Jsem těhu, ale přítel se staví že to nechce. Co delat?

deathy
11. črc 2008

Ahoj, je mi 20 a čeká mě ještě rok na SŠ. Zrovna jsem zjistila že jsem těhotná, ale přítel zatím dítě nechce, respektive si nedovede v 21 představit jak by to zvládl, no a je z toho prostě docela v háji slušně řečeno. Rozcházet se nechce, já taky, ale prostě se cítí mladý na roli otce. Ale má smůlu, protože jsem již před pár lety byla na potratu ☹ takže je jasné že teď bych ani nemohla, a ani nechci!!!! Jsme spolu přes 3 roky, ještě spolu nebydlíme - není vlastní, ale střídáme bydlení u rodičů. No, je to docela šílený, protože nevím co bude, ani nevím jak to řekneme rodičům, chci s tím počkat až bude něco víc jisté... Takže se asi chci zeptat, co vy na to, jak byste to řešily vy...potřebuju znát názor více lidí. Všem moc díky

deathy
autor
6. srp 2008

Ahoj, no on jako přijal že bude táta..po porodu. Zatím prý ne..zatím není nikde nic vidět, foto z ultrazvuku nechce vidět, nechce ani slyšet o poradnách a o tom, že by k dr. měl jít třeba se mnou a tak...takže ono to zas až tak super neni. Protože komu se mám s pocitama radosti nebo starostí svěřovat? Má to být on..ale zatím je to pouze jen můj dobrej kamarád (moderátor z rádia 😎 ) No, ale prostě mě to pořád štve. I když mi řiká jak mě miluje, já si prostě nemůžu pomoct, a pořád víc a víc vidím, že to nebude snadný, že ještě nemám vyhráno, a že vlastně jediný co mám "jistý" a vlastně ani to ne, je to..že jsem máma a že budu mít prcka! Uf..nic moc. Teda jako jo, prcek užasnej. Ale co ten jeho táta? 😖 Každopádně teda rodina (babička, teta) sou úplně fantastický, snad v životě jsem s nima neměla tak krásnej vztah a to fakt nekecám. S babičkou jsme docela tak jako bojovali, a vlastně ani nevíme proč. Ale teď..prostě úžasný. A já jsem za to strašně ráda!

Tak, konečně jdu přidat fotky. Tak ahoj

campi
6. srp 2008

Deathy: ty joo, 10tt - utíká nám to všem🙂
S přítelem se netrap, ale zkus ho přemluvit alespoň na "velký" ultrazvuk ve 20tt, to je nádherná věc. I pro chlapa. Děti jsou už v tomto "věku" dokonalý. A když mu dr. řekne, jakého bude mimčo pohlaví, tak bude ještě několikanásobně víc nadšený.

A jak to dopadlo s jeho rodiči?

deathy
autor
8. srp 2008

campi: No, ono to tady trochu neni přesný. Nejsem v 10tt, ale v 8tt. A nevím jak to tady změnit, protože se to tu vypočítává podle poslední MS, no a prostě doktor mi 30.7. řekl, že jsem 6tt+6. Takže včera to je 8tt. Takže prostě tady mám o dva týdny víc..
No, včera jsme se s mladym bavili, on nechce znát pohlaví dopředu. Prý to chce jako překvapení. Ale já si to zase chci nechat říct. Nevydržela bych to až do konce nevědět asi.. Takže asi si to nechám říct jen já, a jemu nic neřeknu..ale. No, budu doufat že aspoň v tom 20tt půjde se mnou..byla bych ráda.
Jeho rodičům jsme to ještě neřekli ☹ Bohužel se to zrovna teď "nehodí", ale kdy bude že..ale já jsem člověk který bere na druhé ohled, tak až se trochu vylepší situace jeho mámy, tak to pak řeknem. Leda že by se situace nezlepšila a mi už nějak nemohli čekat.. Samozřejmě bych byla radši kdyby to už věděli, ale zase je teď taková celkem "klidná" doba, tak se mi to nechce kazit..hm.

evaviki
8. srp 2008

Deathy, skus si posunut datum poslednej MS o tie dva tyzdne, aj ja som to tak spravila 🙂

Inak kopa chlapov sa nechce bavit pocas tehu o miminku, takze doporucujem kamaratky 🙂 a neboj, tvoja mamina si tiez zvykne, skus ju na nejaky ultrazvuk vziat so sebou, mozno to pomoze. A hlavne jej povedz, ze nech ti hovori cokolvek, miminko si nechas. A ze ti tie reci o potrate zrovna neprospievaju...
Urco to vsetko zvladnes a ked sa mimi narodi, tak sa vsetci okolo teba budu tesit. 🙂

deathy
autor
9. srp 2008

evaviki: Díky za radu, du se na to mrknout.
Co se týče mámy, je už v pohodě. Jen si občas připadám strašně trapně, furt se na něco ptám..a ona..né že by neodpovídala, nebo já nevim, ale je to prostě takový, jako bych...no prostě si přijdu trapně, jako že ona vše zná a já prd.. No jo, ale to je jen pocit.
Tak jo, dobrou noc

deathy
autor
9. srp 2008

Jo, tak už se to spravilo, už tam mám správně týdny..

maca793
9. srp 2008

síce ja som v inej situácii, ale keď sa ex priateľ dozvedel, že som tehu, tak odišiel bez jedného slova
vzdrž to a držím ti palce

deathy
autor
10. srp 2008

maca793: No tak to je tedy dost silný kafe.. To je mi líto. No, držím ti palce ať ti vše vyjde jak si přeješ.. Tak to když to vezmu kolem a kolem, to mám doma v podstatě "zlato"..

kakusa
11. srp 2008

Deathy ja som s maly zostala tehu pred maturitou, boal som rozhodnuta, ze ziadne dieta, prijata na vysku, nakoniec som sa rozhodla uuuplne inak, moja mama ma prehovarala na prerusenie, nedala som sa a teraz sa uuuuuzasne miluje vnuka a neuveritelne sa tesi na vnucku🙂ona to rozdycha neboj krv nei ej voda🙂

deathy
autor
15. srp 2008

kakusa: Ahoj, no rodina (moje) je s tím už smířená a v pohodě. Už si zvykli že čekám prcka. Takže to je dobrý. Spíš mě trochu děsí škola, protože se čím dál tím víc bojím, že maturitu nezvládnu. Nebo vůbec sedět ve škole celých 7 hodin (doufám že né víc).. Jako z toho mám teda sakra vítr, ranní vstávání, a ostatní věci které k tomu patří...
A další věc, že rodiče "tatínka" to ještě neví, ale zatím to nějak neřeším, ani mi to nevadí..

lucinka7988
27. srp 2008

Achojky, neboj, školu určitě zvládneš-Mě je taky 20let a maturovala jsem v 5 měsíci a kdybych se učila o polovinu míň, tak bych to taky vzládla. Navíc ti učitelé tě určitě podpoří-mě teda dokonce maličko nadržovali 😉 😉 No s tim chozením do školy to bude asi větší fuška- já jsem byla ze začátku hroooooozně unavená a pořád jsem spala. Takže jsem se občas na pravidelnou docházku vyprdla. Ale když to ve škole za včasu řekneš, alespoň třídní, tak 100%přivře oči. Já byla poseroutka a řekla jsem to asi až měsíc před maturou-a hned se změnil přístup všech učitelů-byli najednou milý, třídní se neptala kde jsem zase byla a proč nechodim do školy-akorát všichni ve škole,když se to rozkřiklo,se v první řadě dívali na břicho 😀 Ale zvykla jsem si. Každopádně tu maturu určitě zvládneš i s mimískem- bude to sice trošku náročné na psychiku,ale mamka ti určitě pomůže-od toho přece rodina je, ne? - aby si pomáhala.A taky asi pomůže, když si už ve volném čase-třeba měsíc před porodem začneš tak trošku pročítat ty maturitní otázky, aby sis v tom udělala pořádek. A neměla pocit že nestíháš.
Jinak já budu na mimčo sama-přítel se po našem rozchodu (z mé strany) k mimču postavil tak, že platit nebude a že někam odjede.Takže ho nazapíšu ani do RL mimíska a časem si najdeme jiného taťku 😔 Dost jsem se stresovala,ale za to to fakt nestojí-ale rodina opravdu pomůže nejvíc-já nemít mámu, tak to asi nezvládnu.
Přeju ti moc moc štěstíčka a budu ti drřet palečky. Brzy se ozvi....

abinka
8. zář 2008

deathy a mimiísku jak válčíte?už je září jak to zvládáš?co rodiče od přítele už nšco ví?Co jinak přítel už se umoudřil???
Pořád na tebe myslíme jak to zvládáš.
Totot utíká co?13tt no za měsíc by si mohl acítit první pohyby.Jak se jinak cítíš?? 🙂

deathy
autor
9. zář 2008

Zravím holky, tak konečně už mám opravený PC, tak jsem z toho nadšená a už nebudou takový prodlevy.
No, rodiče přítele to ještě neví...hm..ale, já už na to netlačím, dozví se to tak jako tak, a potom si to vyžere on proč jim to neřekl..takže proč já bych se tím nějak stresovala.
Co se týče školy...brrrr..druhý týden a já už toho mám dost. Dneska mám naštěstí volno, protože šli na přednášku, ale já mohla zůstat doma, třídní říkala ať nechodím moc mezi tyhle lidi (šlo o přednášku o drogách 🙂) a nechala mě doma. Takže super. Ale teda jako dává mi to zabrat. Každý den dorazím domu a lehnu..a spim. Pak se večer vzbudím a jen se přesunu do postele 🙂 No děs. Ale jinak třídní to ví a někteří učitelé už taky, protože pak bych jim jen ztěžka vysvětlovala proč musím tak často na záchod nebo proč sem to vlastně chyběla..a oni by sou na to celkem háklivý, takže si tím takhle předejdu...a holky ve třídě sou taky fajn.
Jinak přítel..má toho plnou hlavu a pořád se s tím tak úplně neztotožnil. Jednou mu hlavou lítaj myšlenky typu: konec, já to nechci! a podruhý zase přemýšlí nad bydlením.. Ale v podstatě dobrý. Jsme spolu, normálně fungujeme, víceméně mluvíme (většinou v autě, to nemůže utéct 🙂), jen ty fotky ještě neviděl...ale samotnýho ho to mrzí, řekl mi to. Strašně ho mrzí že teď prostě k tomu nemá takovej ten vztah, že nestojí o to vidět fotky a chodit se mnou k dr, ale hrozně ho to mrzí, protože je na sebe naštvanej za to, ale prostě blok...ale v podstatě se chová normálně a já už si z toho nedělám hlavu. Taky proč, že?

Přidala jsem další fotku. 2.9. jsem byla na screeningu. Vůbec jsem netušila co mě čeká, tak jsem byla trochu mimo...ale když jsem tam tak ležela a viděla to zvíře ve mě...normálně mi málem ukápla slza. Ale já to nedala znát. Pan doktor by se smál 🙂 Fakt mě to dostalo. Bylo hrozně krásný toho prcka ve mě vidět, jak je to živý, jak mlátí ručičkama, jak to tam s nim šije..i pak doktor konstatoval že je nějakej živější 🙂 Bylo to fakt hezký.
Na další prohlídku jdu 1.10., přesně na moje narozeniny, tak to bude takovej další malej dárek ve formě fotky z UZ a pak v březnu to bude velkej dárek 🙂 Asi už se strašně těším. Ale bříško zatím vypadá jen jako bych se přejedla..tak mě to trochu mrzí že to ještě není vidět jako doopravdový břicho.. ale myslím si že to příde a pak budu ráda že to zvládám 🙂

Tak jo, já du zase zkoumat ten opravený PC, jsem z něj nadšená.. 🙂 Tak se mějte holky a zatím ahoj, Peťa

abinka
11. zář 2008

ahoj mamino,
Tak to je už na dobré cestě pokud tam je ta myšlenka o domečku tak jste za vodou.Jennmusíš mít trpělivost.Fotečku někde nainstaluj aby o ní doslova zakopl,třeba jí jakože zapoměň nekde kde to stopro uvidí,ale nesmíš tam být on z dálky uvidí že to je foto mimi a nedá mu to a mrkne 😉 uvidíš.
S tou školou si to dobře vyřešila,že to tam ví.Jo a doktoři takových ubulených mamin viděly 😀
Tak zasse někdy pisni 😉

deathy
autor
12. zář 2008

Ahoj abinko,
no o tom nainstalování popřemýšlím. Já už to jednou zkusila když mi omylem odvezl peněženku, tak sem mu volala a ptala se, kolik tam mám peněz, jestli si budu muset něco vzít do kapsy...a jelikož on věděl že tam tu fotku mám, tak řiká: Ne, já se tam nepodívám 🙂 Tak sem se mu smála že se bojí.

Každopádně, ve středu sme si udělali hezkej večer, byli sme na koncertě, pak seděli v takový hospůdce a mluvili, řešili..no, ale pak z něj cestou domů vypadlo, že má plán. Příští týden to chce oznámit jeho mámě. Haleluja! Sice se na to musíme nějak připravit, vzít nějakou flašku, nebo spíš půjdem do hospody, aby mamina měla poblíž nějaký oživovadlo, protože se myslím že omdlení nebude daleko.. Ale sem hlavně ráda, že se k tomu konečně víceméně sám odhodlal. Já už na něj nějakou dobu netlačila, tak mě to i překvapilo. Sice když mi to řikal, tak nevypadal dvakrát šťastně, ale já se mu na druhou stranu nedivím.
Takže to je teď taková velká novina a doufám že to vyjde tak nějak v pohodě.
Potom ten víkend co bude má narozeniny a jedeme na chatu za jeho tátou, bude oslava. Ale myslím si že do tý doby se to k "dědečkovi" dostane a nevim nevim jak to dopadne s oslavou 🙂
No jo, tak zatim ahoj

artuse
12. zář 2008

ahoj deathy, četla jsem tvůj příběh, jen chci napsat, že jsi statečná a budeš super máma 🙂 a vidím, že s přítelem je to taky pomalu na dobré cestě, někdy to třeba bude s mimčem těžký, ale myslím, že nebudeš litovat a počkej babičky až vnouče poprvé uvidí 😀 držím pěsti 🙂

deathy
autor
12. zář 2008

Ahoj artuse, děkuju moc. S přítelem se to lepší, tak snad to bude pokračovat i teď, když uslyšíme do očí názor jeho rodičů..toho se trochu bojím. Ale snad to bude dobrý.

pajmis
14. zář 2008

deathy - co tak ču, tak to vypadá, že se přítel z toho trošku začína vzbrchávat a začíná chápat, že nosíš jeho dítě, což je dobře... ale můžu ti poradit... když stále nebude chtít vidět toho prcka na fotkách, tak až půjdeš na velký UTZ ve 20tt, tak si tam nechej natočit DVD a potom, jak budete s přítelem doma, tak mu řekni, že sis půjčila nějaké video a že se na to chceš s ním podívat... no, pustíš ho a tvůj at chce nebo ne, tak alespon část z toho DVD uvidí... a potom mu to bude běžet hlavou... když uvidí toho prcka, jak tam sebou šije a kope, tak ho to určitě obměkčí, že potom ti sám nabídne, že s tebou bude u porodu 😉 já si to DVD také nechala natočit...abychom měli něco na památku... koukni do mého alba - mám tam z něj sestříhané obrázky 4D i 2D... je to fakt krásné... a ještě můžete zkoumat na koho je ten mrnousek podobný 😉 Myslím, že ty to zvládneš... mě je taky 20let,miminko máme sice vytoužené, ale na věku mi to stejně nepřidá.. tak jestli máš nějaké pochybnosti, jestli to zvládneš nebo ne, tak neboj!! zvládneš!! Ale hlavně si to moc užívej, každou chviličku a každý pohyb miminka si užívej... a hlavně hodně fot, at máš co nejvíce fotek.. an to se pak krásně vzpomíná... a uvidíš, jak tě malé začne kopat a přítel si dá ruku na tvé bříško, tak pochopí, že tam uvnitř je človíček, který je kousíčkem tebe a kousíčkem jeho... ale určitě vám to výjde vše dobře... uvidíš... a přeji hodně štěstí s jeho rodiči!!! 😉

deathy
autor
14. zář 2008

pajmis, dobrý nápad s tím DVD. Budu o tom přemýšlet 🙂
Moc děkuju za důvěru, trochu mě i uklidňuje to, že tobě je taky 20, ale asi to je přece v něčem jiné..ty už si asi školu dodělala a hlavně, chtěli ste prcka oba dva, takže ste na to připravený. Ale já doufám že i když na nás to spadlo z čista jasna, tak že to zvládneme. Bude to teda ještě hodně zajímavý, ale snad..nevím, ale strašně se mi líbí představa jeho jako táty, protože je to šíleně neskutečná a nereálná a praštěná představa 😀 No jo, určitě to zvládnem. Teď tomu přece jen věřím o něco víc než před takovýma dvěma měsícema..
Tak ještě jednou díky

pajmis
14. zář 2008

deathy - no, s tou školou, víš... já sem ji v 18ti letech nechala, abych mohla jít pracovat... práci sem si našla a vydělala nějaké peníze... práce to byla dobrá a bavila mě... dělala sem v butiku s oblečením, takže zábava 🙂 vůbec ale nelituju, že sem té školy nechala... (ale určitě si ze mě neber příklad)... hrozně moc sem po miminku toužila, že sem strašně brzy chtěla mít své zázemí a prostě to svoje... no, příteli sem to řekla až sem z té školy odešla, no byl doma celkem rachot... ale našla sem si práci a vše bylo OK... našetřili sme si a koupili si uplně nový byt - na hypotéku... no a jak sme měli byt tak sem vynechala prášky a malej se podařil za 2 měsíce snažení 🙂 víš, nikdo to nemá jednoduché..kor ty... ale já se teda jen třepu, jestli mě někdo po mateřské ještě do práce vezme... ale pevně věřím v to, že ano... je nás takových celkem hodně... akorát, u mě je ta výhoda, že i kdybych práci nesehnala, tak to přítel utáhne i sám, ale tohle já bych nikdy nechtěla... já nechci nic zadarmo... a s tím DVD to určitě zkus... můj jako CHLAP z toho byl fakt nadšenej a bylo vidět, že se mu to hrozně líbilo sledovat našeho prcka, jak tam tancuje 😀 A tu školu dáš - neboj... měla sem hodně spolužaček na střední, které otěhotněli a školu dodělaly... je to sice o dost náročnější se soustředit na vše, ale myslím, že učitelé ti sami pomůžou... budeš mít i nějaké výhody oproti spolužačkám 🙂

deathy
autor
14. zář 2008

pajmis, to teda smekám. Nechat školu jen tak..nebo teda né jen tak, kvůli sobě, pro vlastní zázemí. Já sice nejsem studentskej typ a už se nemůžu dočkat až ze školy vypadnu, vždycky sem školu nenáviděla. Ale asi bych jí jen tak nechat nemohla..kvůli rodičům, a pak asi kvůli nejistý budoucnosti, i když to co studuju v životě dělat nebudu..ale prostě ten papír tě trochu přece jen hází jinam.. A kdybych teď tu školu nechala kvůli prckovi, tak vim, že už bych se do ní nevrátila, a to by asi nebylo dobrý. Přece jen..poslední rok.. Ale na výhody se teda těším, už teď třídní neřešila že sem za ní přišla a oznámila po druhý hodině že jedu domu..fakt sou milý.
Jinak my to s tím bydlením budeme mít docela blbý, a o penězích ani nemluvím..přítel si vydělá nějakých 12tis. měsíčně, teda jako bokem má ještě asi 7tis., protože dělá barmana, ale s tím co všechno platí..nebydlíme spolu úplně, ale většinou sme u nás, ale přes to dává jeho mámě půlku platu na nájem, a to mě docela štve, protože teď by se teda hodila každá koruna, a když si vezmu že on tam jen občas přespává když je v práci...no tak mě to teda hodně štve. A pochybuju, že teď po oznámení tý noviny, dostane nějakou úlevu.
Rozhodli sme se, a doufám že on od toho nedá ruce pryč, že příští léto u nás na baráku se dá za nějakých 300tis. přistavit patro - samostatnej byt, tak bych byla ráda kdyby to vyšlo. Já mám nějaký stav. spoření, ale prostě to chce aby on taky šetřil...jenže neni z čeho. On žije z vejplaty do vejplaty a to mě teda vytáčí. No jo, ale tak snad mu co nejdřív dojde, že to tak nejde. Protože třeba co se bydlení týče, nic jinýho si dovolit nemůžem..nájem nebo koupě bytu..nereálný.
Tak popravdě řečeno, z toho mám docela velkej strach.

pajmis
14. zář 2008

S tím bydlením se to nějak vyřeší, neboj... rodiče vám určitě pomůžou... a když tvůj řekne těm svým rodičům, že teda, jestli by mu nemohli odpustit to, co platí nebo platit jen zlomek z toho, co dává, že si potřebujete zařídit věci na mimčo a tak... tak jestli jsou feroví, tak mu to odpustí... a ještě mu třeba sami přidají do začátku 😉 nic není tak horké jak to vypadá... s tou přístavbou to není špatné... a v dnešní době nějakých 300tis je celkem pakatel... i kdyby 500tis... furt je to super... my dali za to naše hnízdo celkem slušnej balík, ale taky nelituju... pro prcka všechno 😉 A rodičům přítele jste to tedy ještě neoznámili, že?? Musíš tady pak podat info o tom, jak to probíhalo 🙂

deathy
autor
14. zář 2008

No, on je problém ten, jeho rodiče sou rozvedený. A máma by to vlastně musela táhnout sama, protože bydlí jen s ním. No ale uvidíme jak se zachová.
Jeho rodiče to neví, ale konečně se přítel rozhoupal jim to tenhle týden říct, začínáme s maminkou. On se tomu bránil a nechtěl, i teď má pořád strach z toho co bude..ale čekat s tím by bylo ještě horší, protože moje máma se s tím vyrovnávala docela slušnou dobu, a přesně proto sem to chtěla říct i jim, protože taky maj právo na nějakej čas aby se s tím vyrovnali, a měli k tomu co řict..ačkoliv teď už k tomu nic asi říct nemůžou 🙂
Tak určitě se tady objeví jak to probíhalo..

pajmis
14. zář 2008

A tvůj přítel je jedináček?? Je blbé, že mamka spolehá jako by na něj... ted když uvidí, že jí bude chtít odejít a zařídit si svůj život... je to těžké... z toho bych měla obavy, že u ní spíš zvítězí to, že příjde o "dobrý příjem" tvého přítele... než o to, aby si její syn zařídil svůj vlasní život... každopádně to tady určitě napiš, sem moc zvědavá... držím pěsti, at je vše OK a maminka at je ráda za vnoučka... 😉

deathy
autor
14. zář 2008

Jo jo, jedináček, a já v podstatě taky. No trochu se bojím toho co si řekla..že její chlapeček už nebude tak úplně chlapeček..jako ona je ženská v pohodě, velká sportovkyně a pořád někde lítá, fakt docela živel, má přítele co má barák v Roudnici, tak si někdy tak přeju...že by jako třeba nám mohla byteček přenechat 😀 Zbožné to přání, ale to se asi nestane. Budu doufat že to vezme dobře a že nebudou problémy. Obě "babičky" sou velmi mladé babičky..mojí mamce je 44 a jeho je o rok starší, tak aby to u ní taky nedělalo problém, že si prostě jako babička připadat nechce.. Já teda mojí mámě zakázala aby si teď říkala babička, nějak mi to nesedí 😀 Tak na mě koukala jako na blázna 🙂 Prej: A jak mi ten malej bude řikat? Jano? 😀 Joo, máma už je v pohodě a já sem za to strašně ráda. Hodně mi v začátcích pomohla a podržela mě.
No nic, musím jít něco dělat 🙂 Dám vědět jak sme dopadli, ahoj 🙂

loss
15. zář 2008

ahoj deathy ako sa vam dari krasny 14tt takze babenko rastie ako z vody 😵

deathy
autor
15. zář 2008

Ahoj loss, jo daří se nám dobře..po fyzické stránce 🙂 Jinak ale taky víceméně dobrý. Prcek roste, až mě to někdy úplně zarazí a dojme když ho vidím na UZ.. 🙂 Je to fakt zázrak.

abinka
24. říj 2008

ahoj deathy tak jak je???Už cítíš pohyby??? 😵 Co tvůj přítel už začal sekat latinu????

abinka
14. led 2009

deathy tak co jak je už to máš za pár????Jak se cítíš a jak to pokračuje spřítelem dej o sobě vědět

deathy
autor
14. led 2009

Jéé ahoj, já tu najednou koukám a tohle téma na vrchu, tak mě to překvapilo.
Mám se fajn, z mrňouse se vyklubala holčina, takže mě dost překvapila, já pořád tak nějak počítala s klukem 😀 Jinak všechno je v pohodě (až na těch 7kg co mám nahoře, na to si nějak nemůžu zvyknout 🙂 , všechny výsledky a prohlídky a já nevim co všechno je ok. Jen se malá rozhodla, že se nám neukáže, takže 3D nadvakrát nevyšlo. Ale tak dělá tajnou..aby mohl tatínek ještě chvíli rejpat 😀 Někdy si fakt řikám, že už teď si sou spolu hodně povahově podobný.. 😠 😀
Školu nějak táhnu, příští týden se uzavírá pololetí, tak mám teď docela fofr, protože sem někdy v listopadu byla nemocná a nějak mi utekly známky, pak Vánoce, sníh (takže od mámy zákaz ježdění), no a teď už mám co dělat, abych to všechno stihla dohnat. Do toho chybí třídní, tzn. 3 hlavní předměty stojí na bodu mrazu a příde až v pondělí, a to se z toho asi ze...., protože toho je fakt kvantum. Ale dobrý, žádný stresy 😎
No, tatínek se uklidnil, fungujeme normálně, byl pár měsíců bez práce, takže se nakupily nějaký dloužky, tak teď je týden v nový, snad se to ustálí a bude dobře. Co se týká malý, je to pořád takovej nevycválanej hňup, ale s tím co sem tady na koníkovi začínala, je to úplně jinej člověk. No, to sem asi řekla moc nadnešeně, ale dobrý. Zvykl si na břicho, při jistých úkonech ve sprše se mnou nehorázně baví 😀 😠 Sice se pořád bojí, ale už s nechá dát od malý i kopanec. Dokonce mu nedělá problém se se mnou bavit o různých věcech, minule se se mnou dohadoval, že chce, aby malá měla jeho příjmení..to sem mu ale zamítla, protože já budu ta, která bude všude možně po doktorech chodit a tak, takže nebudu já jinak než ona, to by bylo nepraktický...a taky kvůli přídavkům, aby neřešili moc tatínka, protože nebudeme mít stejný trvalý bydliště.. Ale křestní, to vybral on. Taky sme řešili jeho přítomnost u porodu. To se bojí jako čert kříže, nemám nic slíbenýho, teda jako že třeba nezůstane až do konce, protože se bojí že by to nezvládl..tak uvidíme jak se situace vyvrbí..já se taky teda bojim 🙂
Rodiny sou v pohodě obě. Sice moje - máma - rodina se angažuje asi tak o 99% více, ale tak to je asi pochopitelný, když si to tak vezmu..ale jinak i jeho rodina je v pohodě. "Tchán" se dle reakce těší..
Takže, ačkoliv pár věcí do budoucna je takových nejistých, jako třeba jak to budeme dělat s bydlením, protože já nebudu pořád v paneláku, a on kvůli práci nemůže být pořád u mě za Prahou...tak to bude takový zvláštní.. no ale jako jo, v podstatě sem spokojená a v pohodě. A docela mě to i baví bejt těhule, i když otáčení v posteli je teda sakra těžká disciplína 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru