rocniku na vyske. Predo mnou kopec skusok... Ked som to zistila, tak som hrozne plakala, hlavne ked na tehotenskom teste sa objavili 2 palicky. Jedine, co som vedela bolo to, ze babo si necham za kazdu cenu. Skor som mala strach z rodicov, co povedia. Nastastie vtedy este len moj priatel, neskor manzel, teraz exmanzel, ma podrzal. Vravel, ze nech sa rozhodnem akokolvek, vzdy bude stat pri mne. Aj ked manzelstvo bol jeden velky omyl a on sa spraval dost hnusne, za tuto vetu som mu vdacna a nikdy na nu nezabudnem.
Najdolezitejsie je, ako je clovek vychovany, ako respekt ma k zivotu a ako ponima zivot ako celok.
Taktiez clovek nikdy nevie, co ho stretne v buducnosti. Mozno by som mala nejaky uraz alebo ja neviem co vsetko a uz by som nemohla mat nikdy deti. Inak, keby som isla na potrat, tak stale myslim na to, ako by moje babo dnes vyzeralo, co by malo rado atd. Ja som rada, ze o tom nemusim premyslat, ale ze ju teraz vidim ako sa hra svoju oblubenu hru s plysovym zajacikom. Inak, moja dcera sa stala milacikom celej rodiny, o mesiac bude mat 6 rokov a kazdy je stastny, ze ju mame.
Teraz spolu zijeme v zahranici aj s mojim terajsim manzelom a mama ma stale prehovara, aby som ju priviedla spat na SVK. Mozno je to a tym, ze sme u nasich predtym byvali 3 roky. Vsetko sa da, ak sa chce a vsetko ma svoj dovod preco sa to deje. Kebyze nemam ju, tak vela dobrych veci, ktore teraz zazivam, by som nezazila. Moj zivot by bol uplne iny. A ja by som tento tu nevymenila ani za vsetko zlato sveta.

petule.h
25. črc 2008

deathy: pročítám si tvůj příběh a musím říct, že jsi moc statečná holka a moc ti držím palce, aby jsi to všechno zvládla...ono jak to tu někdo píše, nakonec se vše otočí a budeš moc šťastná..při tvých slovech o miminku, tvých smutcích se já vlastně někdy dost rouhám, protože ani nevím co mám...
chlapů je opravdu dost, co jim mimi nevadí..každej není ješita, že to není jeho dítě biologické. ona láska hory přenáší 🙂 Dávej na sebe pozor a myslím, že myšlenka na mimi je opravdu velký držák, je vidět, že po něm toužíš, tak se tou krásnou představou co bude trošku chláchol, to není naškodu
😉 ...tak se měj, počasí je dnes zase na pytel, tak zaskoč třeba do kina, nebo si začni sepisovat co budeš potřebovat na mimi, to ti zabere čas a potěší tě to...mě to bavilo...měla jsem papír na drogérii, léky, vybavení, oblečení...no a už čekám druhé za pár...strašně rychle to uteče..tak buď statečná 😀 pa

zdarec
29. črc 2008

ahoj deadh...jsem na tom stejně. nebo velmi podobně.

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

přeji ti hodně, hodně štěstí.

tannawe
29. črc 2008

Ahoj Peti, tak uz se vam to blizi vid? Jdete ve ctvrtek na tu kontrolu? Budu na tebe myslet. Uz jsi se tady dlouho neobjevila tak jen doufam, ze je vse ok a ze te pritel nevydeptal...kdyz budes mit naladu tak pisni. Drzime palecky na ctvrtek /ja jdu k zubari...tak to mas urcite lepsi videt mimi na ultrazvuku... 😉 😉 /
Pa

deathy
autor
29. črc 2008

Ahoj všem, už jsem tu dlouho nebyla..nějak na to vůbec nebyl čas, vůbec nestíhám. S přítelem jsme pořád spolu, sice to je jednou nahoře, podruhý dole. Ale tak nějak bojujeme..tak zatim dobrý. Přijela za mnou sestřenka, tak mi trochu ukrátila čas, no. A já zase prozměnu jedu zítra s ní domů, do Chebu.. Sice se mi moc nechce, ale tak co.. Jsem teď pořád nějaká nedospalá, a hlavně, už 14 dní jsem neležela ve svý vlastní postely, teda dnes jsem byla doma a asi tak na dvě hodiny jsem usnula, ale to vám povídám..vlastní postel, to byla nádhera!! Teď už sem zase v Modřanech u mámy, mám to blíž k dr. Ale prostě se mi úplně šíleně stejská po svý posteli..
K doktorovi jdu zítra, tak se těším na to co mi poví, co uvidím..ale zase jako vždy, netěším se, protože mi to není příjemný to co dělá...uaa. Ale aspoň už konečně budu vědět co a jak..docela mi to chybí.
Tak zatím dobrý, nějak snad zase bude čas, a já sem za váma skočím.
Zatím přeju dobrou noc, myslím že du chrnět, fakt teď spím na každym kroku. Ahoj

deathy
autor
1. srp 2008

Ahoj, tak ve středu jsem byla u dr, mimi je velké 9mm (dnes už asi větší), jsem prý v 7tt (jen nevím jak to tady na koníkovi změním). Bušilo nám srdíčko, a to teda pořádně. Nejsem doma, tak nemůžu dát foto. Jsem totiž u tety v Chebu. Teta byla hotová, když jsem jí to řekla. Ono taky mezi okurkama v obchoďáku.. 🙂 No a o babičce ani nemluvím, každopádně to vzala úplně krásně až jsem se divila. Takže dobrý, já i mimi v pořádku. Další návštěva je až 27.8. Docela dlouhá doba, ale tak dobrý. Třeba už pak dostanu i tu průkazku, na tu se těším. Tak se zatím mějte, já teď vůbec nemám čas sem psát, a je to blbý..ale zase napíšu, tak zatím ahoj všem

abinka
2. srp 2008

Ahoj Detathy,

Tak to je fajn,že je vše Ok a bez "problémů" 😉 To je dobře že nejseš sama,že si pořád někým obklopená.Tak užívej těhu a opatrně 🙂
Jinak ze záčátku se chodí co měsíc.Taky jsem se vždycky nemohla dočkat 😅

kacka79
2. srp 2008

Ahojky deathy, neměla jsem čas pročítat celou diskuzi, jen tě chci ujistit, že s mimi školu v poho doděláš, já jsem na MM a dodělávám si VŠ a ještě na pol úvazek pracuji, dá se zvládnout vše.. neboj se toho. A s věkem bych to nehrotila, já jsem sice o 10 let starší, ale znám maminky kterým je 20 ale taky 40... je to na každém. Já kdybych měla chlapa podle mých představ tak bych taky měla mimčo dřív než ho mám. Hodně štěstí Tobě i miminku

deathy
autor
2. srp 2008

Ahoj holky, děkuju.

No my včera zase pěkně řešili s přítelem..a to teda bylo dílo. Řekl takovou hnusnou věc, i když to myslel trochu jinak, no byla to snad větší rána než zjištění že jsem těhu.. Reakce byla jasná, nenávist a nechci tě už ani vidět..on začal plašit, že né..já te miluju, nechci o tebe přijít nenenene.. Tak jsem mu řekla, že pokud mě ještě jednou zklame a bude se chovat hnusně, tak du od něho a může si být jistý že mě a dítě už nikdy neuvidí.. Nakonec to dopadlo tak, že nejspíš bude sekat latinu, což bych mu teda silně doporučovala, a snad i tu roli otce bude postupně přijímat..konečně se asi smířil že teda to dítě tady je a že ON je otec a že to není pouze moje věc. Tak hned mi psal že mu je smutno, a ať už přijedu domu, že mi to vše vynahradí, a že když bude hnusnej tak ať mu to řeknu...no najednou je z něj mílius, a já doufám..kvůli němu, že mu to zůstane a nakonec vše dobře dopadne..

Jinak, fotku z ultrazvuku asi až dorazím domů, protože tady to nemám jak stáhnout do PC. Takže tak..
Zatím přeju pěknej zbytek večera, ahoj

tannawe
3. srp 2008

Ahoj Deathy...to jsem rada, ze mas prohlidku uz za sebou a ze je s vama obema vsechno v poradku.
Myslim, ze pritel uz prichazi na to, ze to neni jen tak byt tata a ze snad mu casem prijde dokonce super byt u toho od zacatku. Jako vzdy drzime palecky vam vsem...vsem trem, at to zvaldnete ku prospechu vas vsech. Nam se blizi svatba, tak jsem uz trochu nervozni tak jsem rada, ze jsme s planovanim tehu pockali az po svatbe, ale pak...??Kdovi... 😀
Mejte se moc a moc fajn a davejte vedet jak vam to jde...papa 🙂 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru