Jsem těhu, ale přítel se staví že to nechce. Co delat?

deathy
11. črc 2008

Ahoj, je mi 20 a čeká mě ještě rok na SŠ. Zrovna jsem zjistila že jsem těhotná, ale přítel zatím dítě nechce, respektive si nedovede v 21 představit jak by to zvládl, no a je z toho prostě docela v háji slušně řečeno. Rozcházet se nechce, já taky, ale prostě se cítí mladý na roli otce. Ale má smůlu, protože jsem již před pár lety byla na potratu ☹ takže je jasné že teď bych ani nemohla, a ani nechci!!!! Jsme spolu přes 3 roky, ještě spolu nebydlíme - není vlastní, ale střídáme bydlení u rodičů. No, je to docela šílený, protože nevím co bude, ani nevím jak to řekneme rodičům, chci s tím počkat až bude něco víc jisté... Takže se asi chci zeptat, co vy na to, jak byste to řešily vy...potřebuju znát názor více lidí. Všem moc díky

marselina
21. črc 2008

teda holky já sleduju že v každé diskuzi at se jedná o cokoli tak se nějaká najde která bude vše odsuzovat a navážet se do druhých.
vždyt to bysme už nemohli zakládat ani naše albíčka jak z příprav tak s dětičkama,sama jsem si jedno téma založila a taky jsem se dočkala negativních reakcí jako že je to rouhání a kdo ví co ještě a to jsem se ptala jen jestli některá maminka obrečela pohlaví svého miminka,holt je to tu někdy těžký ale všem holkám patří dík za kladné reakce a pomoci v jakém koli tématu.

deathy
autor
21. črc 2008

marselina: Jo já do té tvé diskuse koukala, taky ti to tam pěkně nandali..no jo, ale tak každá se chce na něco zeptat, a většinou nestojí o ty negativní názory, to je jasný. Prostě to tak je a tak to bude.. a stejně tak bude že se vždy někdo negativní najde..

evaviki
21. črc 2008

Jejda, baby kaslite na negativne reakcie. Inak marselina, pripomenula si mi jednu moju znamu, mysleli, ze budu mat dievcatko a ked jej doktor povedal, ze to bude chlapec, tak zacala strasne plakat a drzalo ju to par dni.. Proste bola nastavena na to, ze to bude dievcatko a nevedela zrazu zmenu rozdychat (pritom jej povodne bolo jedno, co budu mat) 🙂 To su proste hormony... 😀

deathy
autor
21. črc 2008

Tak jako mě je to taky jedno, ale někde uvnitř bych asi chtěla kluka víc..ale to prostě je takové jako...no já nevím jak to napsat.. Když to bude holčička, tak přítel řikal že by chtěl holku víc, no takže taky dobrý.. Fakt je mi to jedno, jak se říká - hlavně ať je to v pohodě a zdraví!

abinka
21. črc 2008

Deathy moje mamka semnou otěhotněla přes prášky a je puntičkář tak pochybuju že by prášek zapoměla.no a jsem tu měla mě v 18-ti.

dicinka taky ti moc přeju aby vám to vyšlo.Mám pocit,že tvůj názor hodně ovlivňuje tvá situace.no a názor,že odnosit dítě a dát na adopci že je to lepší možná jo ale taková věc jako těhotenství ženu úplně změní a jestli toto nějaká ženská zvládne tak je fakt drsná.Já bych to nedokázala.Možná na to změníš názor až budeš 9 měsíců nosit dítě pod srdcem.

tulka3
21. črc 2008

ahoj. no ja som otehotnela tiez v 20tich po 3 mesiacoch znamosti. vzali sme sa ked mala mala 4,5 mesiaca, vzali byt na hypoteku a minuly rok v lete som opat necakane na prvykrat otehotnela. mame uz dve dcerky, sme stastna rodinka a ja som pred tyzdnom dokonca promovala za bakalara v manazmente a cakaju ma este dva roky VS. vsetko sa da zvladnut, ak sa chce. mam 23 rokov, dve deti, manzela, domacnost, skolu a citim sa skvelo. nikdy by som nemenila..ber to pozitivne, ked vsetky tvoje kamaratky budu v 30 rodit, tvoje dieta bude uz velmi samostatne a ty budes stihat vsetko, mozno aj budovat karieru, alebo nieco take, zatial co oni budu musiet na par rokov vsetko odlozit bokom, aby mali dieta. po jednom potrate neriskuj, vsetko sa vyriesi casom, priatel si na to za 9 mesiacov zvykne a raz sa budes smiat na tom, ze ti vobec napadlo uvazovat co dalej.. drzim palce 😉

dicinka1
21. črc 2008

tetadolly...kto rype__?ti sibe ci co?daj uz so mnou pokoj,....trubko...

dicinka1
21. črc 2008

campi..aka nenavist...ak ti mam pravdu povedat ani jednej z vas nezavidim..uprimne...jasne ze prajem kazdemu..nie som zatrpknuta...chyba nie je vo mne..ale v manzelovi.....ale mne toi nevadi...raz sa urcite dockam...verim tomu..a uz sa v tom nerypte..lebo dalej sa budem obranovat a pisat tu...

dicinka1
21. črc 2008

nakoniec to bude prekrutene ze to niekomu neprajem...ty vole....jak na dedine....

dicinka1
21. črc 2008

deathy..dakujem za prianie....dufam,ze raz sa dockam...ja som ta nechcela urazit....proste mam na to svoj nazor....niekto sa musi trapit..doslova si musim zaplatit za to,ze chcem dieta.....chapes?kazdy ma na to ina nazor...niekto to schvaluje,iny odsudzuje....moj nazor vies....prajem kazdemu..a kazduckej,aby mala dieta..nie som s tych zatrpknutych..ze nemam ja...tak nech nemaju ostatne.,...a zavistlyvo ich preklinam......taka urcite nie som....

dicinka1
21. črc 2008

marselina....ano vsade je nejaka..to su proste nazory....nemoze byt kazdy ako ty....

dicinka1
21. črc 2008

abinka...o to ide...nikdy nie potrat...bud si ho nechat..alebo po porode ho dat do adopcie...ak samozrejme nebudes k nemu nic citit....prave preto by mali holky cakat az kym sa to nenarodi....potom tam je uz to puto... 😀 ktore zacina uz v bjusku...a a no.....dost to ovplyvnuje moja situacia....pretoze je to tuzba,....cit...materinsky cit...ja to neviem opisat...aby to nebolo smiesne... ☹

laola
21. črc 2008

Dicinka, ty jsi se v takové situaci nikdy neocitla...
Já bych na potrat dobrovolně taky nešla, ale nenapadlo by mě kvůli tomu někoho soudit a vnucovat mu svůj názor. Pokud se pro to někdo rozhodne, asi má důvod...

deathy
autor
21. črc 2008

Holky, hlavně už se tu neosočujte a nehádejte. Každý má právo říct svůj názor, řekly jsme ho, tak už to neřešit. Pro dicinku je to těžký, protože mimi si moc přeje, touží po něm a prostě štěstí nepřeje. Dokážu si představit jak strašný to musí být. My zase to štěstí měly, a třeba nesouhlasíme s jejím názorem co se týče potratu, ale jak už tu bylo řečeno, tohle není místo kde to chceme řešit. Takže bych to asi tímto ukončila. Definitivně. Já nemám ráda spory a hádky. Tak holky, kašleme na potraty, tady o ně nejde...

marselina
21. črc 2008

dicinka1:proč jako já,já jen každému přeju a dokážu se vcítit jak do tvé situace tak i situací jiných holek,neodsuzuju tady nikoho,protože na to nemám právo a každý z nás se může ocitnout v jaké koli situaci.
byla jsem na tom podobně jako deathy,mám syna za svobodna,mám za sebou i jeden potrat,potom jsem potkala nyní už svého manžela a čekáme miminko.
dokážu se vžít do její situace kdy přítel dítě nechce a ona si stojí za svým že ho mít bude i kdyby na to měla být sama,tohle jsem si nakonec vlastně prožila i já,přítel dítě nechtěl a každý jsme šli svoji cestou i za cenu že budu s dítkem sama a nelituju toho.

dicinka1
21. črc 2008

laola..ja NIKOMU NIC NEVNUCUJEM...napisala som svoj nazor..berte to ako chcete..je mi to jedno..ale nenapadajte ma...vidis..aj ty mas svoj nazor..tak co..ty mi nevnucuj svoj nazor...

dicinka1
21. črc 2008

deathy ano..mas pravdu....nechajme to tak..ved napokon kolko hlav..tolko nazorov... 🙂

laola
21. črc 2008

vzhledem k tomu, že já tu mám jeden příspěvek, tak to rozhodně nepovažuju za vnucování svého názoru 😉

bambi7
21. črc 2008

ahoj deathy ako sa dnes mas teda mate? 😀 inac babule je tu vela tehu poslite mi tehu virus 😀 😀 😀

dicinka1
21. črc 2008

laola-kazemu som chcela odpisat..ciatm po jednom prispevku moja,vies?cmuk 😉

dicinka1
21. črc 2008

1928 prispevkov mam..a to akoze mam tolko vnucovani?sa spametaj dievca...som drza..lebo ty si drza...pisala som,ze prestante s tym..bolo to medzi deathy a mnou..mi sme si to vysvetlili..tak neryp..najdi si tu niekoho ineho na rypanie...a mne daj pokoj...

deathy
autor
21. črc 2008

bambi7: Ahoj, dnes se máme dobře. Není nám špatně, jen se děsně nudím. Máma s přítelem jeli k moři, takže jim musím hlídat psa, takže mám vlastně před sebou ještě týden který se budu nudit a zkoumat se kde mi co roste a tak 😀 Ale nuda je to teda velká, vůbec nevím co dělat, v televizi nic nedávají, když sedím dlouho u PC tak mě bolí záda..tak už aby byli zpátky 😠 A jak se máš ty?

bambi7
21. črc 2008

ja sa mam stale fajn 😀 😀 😀 ,ja som v podstate tiez doma 🙂 lebo mam taku robotu 🙂 ale nemam sa ani cas nudit,som rada ze sa mas dobre teda obaja len tak dalej

deathy
autor
21. črc 2008

Děkuju. No já už nevím co bych vymyslela, nevím co dělat.. jo teď do mě šťouchá pes čumákem, tak se asi půjdeme vyvenčit..tak taková pětiminutová změna 🙂

bambi7
21. črc 2008

tak sa pekne poprechadzaj vonku 🙂

deathy
autor
21. črc 2008

Je to tu sídliště, to moc romantické není 😀

bambi7
21. črc 2008

😀 to neva aspon budes vonku 😉 teda budete

anaconda
21. črc 2008

Koukám, že je to tu dneska máte zralý na psychiatra!!! 😀 😀 😀

deathy
autor
21. črc 2008

No jo, někdy je psychiatr trochu potřeba.. 😎

deathy
autor
21. črc 2008

Joo, ale co se mi tu v paneláku líbí je západ slunce..tady to tak krásně osvítí byt..to je fakt krásný. To si užívám. Ale zase vím co mi asi v těhu bude dělat problém - výtah. Tam je mi blbě..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru