Kdy jít ke gynekologovi? Jsem těhotná

petcep
19. bře 2013

7.2 jsem měla poslední menstruaci. Minulý týden jsem si udělala test a byly tam dvě čárky 🙂 Žádné problémy nemáme, cítím se fajn, nezvracím. Teď jen uvažuji, kdy jít ke svému gynekologovi.... nechtěla bych, aby mně doktor poslal domů s tím, že je ještě brzo, že tam ještě nic nevidí.
Prosím, poraďte mi

xmarg04
23. zář 2013

@locinnka Pokud vis, kdy byla ovulace, tak ovulace minus 14 dni...😉 (tj. jako bys mela poslední menses 14.8.)

locinnka
23. zář 2013

@xmarg04 Děkuji 🙂

bibianca
24. zář 2013

Já půjdu 4. 10. to bych měla být v 6. týdnu

leni78
24. zář 2013

Ja sla poprvé na desátém.

katie311
24. zář 2013

ahoj holky, podle netu jsem v 7. týdnu (dnes 6+1), k tomu jsem nachlazená, takže mě moje praktická doktorka nechala doma. Ke gynekoložce jsem chtěla jít zítra, ale praktická doktorka řekla, že to mám odložit buď na pátek nebo na příští týden. Chtěla bych už mít jistotu, že je vše v pořádku, protože jsme v březnu přišli v 6.tt o mimi....takže se trochu obávám, zda je vše v pořádku...snad je no...

petisse21
30. zář 2013

Ahoj holky,jestli se muzu taky pridat,tak v patek 27.9 jsem zjistila podle testu,ze jsem tehu a dnes jsem byla u dr. Aby mi to potvrdil,posledni MS byla 13.8 ale podle ult. Jsem asi 4tt.. ale ja mela posledni dobou hodne rozhazenou MS... ja bych se k doktorovi ani tak nehrnula,ale pred dvema roky jsem byla mimodelozne,takze jsem sla radeji driv,abych mela jistotu,ze je fazolka na spravnem miste... na kontrolu jdu za 3tt podle doktora by melo byt videt uz srdicko,tak uvidime...

planetkarys
14. říj 2013

Ahoj holky, dneska jdu ke gynekologovi. Min .týden jsem si udělala test a vyšel pozitivní. Jsem 2týden a 4dny. Tak mi držte palečky.... ať to vyjde....

planetkarys
14. říj 2013

Tak holky, právě jsem přijela. Tak jsem 5tt, ale po oplození jsem prostě 2týden 4dny 🙂 už tam byla vidět fazolka, ale byla tak malinká, že mám přijít za 10dnů 🙂

ivous88
15. říj 2013

Ahoj holky taky bych se ráda přidala.V pátek 11.10.2013 se mi ms nedostavila tak jsem začala testovat a jsou tam // Akorát se nevyznam v kolikátém týdnu teda jsem, jelikož poslední ms byla od 8.10.2013 a mam jí po 33 dnech. A kdy jsem měla ovulaci to přesně nevim,protože bazálku neměřim a ovulační testy jsem taky nedělala,prostě to nějak vyšlo a když jsem dělala včera ten test clearblue tak mi vyšlo 1-2. A kdy bych tak měla jít k doktoru? posílám ukázku testíků ale nemam tam kolik dni mam po ovulce jelikož právě nevim kdy byla.

zo_ja
14. dub 2015

Já chodím ve 12. tt.

tecka79
14. dub 2015

ahoj, já ještě nebyla, netuším kolik jsem těhu :/

mirecka0
11. kvě 2015

Ahoj, mám otázku...Půl roku beru Dostinex na vysoký Prolaktin, v pátek vynechala MS a včera a dnes na testu //. Na Gyn. jsem objednaná 26.5., dřív prý nebude na ultrazvuku nic vidět. V podbříšku mě tak 5 dní bolí, jako před MS, jinak žádné příznaky. Po tel. domluvě s Dr. mám v braní Dostinexu pokračovat do ultrazvuku a pak se domluvíme, jestli vysadit. Nemůže braní ublížit plodu. A ještě jedna hodně hloupá otázka 😒. Když jsou na testu // je jisté i bez ultrazvuku, že jsem těhotná. S manželem se snažíme 2 a půl roku a těch zklamání už bylo hodně.

keny123
28. lis 2015

ahoj je tu někdo??obnovuji téma snad někdo poradí 🙂 jsem 13dpo testy nic moc ale fotitelné to je... nevim kdy jit k dr... radsi to necham až před vánoci....kdy jme měli videt srdeční akci?

roseofnight
28. lis 2015

@keny123 Já jsem šla v 9tt(podle ms), ale protože jsem měla dlouhé cykly, očekávala jsem, že to bude míň a bylo...Myslí, že jsem byla 7+2tt a srdíčko bilo🙂

keny123
28. lis 2015

@roseofnight když já bych to ráda měla jasné do vánoc :/ jsem od ovu 13dní.... tak z dva tdny by to bylo fajn..no uvidíme co testiky snad budou sílit

keny123
28. lis 2015

@ivous88 co je ten poslední testik ružovej?to je benu?citlivost 10?

kkkkata
14. pro 2015

@keny123 jsem zhruba stejne tehotna a taky zvazuju,jestli jit k doktorce jeste pred vanoci,nebo az po novem roce. Tezko rict.

keny123
14. pro 2015

@kkkkata běž ještě před vanoci ja jsem byla v patek a povrzeno v děloze.znova jdu 22.12.

kkkkata
15. pro 2015

@keny123 no taky si to rikam,zkusim to asi zitra 🙂 diky a koukam,ze mas uz taky doma dve detatka 🙂 clovek si rika,ze uz bude zkusenejsi 🙂

keny123
15. pro 2015

@kkkkata no to sice jooo ale strach mám porad :D

kkkkata
15. pro 2015

@keny123 tak jeste, ze v tom nejsem sama. Strach mam snad vetsi,jak u druheho tehu. 🙂

helen_h
15. pro 2015

@keny123 I když je to už 3 roky zpět, já jsem šla akorát mezi Vánoci (tuším 28.12.), ovulace byla v půlce listopadu, 1.12. na těhu testu už dálnice, ale ještě jsem chtěla počkat, šla jsem tedy cca v 8tt a už bylo vidět srdíčko 🙂 což jsem chtěla, abych nešla "zbytečně" moc brzo. Takže to bylo asi 6 týdnů od té ovulace.

kkkkata
16. pro 2015

@keny123 tak jsem byla u sve doktorky a na utz nic,ale vubec nic nebylo. Jelikoz jsem predtim prodelala biochemicke tehot.,asi.je to cele posunute. I kdyz jsem mela pocit,ze je ovulace posunuta jen tak o jeden dva dny. Takze mam odebranou krev a vse se teprve uvidi. 🙂

keny123
16. pro 2015

@kkkkata drzim pesti já za chvili jedu taky na uzv

uciiii
30. led 2016

Ahoj holky 🙂 myslite ze doktorka v pondeli neco uvidi na ultrazvuku kdyz jsem posledni menstruaci mela 28.12.2015? Nebo je jeste brzy?

betelgeuzz
30. led 2016

@uciiii Možná ano, možná ne. Já bych se tam tak brzo nehnala. Vždycky jsem šla až tak v 8 tt, kdy už bylo vidět i srdíčko. POdívej se do diskuzí, jak tu pak holky chodí brečet, že doktor nic neviděl, straší je zamlklým těhotenstvím a za 2 týdny se zjistí, že je všechno v pořádku.

uciiii
30. led 2016

@betelgeuzz jelikoz je to moje prvni tehotenstvi tak jsem z toho takova vyjukana.. jak me v podbrisku a tak.. asi tam zajdu.. minimalne mi vezme krev.. s tim ze tam treba nic neuvidi tak nejak pocitam.. ale dekuju 🙂

radana1992
30. led 2016

@uciiii Sla jsem 14dni po vynechani menstruace. To uz bylo videt i srdicko. Hlavne ne kazdy dr vezme hned krev, jen si pozve treba za tyden. A jak uz tu bylo psano, pak zbytecne poucuji o mimodeloznim tehu, holky odchazi se slzama a je to neprijemne pro obe strany. Do doby nez jsem sla k dr, jsem si denne delala test 😀

gagina23
30. led 2016

Ahoj holky včera jsem zjistila ze jsem asi těhotná podle testů dala jsem si ho ještě dnes ráno a zase tam byla četla sice slabá ale to je ze začátku normální. No a nevím kdy mám jít k doktorovi jelikož jsem před dvozma měsícem měla to samé a po tydnu me začalo hrozně bolet břicho a musela jsem jít akutně na sál měla jsem tubarni gravidytu takže mi vzaly i jeden vejcovod .... poznaly to na ultrazvuku že v dělíme nic není ale je to ve vejcovod ....

kika_21
30. led 2016

@gagina23 Možná raději dříve, aby byla jistota, že je tentokrát vše vpořádku. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru