• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy jít ke gynekologovi? Jsem těhotná

18. března 2017 
@marcetta_k jsem objednaná na 6.9. Tak uvidime
22. srp 2016 v 08:05  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2017 (36. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcetta Děkuji vam za odpověď. Dnes jsem byla na první prohlídce a bylo mi oznámeno, že jsem již v 8. Týdnu těhotenství :smiley: takže bylo vidět srdicko ( ja nic neviděla ) :smiley: další kontrola za dva týdny :relaxed::relaxed:
22. srp 2016 v 17:34  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, poslední ms jsem měla 1.9. a podle kalkulačky na internetu jsem 7tt ( u gynekologa 6+5tt) a sestřička mě objednala až na 3.11. že prý tam ještě nebude nic vidět, tak si říkám jestli to není nějak pozdě (vždyť už tam musí být něco vidět, mělo by tlouct srdíčko).? Ještě k tomu jsem v březnu byla na konizaci děložního čípku tak mám strach úplně ze všeho, jsem bez obtíží, ale už jsem jednou v 6tt potratila, tak bych nerada potratila znovu a hlavně už bych tu mojí malou fazolku ráda viděla..:slight_smile: Děkuji za odpovědi a rady :slight_smile:
18. říj 2016 v 15:57  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (30. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajuka to budeš v 9.tt a to mi přijde na kontrolu akorát. Opravdu nemá smysl chodit tam úplně o moc dřív. Někdy bývá sice srdíčko vidět dřív, ale aspoň to teď uvidíš pořádně :wink:
18. říj 2016 v 16:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marcetta_k to máš asi pravdu no :slight_smile: aspoň to uvidím lépe :slight_smile: děkuji za odpověď
Ještě bych se chtěla zeptat v kolikátém tt mamina dostane těhotenský průkaz?
18. říj 2016 v 17:27  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (30. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajuka to není pevně dané - každý doktor ji vystavuje jinak. Do 14.tt bys jí ale určitě měla mít. Já jí myslím dostala někdy ve 12. nebo 13.tt
18. říj 2016 v 17:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, poslední MS jsem měla 16.8. 2016 a podle kalkulačky na internetu jsem 5+5 - tedy 6. týden těhotenství. Udělala jsem si v pondělí test i dnes a jsou pozitivní. Stačí, když půjdu na první kontrolu 11.11.2016? tedy za 8 týdnů? Děkuji V.
26. říj 2016 v 10:50  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (28. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky 27.7.2016 jsem prodelala revizi po zamlklem tehu plus minus od rijna sme se snazily a vislo to ted 11.1.2017 posledni mrcha. 12.2.2017 jsem si delala test vysel pozitivni momentalne mi tehotensky kalendar ukazuje 5 tyden a na gynekologii jsem obednana na 3.3.2017
15. únor v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nanynka12 to si myslím, že je úplně ok, Mudr tam už aspoň uvidí srdeční ozvěnu... Určitě bude vše ok :slight_smile: já měla revizi po zamklém těhu vloni v srpnu a teď už končím 15tt a junior se zatím má čile k světu :slight_smile: Tak držím pěstičky ať to dopadne :slight_smile:
15. únor v 08:44  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (21. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wejinka01 urcite staci. Ono kdyz zavolas tak doktor ti rekne kdy prijit, bude se ptat na posledni MS. Muj si to vypocital a pozval az na dobu kdy to melo smysl-bylo uz srdicko.
15. únor v 08:52  •  čeká miminko, termín má v květnu 2017 (34. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wejinka01 koukam ze uz jsi 22tt :slight_smile:
15. únor v 08:53  •  čeká miminko, termín má v květnu 2017 (34. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@absintka19 ano :innocent: Děkuji i tak za odpověď :blush:
15. únor v 08:57  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (28. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mku dekuju a taky samozdrejme drzim palecky :relaxed::relaxed::relaxed:
15. únor v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky i já se k vám přidám. Podle kalkulačky jsem 4+4tt poslední ms 10.2.2017. V září jsem prodělala zamkĺy potrat v 7 tt. K dr se nak moc nechystám. Ani nevím kdy mám jít. Jsem 17DPO
13. bře ve 21:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@makyna91 Ahojky, já to mám dost podobné. PM 12.2. 2017 lehce pozitivní test vyšel 12.3. V lednu proběhl samovolný potrat v 6tt a když jsem dnes volala k doktorce, pozvala si mě už tento pátek s přihlédnutím k tomu potratu. Takže asi tak... Zavolej si a uvidíš co ti řeknou. Já osobně jsem ráda že půjdu už v pátek i když toho moc vidět asi nebude...
13. bře ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mejkynka: no pravé. Já prodělala v září samovolny potrat. A byla pak na dvouch revizich. Proto půjdu k dr už dnes. Ikdyz už probíhá jakoby 5 tt. Tak chci vědět na čem sem. Protože nám dr minuly měsíc napsal clostilbegyt. Stim ze by to mělo pomoct. No tak i tak jsem napnuta jak ksandy. Dej vědět jal si dopadla.
14. bře v 09:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky, držím vám oběma pěsti, at to dobře dopadne :-*
17. bře v 09:27  •  čeká miminko, termín má v srpnu 2017 (21. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@makyna91 Ahojky, jak jsi dopadla v úterý u toho doktora? U mě dnes viděl ,,jen" zvýšenou děložní sliznici. Po pohmatu říkala, že je to asi jasné a při vyšetření čípku, to samé - je to tam! Takže u mě to vypadá na dobrou cestu. Nabrala mi krev a mám si v úterý zavolat na výsledky. Jediné co mě trochu straší je to, že nevím jestli je mimčo v děloze, nebo a snad ne někde jinde!
17. bře v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mejkynka já jsem lehce prokrvacela. Zvětšenou sliznici jsem měla a v děloze nic. Tak v úterý tam jdu
18. bře v 09:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mejkynka to si budeš muset týden počkat, tak brzo není nic vidět
18. bře v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek