• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy po pozitivním těhotenském testu jste šly k lékaři?

21. ledna 2016 
Holky, chtěla jsem se zeptat kdy po zjištění pozitivního TT jste šli k lékaři a co už šlo vidět?
Já si říkala, že bych šla tak 2 týdny po vynechání MS vychazí to asi 5+5 půjde už něco vidět? :slight_smile:
20. říj 2013 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bylo poprvé 6+0 a srdíčko už bylo:slight_smile: ale většina holek ho měla o pár dní dýl. jestli nemáš žádný problém, šla bych o týden dýl, to už by mělo být vidět určitě:slight_smile:
20. říj 2013 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@arwen2010 Zavolej si na gyndu a doktorka tě sama většinou objedná tak, aby už to srdíčko bylo vidět, pokud nemáš třeba bolesti nebo tak (pak je kontrola dřív kvůli podezření z mimoděložního těhotenství, tak to měla sestra). Ale pokud nejsou nevolnosti, tak většina doktorů objednává opravdu nejdříve ty 2 týdny po vynechané MS, spíš i později.
20. říj 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě řekla Mudr, ať si zavolám a objednám se 14 dní po pozitivním testu (po vynechání menstruace) a objednali mě pak v 7.týdnu (6+3) a srdíčko už bylo vidět.
21. říj 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,já jsem minulý týden zjistila,že jsem dnes jsem si to potvrdila testem z rána a k dr. jsem objednaná na čtvrtek :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jsem na to zvědavá je to potřetí a nečekané i tak se,ale hrozně těším a doufám,že to bude o.k. Ve čtvrtek to bude 6+1 tak doufám,že už bude něco vidět ..Vyšly mi dva testy a víc jak týden meškám tak snad to bude ono :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2013 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu až 8+1, což je za 2 týdny, docela se bojím, ať se do té doby něco nepodělá... ale doktor je nemocný takže snad bude za 2 týdny vše ok...až by mělo jít aspoň všechno vidět.
10. lis 2013 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud můžu doporučit, běž až déle :slight_smile: Já šla hned v 6. týdnu, na ultrazvuku ho viděli, ale odezvy od srdíčka žádné, začala jsem plašit :frowning2: no a po 2 týdnech při další kontrole jsem dostala obrázek mini miminka a slyšela ten nejkrásnější zvuk na světě - to srdíčko :sweat_smile:
10. lis 2013 ve 14:22  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2017 (34. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Já šla v cca 5tt, ale řekli mi jen, že těhotná jsem a že je moc brzy, dva týdny jsem čekala a pak znova, to už potvrdili, že je vše kde má být. Takže za mě cca 6-7 tt, ať se zbytečně nestresuješ.
10. lis 2013 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojík já jsem se šla k Dr objednat když jsem měla 14 dní spoždění...sestra mě objednala na příští týden což budu už 3 týdny se spožděním MS tak jsem zvědavá..ale řekla mi že je možné že ještě nic neuvidí
11. lis 2013 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, mě doktor objednal na 7+4 podle poslední MS, ale myslím, že jsem otěhotněla později než v půlce cyklu, myslíte, že půjde vidět srdíčko? po prodělaném samovolném potratu, kdy srdíčko nebylo ani v 8+5 mám strach. tentokráít to musí dopadnout dobře! :slight_smile:
11. lis 2013 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Chtěla bych se zeptat: Poslední MS byla 27.10 - další se nedostavila, tak jsem si včera udělala test a byl pozitivní! Chtěla bych si udělat ještě tak dva a dát je manželovi pod stromeček :slight_smile: A k doktorce jsem chtěla jít v půlce ledna. Není to pozdě? Vloni jsem byla na konizaci čípku, takže je větší rizik potratu - navíc jsem Rh-... Tak teď nevím-nechci se tam hnát moc brzy, ale taky nechci něco zanedbat....
2. pro 2013 ve 14:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lusicka
Ahoj, koukám, že máme podobný osud :slight_smile: taky jsem teď zjistila, že mám již potřetí pozitivní testík :grinning:
4. pro 2013 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi doktor řekl, že až se nám podaří, tak ať přijdu 7 až 10 dní od vynechané MS, prý aby se hlavně vyloučilo mimoděložní těhu. já měla poslední MS 17.11. cyklus mám tak 26 dní. těhu test jsem si dělala 13.12. a pozitivní, takže teď v pondělí jdu k dr. srdíčko nebude, ale budu alespoň vědět, že je mimčo tam kde má být. budu klidnější, než celé svátky čekat. :grinning:
21. pro 2013 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, chtěla bych se zeptat též na názor. Mám 5dní meškanou MS, před 3 měsíci jsem vysadila po 7 letech HA.Nu a druhý den meškání jsem udělala testík a byl tam dušík... Zítra ráno zopakuji, bude to po 3 dnech, tak by měl sílit.Shodou okolností jsem objednaná na gyndu na 29.9. takže bych to nechtěla přesouvat dříve.Podle výpočtů, tak nějak asi vím, kdy k oplodnění došlo, bych mohla být cca v 2 týdnu, což je velmi brzy, ale pokud by se to počítalo podle poslední ms, tak už by to byli 4 týdny.Myslíte, že to toho 29. půjde něco vidět ? Děkuji :slight_smile:
14. zář 2014 ve 22:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@schwarzova4 něco vidět určitě bude :slight_smile: Já bych měla být teď v 7. tt a abych řekla pravdu, nějak se mi ještě nechce k doktorovi. Jednak jsem tam od loňského zamlklého těh. nebyla a mám z toho celkově smíšené pocity.. Držím palce
22. zář 2014 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aneriska Děkuji za odpověď.Dle ms bych měla být v pondělí 6+5tt tak uvidíme :slight_smile:Tobě moc držím palečky!!Určitě to bude ok!!!:wink:
25. zář 2014 ve 20:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@schwarzova4 Já objevila // v sobotu, v úterý ráno jsem vyrazila k doktorovi a ten těhotentství potrvdil. Byla jsem ve 4tt + 5 a byla vidět šmouha s černou tečkou (plod ve vajíčku). Na kontrolu mám přijít po 3 týdnech, tj. 14.10., budu v 7tt + 5 a bude to už i se srdíčkem.
26. zář 2014 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky, tak jsem dnes byla pro potrvzení u dr a nevím, mám smíšené pocity.Těhu mi tedy potvrdila, ale když jsem se zeptala na UZ, tak mi řekla, že by nic nebylo vidět a na první půjdu až ve 12 týdnu, což mi připadá trochu déle.. Máte někdo stejnou zkušenost?
29. zář 2014 ve 12:39  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já zjistila dvě čárky v neděli ráno (konec 5 tt) a hned v pondělí jsem se objednala k doktorce, termín mi dala na příští týden, tedy 7. tt, tak už se strašně těším ...
13. říj 2014 v 16:43  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, no tak ja už mám 10 dní zpožděnou MS, ve středu 29.10. jsem si dělala odpoledne testík a hned dvě čárečky, tak 10.11. jdu k doktorce na potvrzení, zda je vše, jak má být a chci se zeptat, myslíte, že už půjde něco vidět? bude to 18 dní po zpoždění MS.
2. lis 2014 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Poslední MS u mě byla 22.11., 26.12. se objevilo trochu silnější špinění, trvalo asi 4 dny. Test jsem dělala 24.12., byl negativní, ale 30.12. se na testu objevila slabá čárka :slight_smile:. Testovala jsem ještě dvakrát, vždy ob den. Naposledy 3.1., kdy čárka už byla velice výrazná. Dnes jsem byla u dr. a na UTZ byla vidět "pouze" taková větší černá tečka - dle dr. zatím neměřitelné. Máte některá stejnou zkušenost? Na kontrolu jdu znovu za 2 týdny..
Příliš už si nepamatuji, jak to bylo u prvního těhotenství, přece jen už je to 6 let.. Ale mám pocit, že to bylo tak nějak podobně, tak doufám, že za dva týdny už uvidím vše a se vším všudy!
Myslíte, že by to mohlo být nepravidelností cyklů? Ovulaci jsem u sebe nikdy nepoznala..
6. led 2015 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mám 10dní zpoždění,na testu porad //, v pondělí se dozvim výsledek z krve, na ulrazvuku jeste nic neslo videt, v patek dalsi ultrazvuk.Paní doktorka mě uklidnila ,ze je to velmi brzo, že jsem musela otěhotnět před těma pár dny.Tak budu doufat.:slight_smile:
17. led 2015 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasus Ahoj, já jsem taky asi šla brzy a to jsem měla ty silné čárky až po 10.1.2015 a MS se měla dostavit 2.1.2015, takže 8 dní po vynechání a až 13.1. jsem měla opravdu dálnici. Na kontrolu jsem šla minulý týden 21.1. a doktor viděl vaginálním ultrazvukem jen gestační váček (oplodněné vajíčko), zatím nic víc a při tom v 6+3tt už bývá někdy vidět i srdíčko...takže teď čekám na další kontrolu 12.2. (strašně dlouhé 3 týdny) a uvidíme, co bude vidět... je to dlouhé a doktor říkal, že se mám zatím normálně chovat jako těhotná a že k otěhotnění mohlo dojít později, než uprostřed cyklu, kdy je obvyklá ovulace, tak uvidíme. Držím palce!!! :slight_smile:
26. led 2015 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
7-8tt. V 6tt uvidí jen bublinu a nic víc a a dva týdny pujdeš znovu.
26. led 2015 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@arwen2010 Já byla v 5.týdnu, srdíčko ještě nebylo vidět
26. led 2015 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenka.han82 Leni, já byla na kontrole včera, dle poslední MS bych měla být 9+něco, ale dle včerejšího utz jsem byla 7+6, takže k otěhotnění určitě došlo později, měla jsem to tak i u prvního dítěte - trochu jsem lovila ve starých zápiscích :grinning:. Určitě to bude totéž i u tebe! :slight_smile: akorát to čekání, to je děs!!
Jinak u mě byla vidět slabá srdeční akce už 5+6, ale to je individuální. Včera už srdíčko bilo jako o závod :slight_smile:.
27. led 2015 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alubif U každého je to jinak :wink: Já v 5+6 neměla jen bublinku ale už krásné embrijko i se srdeční aktivitou
27. led 2015 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ronyx tak jsi asi otěhotněla trošku dřív.
27. led 2015 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alubif Podle doktorky sedí termín podle utz s termínem poslední ms,takže jsem dřív neotěhotněla :wink: U každého je to hold jinak
27. led 2015 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tehotenstvi jsem zjistila minuly tyden o vikendu cca 7tt + 1a na kontrolu me objednala sestricka az na zitra, vychazi to na 8 tt + 4. Uz jsem se nemohla dockat a posouvam cas :slight_smile:)
27. led 2015 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Poprvé jsem šla v 8 tt a po druhé asi v 10. Nevidím důvod tam chodit dřív, pak je to tu samá diskuze, že v 6 tt není vidět srdíčko, doktor je straší zamlklým těhotenstvím, posílá na revizi apod. Než se takhle stresovat, šla jsem tam radši, až bylo srdíčko téměř jisté.
27. led 2015 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek