Konec ledna, objev dvou čárek

averena
21. led 2012

Ahoj čerstvé dvoučárkovky, koukala jsem, zda se v nějakém tématu najdu, ale ve snažilkování se moc nedaří a v těhulích se téma čerstvého "zdaření" neobjevilo. Tak to zkouším s novým tématem...co najde se někdo? 😉

eliss2
2. únor 2012

@helcas ta knížka od Zděnky Jordánové je v podobném rázu, člověk si začne všímat věcí, souvislostí, které se prostě dějou.. a tu knihu Tvoje díte jako šance pro tebe, jsem četla driv nez jsem se rozhodla mit mimi, a pomohlo mi to pochopit spoustu skutečnosti.

nettaa
2. únor 2012

@helcas já si dělala první TT 22.1. Já taky nerada na něco čekám, ale v tomto případě si říkám, že aspoň už půjde vidět snad něco víc než tečka a uslyšíme i srdíčko 🙂 Ty jdeš kdy k Dr.?

helcas
2. únor 2012

koukám, že jsme tu i věkově dost podobně...mě bude v květnu 29..chtěla jsem do 30 stihnout první dítě a vypadá to, že stihnu 3 🙂

helcas
2. únor 2012

@eliss2 myslim, ze vim, o cem v te knize jde..bud jsem cetla tuhle nebo jinou podobou..o tom, jak dite je zrcadlem matky a matka si tak muze uvedomit spoustu svych chyb i prednosti a diky tomu se zmenit k lepsimu... ja taky takovy knizky rada 🙂 ted mam rozectenou prave na doporuceni Duska Vychovavame deti a rosteme s nimi

helcas
2. únor 2012

@nettaa no ja se chystam pristi tyden - mozna, kdyz vyjde cas..asi az na konci tydne, ale dyl uz to fakt nevydrzim 🙂 ja mela posledni MS 17.12., tak i kdyz mam ovu posunutou, snad to bude dost, aby bylo videt srdicko

eliss2
2. únor 2012

@helcas já chtěla mát první nejpozději ve 25.. to se mi nejak nepovedlo :DD.. ano ano o tom to je a take o tom ze nasi povinnosti neni obetovat zivot detem, a tak stejne nemuzem po detech chtit aby obětovali svuj zivot pro nas, kazdy je individualni osobnost, pise tam o tom jak to "mimčo" (dušička" uz vnima vše pri vstupu do našeho těla...o chovani nasich rodiču k nam, a ze kazdy dela vše tak nejlepe umi (jedna i z dohod Duška).. prostě zajimavé..

helcas
2. únor 2012

@eliss2 ja mela materske touhy uz na vejsce, ale pockali jsme az jsem mela po, prestehovali jsme se, nasli oba praci a rok jsme pracovala a Radecek se mi narodil v 25..druhe jsme chteli co nejdriv po prvnim, ale po cisari jsme tedy rok a pul cekali s otehotnenim a ted se nam to povedlo nechtene.. rikala jsem si, ze na sterilizaci bych nikdy nesla, ale ted uz to vazne zvazuju :/ nelibi se mi prerusit tok nejake energie, ktera ma v telu proudit, ale zase na druhou stranu 4. dite po 3 cisarich uz radsi nechci, nehlede na to, ze by bylo dobre pockat vic let a kolem te 35ky se mi uz mit mimco nechce (samozrejme kdybych zadne nemela, tak jo, ale jako 4. uz by to v tom veku bylo na me moc, navic manzel je o 9 let starsi..)

eliss2
2. únor 2012

@helcas tak to jsi mela vsechno pěkne pořádku.. jak to budu resit az mne vesmir obdari dvěma dětma, tak to nevim, to mi je zahadou, jen vim ze HA uz do sebe cpat nechci..

darazv
2. únor 2012

@eliss2 dakujem si zlatá 🙂

helcas
2. únor 2012

@eliss2 ja prave do sebe HA cpala po 15 do 17... pak od 18 asi do 21...a uz o ni nechci ani slyset. jine hormony taky nechci, jsem ochotna pouzivat jen kondomy 🙂 ale bohuzel clovek je obcas zapomene koupit nebo vzit nekam s sebou a to je nebezpecny ;)

averena
autor
2. únor 2012

@eliss2 koukám, že máme stejný myšlenky, co se týče HA, já jí teď dlouho nebrala a jen jsem do vesmíru vysílala prosbu ,že mimi nechci, než jsem zasejc začla vysílat, že chci a zadařilo se napoprvý 🙂 Vesmír je báječnej

eliss2
2. únor 2012

@averena Přesně takhle to podává Jordánová.. stačí požádat, chtít, věřit, a pokud pochybuje že opravdu chceme tak zkouší....je to ale svět 🙂.. krásnej

vla1
2. únor 2012

Ahojky, holky můžu se k Vám přidat? // sem sice našla až 30.01. , ale leden to je 😀

januliina
2. únor 2012

ahoj holky tak jsem tu. 🙂

averena
autor
2. únor 2012

@eliss2 teď jsem zrovna koukala jaký napsala knížky a je tam jedna o penězích, tak to mi teda moc nejde si ty bestie přitáhnout a pěkně mi to sejří, furt mám vžitý že musíme šetřit jak blbci, ale já potřebuju zábleskový světla, moc je potřebuju 🙄 😀

averena
autor
2. únor 2012

@vla1 to víš že se přidej, zachvíli nás bude tolik, že se v těch všech ženskejch úplně ztratim 🙂

eliss2
2. únor 2012

@vla1 vítej... super gratuluju!!

Janulii víítej

januliina
2. únor 2012

@averena já teď čtu Gabru a Málinku ...pěkně před spaním. Je to super uklidňovák. 😀

eliss2
2. únor 2012

@averena no prave protoze setris, musis rozhazovat.. se podivej na vsechny makleře a podobne, jak pusobej ze muzou vsechno a prachy se k nim hrnou 😀 a hlavne.. vesmir na Tobe vidi ze jsou pro Tebe prednejsi jien hodnoty a tak ty penize posila jen tem co jde jen o prachy :D

averena
autor
2. únor 2012

@januliina Já teď před spaním čtu vás 😀

januliina
2. únor 2012

Dnes byl teda zase den. Před hodinou jsem teprve přišla z práce, nákupu atd. Jsme celá zmožená. Tak si teď lebedím u čajíku. 🙂 Na vás už působí těhotenská únava? 😉

eliss2
2. únor 2012

@januliina jo jo na mne jo, jsem vic vystavena nez drive.

januliina
2. únor 2012

@nettaa Ahojda, to se celkem máš, že jdeš tak pozdě. Já teď chodím po týdnu...doktor si mě vychutnává. Jsem z toho akorát na nervy, jestli je všechno v pořádku, protože při každé návštěvě mě straší. 🙂 Holky mě ale včera naštěstí trochu uklidnili. 🙂

averena
autor
2. únor 2012

@januliina na mě to padlo k večeru, jenže malá křičela furt čurat čurat a její otec se divil proč jako spim, on má chudák zkouškový, tak jsem se musela probudit a fungovat 🙂

vla1
2. únor 2012

@averena koukala jsem, že máš region ČB, odkad přesně jsi?

eliss2
2. únor 2012

@januliina co rekl? Ty chodiš k nejakymu bubakovi?

januliina
2. únor 2012

@eliss2 už jsem to tu psala včera. Při první návštěvě , když jsem řekla, že jsem dva dny špinila, tak mě sestra hned strašila, že to není dobré, že to může být potrat nebo mimoděložní. Doktor viděl na vnitřním utz zatím jen gastační váček. Při druhé návštěvě o týden později tam už bala bublinka, ale to mi zas řekl, že je to nějaké divné, že je moc malá. Že podle poslední mens bych měla být v 5+něco týdnu a to už by utz změřil....a on nezměřil nic. Tak mě zas postrašil. Takže tak. Toto je moje první těhu, tak nevím co a jak. Navíc, hned v počátku jsem měla asi angínu a našli mi v krku streptokoka. Teď už je to podle výsledků prý lepší, ale asi tam furt je. Tak to mi taky moc nepřidá. :p

averena
autor
2. únor 2012

@vla1 ze Strak a ty?

vla1
2. únor 2012

@averena já sem z Vodňan 🙂

eliss2
2. únor 2012

@januliina aháá ja uz myslela ze jsi byla na dalsi kontrole :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru