Konec ledna, objev dvou čárek

averena
21. led 2012

Ahoj čerstvé dvoučárkovky, koukala jsem, zda se v nějakém tématu najdu, ale ve snažilkování se moc nedaří a v těhulích se téma čerstvého "zdaření" neobjevilo. Tak to zkouším s novým tématem...co najde se někdo? 😉

helcas
1. únor 2012

@averena tak jsem potkala maminku (na nedonosencich), ktera uz takhle mela dve deti - sla k dr. , ze ma ledvin. zachvat a u druheho ze ji boli bricho a dr. ji rekl, ze rodi...

januliina
1. únor 2012

@averena coooo? tak to je masakr. Naší kamarádce se stalo, že se to dověděla na preventivce. To začínala 5.měsíc. Do té doby ani tucha...pařby, pití a všechno možné. Malá už je na světě a je zdravá. 🙂

averena
autor
1. únor 2012

@helcas to je i možný, co ty děcka s náma matkama všechno musí prožívat

averena
autor
1. únor 2012

@januliina tak to jí chránil sám Pánbů, tu malou myslim....jo jsou věci mezi nebem a zemí

helcas
1. únor 2012

@averena v rpvnim tehotenstvi jsem snasela svoji hysterickou sefovou, ktera mi poradne zatapela...a v druhem tohle.. no jo..snad na potreti to bude v klidu (tedy pokud clovek pri staveni domu a zarizovani muez v klidu vubec byt 🙂

averena
autor
1. únor 2012

@helcas teda ty to máš náročný holka 😉

januliina
1. únor 2012

@helcas kam to mimi schovala? v devátém, ale i v sedmém to už musí být přece úplně vidět...

averena
autor
1. únor 2012

@januliina hale někdo má malý bříško až do sedmýho, tak si myslí třebas ,že jen přibrala

januliina
1. únor 2012

@averena to jsou věci...

helcas
1. únor 2012

@januliina ja mam kamaradku, ktera v 8. mesici vypadala jako ja ve 3....mozna ani tak ne..proste mela malo vody a celkove vypracovane brisko, takze se ji bricho vubec nevyvalilo...fakt takove tehotne jsou

averena
autor
1. únor 2012

Ach jo mě berou ty záda ,já se nato vyprdnu 😒

eliss2
1. únor 2012

@januliina taky bych spala.. pracuju prez den a večer pak sepisuju co jsem delala.. ale .. kecam tady a nepisu co mam :D

januliina
1. únor 2012

@averena taky mě furt bolí záda. To chce nějaké cviky nebo masáž od manži. 🙂

januliina
1. únor 2012

@helcas a jaký měla porod? Taky na pohodku? Kdysi nám vykládala naše tělocvikářka, že měla hrozný porod, právě proto, že byla sportovkyně. Hrozně silně tlačila a pak měla oči jako angorák a všude v obličeji popraskané žilky....

januliina
1. únor 2012

@eliss2 taky půjdu za chvíli chrnět. Vstávám v šest. Blééé 😝

averena
autor
1. únor 2012

@januliina no já začla minulej rok pilátes a teď přitahla žena cvičitelka spešl cvíčo od nějakýho pražskýho doktora na páteř tak do toho vkládám hodně nadějí ale nevim. Myslim že mám hnutej kříž a jsem zvědavá co z toho vyplyne. doufám, že to nebude horší než minulý těhu, to bylo teda strašné přestrašné

helcas
1. únor 2012

@januliina 🙂 na zacatku 8. ji delali sekci, miminko uz delsi dobu nerostlo a bylo hypotroficky (melo malo vody i bylo maly..nastesti je v poradku, malymu uz je skoro rok)

averena
autor
1. únor 2012

@januliina to je indivindi

eliss2
1. únor 2012

@januliina ja v pět.. Vikous bude ranni ptače :D

averena
autor
1. únor 2012

@eliss2 třeba tě dochtor šoupne na riziko, teď myslim jakože se dneska dává riziko naprosto zdravejm mamkám 😉 a budeš si vylehávat do deseti 🙂

januliina
1. únor 2012

@averena zkus se mrknout na www.dornovametoda.cz Je to prý skvělé na všechny možné vady páteře a bolesti všeho možného. Pomocí masáže a cviků vrací kosti do původní polohy. Prý už mnoho lidí zachránila od operace. Nevýhoda je, že se nedá dělat v těhu. Jsou tam vypsaní doporučení terapeuti v různých krajích. Já se objednala na 13.2. k panu masérovi. Mluvili jsme spolu po tel a řekl mi, že mi dornovku udělat nemůže, ale ukáže mi jak si pomoct od bolesti a namasíruje mě.

januliina
1. únor 2012

@eliss2 ty brďo..máš můj obdiv. Bych nevstala. Poslední dva , tři dny hrozně blbě spím. Myslíte, že to souvisí s těhu?

eliss2
1. únor 2012

@averena myslím že mne uveří že mne práce stresuje :o)).. ale musime najit meho nastupce a toho musim "zajet" 🙂 tak si dávám do května :o))

averena
autor
1. únor 2012

@eliss2 to je moudrá řeč dívtko, je třeba si těhotenství krásně užít, hýčkat tu malou veverku a tak 😉 když je ta možnost

averena
autor
1. únor 2012

@januliina mám kurz na dornovku 😉 ale sama si jí neudělám a vlastně si jí pamatuju míň a míň páč jí nedělám

januliina
1. únor 2012

@averena a co na to říkáš? vůbec ti to nepomohlo?

averena
autor
1. únor 2012

@januliina ale jo pomůže to , jenže když máš zajetej nějakej systém pohybů, špatnejch myslim, tak se to zas vrátí

averena
autor
1. únor 2012

@januliina snažim se posilovat si břicho a zadek, páč to mám povolený a ten kříž si lítá kam chce... musim cvičit cvičit cvičit 🙂

januliina
1. únor 2012

@averena tak já se nechám překvapit, jestli mi to pomůže. Mám trochu skoliozu.

januliina
1. únor 2012

Holky, musím končit. Už mi padají oči. 😀 Těším se na zítra. Zase poklápeme. Tak ahojda a díky za vzpruhu. 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru