Kde seženu knížku, kam se píšou údaje od počátku těhu?

ajuska84
26. čer 2013

Holky, dá se sehnat nějaká knížka či album, do které si můžu zapisovat všechny údaje, dávat nějaké fotky atd., od počátku těhotenství? Prostě takový deníček? 🙂

speedygon
26. čer 2013

Tak si ji vytvoř 🙂 Kup si silnější sešit s těmi tvrdými deskami a je to....nemáš to tam předtištěné, tak se fantazii meze nekladou....jinak já první deníčky měla v těhu kufříku 🙂

evcounek
26. čer 2013

@speedygon hmmmmmmmmm tak u nás se těhu kufřík nedává škoda
@ajuska84 normálně v knihkupecví. mají víc druhů.

ajuska84
autor
26. čer 2013

Zkusím se někde podívat... snad nějaké knížky budou mít. Díky moc! 🙂

andelka
26. čer 2013

Mám dvě tehotenské knížky, každou jinou..normálně z knihkupectví. 🙂

mataharyy
26. čer 2013

Ano knížek tohoto druhu je nepřeberné množství, otázka je, zda najdeš tu pravou, více bych se přikláněla k tvorbě vlastní 😉 Jináč sehnat lze na internetu, v knihkupectví...

berynka
26. čer 2013

My máme tuhle wewewe.dobre-knihy.cz/zdravi-zivotni-styl-a-kucharky/partnerstvi-a-sex/holcicka-moje-prvni-krucky.html a jsem spokojená, je do 3 let 😉

lvicek2000
26. čer 2013

Já si tyhle věci psala do počítače a schovávala a pak jsem z fotek a deníkových záznamů udělala fotoknihu. Vyhovovalo mi to víc, nejsi omezená místem na text a počet obrázků, tvoříš si to sama...

vondracek
27. čer 2013

http://www.apollostore.cz/cs/knihkupectvi-knihy...
neco na tenhle způsob? 🙂
Jinak souhlasim s @speedygon , takto si tu knihu chci vytvořit já. 🙂 Bez předtištěných věcí se svými kresbami 🙂

indy2
27. čer 2013

@berynka ahoj, muze se zeptat na strucny obsah knihy? Takhle vypada dobre, ale spis jestli ti tam neco nechybi nebo naopak tam nejsou nejake zbytecne veci. Take bych rada nejakou koupila, tak bych vyuzila tve zkusenosti s ni 🙂 dekuji.

berynka
27. čer 2013

-To jsem já
-Dojmy a reakce
-Na památku (cedulka z porodnice, obálka na vlásky)
-První dárky, návštěvy, přání
-Osobní údaje
-Moje jméno

-Moje rodina, Příchod domů, Lékařské záznamy, Otisky ručičky/nožičky, Koupání, Strava, Spánek, První procházka, Učím se pohybovat, Smích/slzy, Hry

-Můj den v 1., 3., 6., 12. měsících, ve 2, 3 letech
-Jedeme na dovolenou
-Druhé narozeniny, Třetí narozeniny

Knížka je dost velká, tak na to psaní je tam vždycky dost místa. Pak jsou tam extra stránky a místo na fotky. Je tam taky pár básniček 😉 .
Pro starší dceru jsme dostali jinou, ale v podstatě se tam zaznamenává to stejné.
@indy2

indy2
28. čer 2013

@berynka Děkuji moc, že si se s tím takhle vypisovala, moc mi to pomohlo 😉

olusenka
28. čer 2013

@ajuska84 já pro první dělám sama, do sešitu píšu, lepím k tomu fotky vytištěné na tiskárně na obyč. papír. Pro druhé už nebude bohužel čas, tak plánuju koupit, je jich všude mraky, těžko vybírat, mají univerzální, pro holčičky, pro chlapečky, od narození do 3let, od těhotenství do 3 let atd. V knihkupectví a na internetu je jich fakt moc na výběr.

olusenka
28. čer 2013

@lvicek2000 přesně tak, některé knížky jsou dobré, těch mi ale přijde méně, u jiných je spousta zbytečností, jako místa na otisky, vlásky, popis zubů, jak rostly po sobě atd. To je třeba pro mě zbytečnost.

speedygon
28. čer 2013

@vondracek já teda kreslit neumím, tak jsem použila tu knížečku z kufříku, u dalšího mimi to bude také tak...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru