Kdy jít ke gynekologovi? Jsem těhotná

petcep
19. bře 2013

7.2 jsem měla poslední menstruaci. Minulý týden jsem si udělala test a byly tam dvě čárky 🙂 Žádné problémy nemáme, cítím se fajn, nezvracím. Teď jen uvažuji, kdy jít ke svému gynekologovi.... nechtěla bych, aby mně doktor poslal domů s tím, že je ještě brzo, že tam ještě nic nevidí.
Prosím, poraďte mi

absintka19
9. kvě 2017

@kacenkamichal je to akorat, dl te doby by nemusa nic videt a vy by jste se stresovala 🙂
Takze hehky uzivejte tehu a teste se na srdicko ❤

madole
9. kvě 2017

@kacenkamichal Není. Já měla poslední MS 11.3.17 a poprvé jdu k Dr.15.5.17. Tj.zacatek 10.tt.
21.11.16 jsem byla na revizi po zamlklem potratu. A i proto raději nechvatam. Špatně je mi pořád, což je nejspíš dobře. Držím palce!

astyna
9. kvě 2017

po zkušenosti s prvním těhotenstvím, kdy jsem tam šla příliš brzo a zbytečně se stresovala, že "není nic vidět kromě váčku, což ještě zdárné těhotenství neznamená", jsem šla až v 8.týdnu. Zavolala jsem dříve, že mám // a kdy mám přijít a oni mě objednali.

kacenkamichal
11. kvě 2017

Ahoj poradí mi někdo?
Menstruace mi nedorazila už týden, ale hrozně mě svědí prsa trochu se zvětšily, občas mě Pícha v podbřišku, ale test stále negativní :( jsem s toho nešťastná

madole
11. kvě 2017

Vyčkat pár dní? Buď přijde MS nebo nový test.

pasteta
11. kvě 2017

@kacenkamichal Já souhlasím s názorem holek,že je lepší jít pozdějí než brzo. Já jsem byla objednaná 23dní po inseminaci a akorát mě vyplašil s tím,že vidí těh.váček ale moc malý a spíš mě připravoval na horší variantu. Takže pokud budu ještě někdy těhotná, objednám se až za delší dobu kdy už bude vidět víc a budu moct být v klidu. Takhle je to čekání šílený, když nevíš co bude, jestli budu muset na revizi nebo se můžeme těšit na prcka..

absintka19
11. kvě 2017

@kacenkamichal kdyz nedojde a test bude neg.tak si skoc ke gynde na vyvolavacku/kontrolu.

livand
16. kvě 2017

@michalka147 Tak jak jsi dopadla? Bylo něco vidět?

livand
16. kvě 2017

@mejkynka Jak jsi dopadla? Jsi těhu? 🙂

michalka147
16. kvě 2017

@livand Potratila jsem v 6 tt.

mejkynka
17. kvě 2017

@livand Ahojky- bohůžel nejsem - opět potrat v 6tt. Takže teď jsme objednaní na genetiku a uvidíme podle výsledků co dál... Budu doufat, že to byla ,,náhoda" a další těhotenství už vyjde. Každopádně to teď nějak nelámeme přes koleno a počkáme si až na výsledky z genetiky. Pak se budeme pokoušet dál.

madole
7. čer 2017

@mejkynka Držím palce!🙏

barboralauren
23. zář 2017

Lepší jít déle ono taky moc nesvědčí když se v tobě hrabe🙂

lobella
6. bře 2018

Holky a jak tumluvite o 6.,7.,8.tydnu...to myslite od posledni ms? Od posledni ms bych mela byt dnes 5tt+0,tedy zacatek 6.tydne,ale podle ovu bych mela byt 3tt+1,tedy 4.tyden...dr.jsem zatim nevolala, chci volat az pristi pondeli, to budu mit 14 dni zpozdeni od ms... Co myslite?

slimacikmia
6. bře 2018

@lobella to bude ešte skoro... nechaj tomu čas. Ono ani mesiac po zpoždení ešte nemusí byť vidieť srdcovú akciu, záleží kedy došlo k oplodneniu a zmeny sa v tomto období dejú zo dňa na deň. Lepšie počkať dlhšie.

2hanah
6. bře 2018

@petcep tento týden už by mohlo být vidět i srdíčko. Objednala bych se na příští a později, jak bude u doktora volno, pokud nejsou bolesti, potíže.

madole
6. bře 2018

@lobella Přesně tak. Od prvního dne posledni MS se to počítá. K Dr.bych nechvatala. Já jsem šla v 10tt.abych viděla srdíčko.

lobella
6. bře 2018

@2hanah nechci objednat na konkretni datum, ale spis to oznamit a at me objednaji, jak uvazi dr., obtize moc nemam, bylo mi ted tedy tyden kazdy odpo zle, ale posledni 2 dny je to skoro dobre, boli me jen bricho jak pri ms, ale to je asi normalni a rano mam strasny hlad... Takze nic s cim bych musela k dr... Ja jen tu ctu, jak tam holky behaji v 5.6.tydnu a nic videt neni, prijde mi to hrozne brzy, proto chci pockat az tak na 8.tyden,pristi bych mela byt v 7.tak bych zavolala tak

vanilopka27
7. bře 2018

Ahoj maminky, mám lehce potíž zjistit tt poslední MS byla 1.2 ovulka mezi 14 a 18.2 objednala jsem se na příští týden 13.3 bude to k něčemu? Snažím se si to nebrat ale přišla jsem o jedno mimi v 8 měsíci a loni zamlkle.....
Děkuji za rady

lobella
7. bře 2018

@vanilopka27 ja mela posledni ms 30.1, ovu byla 12.2 a 12.3 chci volat dr na objednani. Myslim, ze by tam byla max nejaka tecka, tak chci pockat aspon na ten 8.tyden,ale uvidim, jak me objedna... Kamaradka byla na prvni kontrole v 9/10. Tydnu, driv ji dr nezval...

beruda
7. bře 2018

Záleží taky na tom, jaký má doktor ultrazvuk. Já u svého viděla srdíčko už v 5tt.

lobella
7. bře 2018

@beruda ono taky zalezi, jak se k tomu dr.stavi...jednomu nahlasite oozitivni test den po vynechani a uz vas zve na krev y tyden co tyden na ultrazvuk dokud neco neuvidi a dalsi vas 2 tydny od zoozdeni pozve az za mesic, ze driv vas videt nechce..

vanilopka27
7. bře 2018

Mě chtěla sestřička vzít už dneska ale jsem v práci a i jsem si říkala že ten týden navíc nic nezkazí....
Také máte takové píchání v podbřišku jako špendlíkem?

lobella
7. bře 2018

@vanilopka27 obcas sem tam trosku pichne, ale spis bolesti jak pri ms a jsem hodne nafoukla, uz pres tyden, vcera manzel ze mam nejaka nalita prsa, ja vsak nic s prsy nepozoruji, ani neboli, proste nic...jen po jidle mi je blbe

vanilopka27
11. bře 2018

Mě bylo zle při úklidu asi spojení vůní teď mám prsa jak samý špendlík a napjatá a celkem citlivý podbřišek....snažím se byt v klidu ale trochu nervózní sem jestli je všechno v pořádku.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru