Kdy jít ke gynekologovi? Jsem těhotná

petcep
19. bře 2013

7.2 jsem měla poslední menstruaci. Minulý týden jsem si udělala test a byly tam dvě čárky 🙂 Žádné problémy nemáme, cítím se fajn, nezvracím. Teď jen uvažuji, kdy jít ke svému gynekologovi.... nechtěla bych, aby mně doktor poslal domů s tím, že je ještě brzo, že tam ještě nic nevidí.
Prosím, poraďte mi

nadla
22. srp 2016

@marcetta_k jsem objednaná na 6.9. Tak uvidime

adelkabulka
22. srp 2016

@marcetta Děkuji vam za odpověď. Dnes jsem byla na první prohlídce a bylo mi oznámeno, že jsem již v 8. Týdnu těhotenství 😃 takže bylo vidět srdicko ( ja nic neviděla ) 😃 další kontrola za dva týdny ☺☺

pajuka
18. říj 2016

Ahoj holky, poslední ms jsem měla 1.9. a podle kalkulačky na internetu jsem 7tt ( u gynekologa 6+5tt) a sestřička mě objednala až na 3.11. že prý tam ještě nebude nic vidět, tak si říkám jestli to není nějak pozdě (vždyť už tam musí být něco vidět, mělo by tlouct srdíčko).? Ještě k tomu jsem v březnu byla na konizaci děložního čípku tak mám strach úplně ze všeho, jsem bez obtíží, ale už jsem jednou v 6tt potratila, tak bych nerada potratila znovu a hlavně už bych tu mojí malou fazolku ráda viděla..🙂 Děkuji za odpovědi a rady 🙂

marcetta_k
18. říj 2016

@pajuka to budeš v 9.tt a to mi přijde na kontrolu akorát. Opravdu nemá smysl chodit tam úplně o moc dřív. Někdy bývá sice srdíčko vidět dřív, ale aspoň to teď uvidíš pořádně 😉

pajuka
18. říj 2016

@marcetta_k to máš asi pravdu no 🙂 aspoň to uvidím lépe 🙂 děkuji za odpověď
Ještě bych se chtěla zeptat v kolikátém tt mamina dostane těhotenský průkaz?

marcetta_k
18. říj 2016

@pajuka to není pevně dané - každý doktor ji vystavuje jinak. Do 14.tt bys jí ale určitě měla mít. Já jí myslím dostala někdy ve 12. nebo 13.tt

wejinka01
26. říj 2016

Ahoj holky, poslední MS jsem měla 16.8. 2016 a podle kalkulačky na internetu jsem 5+5 - tedy 6. týden těhotenství. Udělala jsem si v pondělí test i dnes a jsou pozitivní. Stačí, když půjdu na první kontrolu 11.11.2016? tedy za 8 týdnů? Děkuji V.

nanynka12
15. únor 2017

Ahoj holky 27.7.2016 jsem prodelala revizi po zamlklem tehu plus minus od rijna sme se snazily a vislo to ted 11.1.2017 posledni mrcha. 12.2.2017 jsem si delala test vysel pozitivni momentalne mi tehotensky kalendar ukazuje 5 tyden a na gynekologii jsem obednana na 3.3.2017

mku
15. únor 2017

@nanynka12 to si myslím, že je úplně ok, Mudr tam už aspoň uvidí srdeční ozvěnu... Určitě bude vše ok 🙂 já měla revizi po zamklém těhu vloni v srpnu a teď už končím 15tt a junior se zatím má čile k světu 🙂 Tak držím pěstičky ať to dopadne 🙂

absintka19
15. únor 2017

@wejinka01 urcite staci. Ono kdyz zavolas tak doktor ti rekne kdy prijit, bude se ptat na posledni MS. Muj si to vypocital a pozval az na dobu kdy to melo smysl-bylo uz srdicko.

absintka19
15. únor 2017

@wejinka01 koukam ze uz jsi 22tt 🙂

wejinka01
15. únor 2017

@absintka19 ano 😇 Děkuji i tak za odpověď 😊

nanynka12
15. únor 2017

@mku dekuju a taky samozdrejme drzim palecky ☺☺☺

makyna91
13. bře 2017

Ahoj holky i já se k vám přidám. Podle kalkulačky jsem 4+4tt poslední ms 10.2.2017. V září jsem prodělala zamkĺy potrat v 7 tt. K dr se nak moc nechystám. Ani nevím kdy mám jít. Jsem 17DPO

mejkynka
13. bře 2017

@makyna91 Ahojky, já to mám dost podobné. PM 12.2. 2017 lehce pozitivní test vyšel 12.3. V lednu proběhl samovolný potrat v 6tt a když jsem dnes volala k doktorce, pozvala si mě už tento pátek s přihlédnutím k tomu potratu. Takže asi tak... Zavolej si a uvidíš co ti řeknou. Já osobně jsem ráda že půjdu už v pátek i když toho moc vidět asi nebude...

makyna91
14. bře 2017

@mejkynka: no pravé. Já prodělala v září samovolny potrat. A byla pak na dvouch revizich. Proto půjdu k dr už dnes. Ikdyz už probíhá jakoby 5 tt. Tak chci vědět na čem sem. Protože nám dr minuly měsíc napsal clostilbegyt. Stim ze by to mělo pomoct. No tak i tak jsem napnuta jak ksandy. Dej vědět jal si dopadla.

bibianne
17. bře 2017

holky, držím vám oběma pěsti, at to dobře dopadne :-*

mejkynka
17. bře 2017

@makyna91 Ahojky, jak jsi dopadla v úterý u toho doktora? U mě dnes viděl ,,jen" zvýšenou děložní sliznici. Po pohmatu říkala, že je to asi jasné a při vyšetření čípku, to samé - je to tam! Takže u mě to vypadá na dobrou cestu. Nabrala mi krev a mám si v úterý zavolat na výsledky. Jediné co mě trochu straší je to, že nevím jestli je mimčo v děloze, nebo a snad ne někde jinde!

makyna91
18. bře 2017

@mejkynka já jsem lehce prokrvacela. Zvětšenou sliznici jsem měla a v děloze nic. Tak v úterý tam jdu

misula29
18. bře 2017

@mejkynka to si budeš muset týden počkat, tak brzo není nic vidět

madole
11. dub 2017

@linduska78 Bolest v podbřišku je normální. Žádný strach.

mruk
16. dub 2017

@bibianne Jé, koukám, že máme termín obě v srpnu ;)

michalka147
16. dub 2017

Já jdu na gyndu v úterý,to budu 5+3 tak sna mrňouska uvidím.

andysek1235
16. dub 2017

@petcep Ahoj já měla poslední ms 22.2 a k dr. jsem šla v 6 týdnu těhotenství myslím že kdybs šla tak tam už bude krásně vidět těhotenství 🙂

bibianne
21. dub 2017

@mruk aha :D a kolikátého máte termín? 🙂 co čekáte, jestli to není tajemství? 🙂

weru21186
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mruk
23. dub 2017

@bibianne 🙂 termín mám 27.8. 🙂 a nevíme co čekáme, je to překvápko ;) A kdy máte termín vy? 🙂

bibianne
25. dub 2017

@mruk já bych to nevydržela...a asi ani s chlapem bych to nevydržela :D když jsem mu z legrace řekla, tak si to necháme jako překvapení, tak udělal jenom PFFF,cžeee? :D Vubec...a bylo :D Termín mám 10.8. 🙂

kacenkamichal
9. kvě 2017

Ahoj
Maminky chci se zeptat menstruaci jsem měla dostat 4.5. A nic :/
Dnes jsem si dělala test a vyšli 2 Čárky 🙂.
Jsem podle 1ho dne poslední menstruace jsem v 6 týdnů.
A doktorka si mě objednala az na 1.6 není to pozdě ?

andie90
9. kvě 2017

@kacenkamichal
Není to pozdě, dřív by stejnak neviděla ♥️ 🙂 9tt je běžný, pokud je vše ok ;)

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru