• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy jít ke gynekologovi? Jsem těhotná

26. října 2016 
@marcetta_k jsem objednaná na 6.9. Tak uvidime
22. srp v 08:05  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2017 (21. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@marcetta Děkuji vam za odpověď. Dnes jsem byla na první prohlídce a bylo mi oznámeno, že jsem již v 8. Týdnu těhotenství :smiley: takže bylo vidět srdicko ( ja nic neviděla ) :smiley: další kontrola za dva týdny :relaxed::relaxed:
22. srp v 17:34  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2017 (22. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, poslední ms jsem měla 1.9. a podle kalkulačky na internetu jsem 7tt ( u gynekologa 6+5tt) a sestřička mě objednala až na 3.11. že prý tam ještě nebude nic vidět, tak si říkám jestli to není nějak pozdě (vždyť už tam musí být něco vidět, mělo by tlouct srdíčko).? Ještě k tomu jsem v březnu byla na konizaci děložního čípku tak mám strach úplně ze všeho, jsem bez obtíží, ale už jsem jednou v 6tt potratila, tak bych nerada potratila znovu a hlavně už bych tu mojí malou fazolku ráda viděla..:slight_smile: Děkuji za odpovědi a rady :slight_smile:
18. říj v 15:57  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (14. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajuka to budeš v 9.tt a to mi přijde na kontrolu akorát. Opravdu nemá smysl chodit tam úplně o moc dřív. Někdy bývá sice srdíčko vidět dřív, ale aspoň to teď uvidíš pořádně :wink:
18. říj v 16:37  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@marcetta_k to máš asi pravdu no :slight_smile: aspoň to uvidím lépe :slight_smile: děkuji za odpověď
Ještě bych se chtěla zeptat v kolikátém tt mamina dostane těhotenský průkaz?
18. říj v 17:27  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (14. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajuka to není pevně dané - každý doktor ji vystavuje jinak. Do 14.tt bys jí ale určitě měla mít. Já jí myslím dostala někdy ve 12. nebo 13.tt
18. říj v 17:41  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, poslední MS jsem měla 16.8. 2016 a podle kalkulačky na internetu jsem 5+5 - tedy 6. týden těhotenství. Udělala jsem si v pondělí test i dnes a jsou pozitivní. Stačí, když půjdu na první kontrolu 11.11.2016? tedy za 8 týdnů? Děkuji V.
26. říj v 10:50  •  čeká miminko, termín má v červnu 2017 (11. tt)  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek