Jsem těhu, ale přítel se staví že to nechce. Co delat?

deathy
11. črc 2008

Ahoj, je mi 20 a čeká mě ještě rok na SŠ. Zrovna jsem zjistila že jsem těhotná, ale přítel zatím dítě nechce, respektive si nedovede v 21 představit jak by to zvládl, no a je z toho prostě docela v háji slušně řečeno. Rozcházet se nechce, já taky, ale prostě se cítí mladý na roli otce. Ale má smůlu, protože jsem již před pár lety byla na potratu ☹ takže je jasné že teď bych ani nemohla, a ani nechci!!!! Jsme spolu přes 3 roky, ještě spolu nebydlíme - není vlastní, ale střídáme bydlení u rodičů. No, je to docela šílený, protože nevím co bude, ani nevím jak to řekneme rodičům, chci s tím počkat až bude něco víc jisté... Takže se asi chci zeptat, co vy na to, jak byste to řešily vy...potřebuju znát názor více lidí. Všem moc díky

munu
14. led 2009

deathy, tak vam drzim palce, nech sa vam spolu dari a vsetko je ok 🙂

abinka
15. led 2009

Ahojík,
Tak to je fajn,že jste spolu.No a bydlení to se nějak poddá.No tak jak jsme psaly chlapy potřebujou hold mooooooooooooooooooooc času 😀 😀 😀
Tak se drž mamino a pak sem dej vědět jak si zvládla porod 😉

deathy
autor
15. led 2009

munu: Díky, nic jinýho si snad ani nepřeju 😀

abinka: No někdy až příliš moc času..ale hlavní je výsledek. A ten je zatim dobrej. Neboj, určitě dám vědět. To je samozřejmost a taky sem dám fotky malý...ale to je ještě za dlouho..2 měsíce, to je času 😎

abinka
16. led 2009

No neboj za chvilku tady budeš psát jak to strašně uteklo 😵 Tak se drž 🙂

artuse
16. led 2009

deathy, taky jsem trochu sledovala tvůj příběh 🙂 jsem ráda, že jsi v pohodě, bez stresů a spokojená 😉 bydlení atd. se časem vyvrbí, mimino tě hlavně potřebuje spokojenou, tak jen tak dál 🙂 a někdy zase napiš 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru