Konec ledna, objev dvou čárek

averena
21. led 2012

Ahoj čerstvé dvoučárkovky, koukala jsem, zda se v nějakém tématu najdu, ale ve snažilkování se moc nedaří a v těhulích se téma čerstvého "zdaření" neobjevilo. Tak to zkouším s novým tématem...co najde se někdo? 😉

bellys
3. únor 2012

@januliina
no jo, když já se po Paralenu hned začnu potit 😖

bellys
3. únor 2012

no jo, to já si to jedno kafé klidně ráno dám, to nemůže zaškodit...

averena
autor
3. únor 2012

@bellys aha no prosimtě to jsou mi věci 🙂 já myslila ,že se těhotenství podporuje samo přírodně 🙂

januliina
3. únor 2012

@bellys mě se zdá, že doktor i utz počítačí tzv. gastační týdny, tj. od prvního dne poslední mens, tj 19.12. Miminka jsou ale asi o dva týdny mladší. 😀

bellys
3. únor 2012

no jo, když ony jsou tam dvě a já mám po komplikované operaci dělohy, tak Dr. asi nechce riskovat 🙂

januliina
3. únor 2012

@averena ahaaa, to snad ani neznám. 😕 Vyzkouším. 🙂

averena
autor
3. únor 2012

@bellys aha to víš tyhle novoty to já neznám 🙂

bellys
3. únor 2012

@januliina
aha, takže teda od 19.12. to je už skoro 7. týden, je to tak?

averena
autor
3. únor 2012

@januliina No nescafé gold se to jmenuje a nad zrnkem je v modrym poli napsáno decaff

januliina
3. únor 2012

@bellys tzn, že teď jsi 7tt+4

bellys
3. únor 2012

@averena
no to já taky vůbec ne, věděla jsem z dřívějška, že se ten Utrogestan dává ženám po přechodu, ale to se pak ty tabletky polykají... jinak já jsem jako nepopsaný list, nic nevím, vlastně jen od včerejška to, že čekáme dvojčata 🙂

januliina
3. únor 2012

@averena jj, díkes za tip....Caro je taky super a ještě k tomu zdravé. 🙂

bellys
3. únor 2012

@januliina
děkuju, už to chápu, super... ono to asi nakonec bude stejně jinak, protože moje perioda je poněkud delší a nepravidelná, ale doufám, že až půjdu 21.2. na kontrolu, tak tam už budou bít a budou dvě 🙂

januliina
3. únor 2012

@bellys Joo, to už by měla bít. Myslím, že mi kámoška říkala, že srdíčka viděla od 8mého týdne. 🙂

bellys
3. únor 2012

@januliina
tak to se těším, doufám, že zůstanou obě fazolky... Dr. mi říkala, že jedno může odumřít, což zní logicky, že se to může stát, ale to jsem nechtěla slyšet...

bellys
3. únor 2012

@januliina
a ty jsi na tom jak? kterej týden?

eliss2
3. únor 2012

@bellys 37 je normalni tehotenska teplota asi.. ja si merikal ze zvedavoti BT, a od ovulace mam 37,2 stupnu, po celou dobu "tehotenstvi" no dobu.. asi 22 dni :D.. a porodni teplota je udajne 37,1.. jinak se klidně zeptej mudr, bo plod je hodně haklivej na zvyšenou teplotu a teplo (ale spis sauna a tak).. a mne rekla mudrz ze kdyby byla horečka tak razet paralenem.. ale co jsem videla grafy bazalni teploty tak tehotenstvi se vyznačovala vysokyma teplotama kolem tech 37

eliss2
3. únor 2012

@averena ultrogestan je co jsem pochytila na udrzeni tehotentvi..

bellys
3. únor 2012

@eliss2
tak to jsi mě uklidnila, dík

bellys
3. únor 2012

holky, normálně se mi tady mezi váma udělalo líp, to je skvělý 🙂

eliss2
3. únor 2012

@bellys tak to je parada :o).. to to plni učel.. asi halva bolela z te starosti o potomky :o).. to ja mam taky ze nevim co se deje a jestli to je dobre.. je to jak čekani na Jeziska :D

bellys
3. únor 2012

no právě, já jsem těhotná úplně poprvé, ve svých 33 letech si připadám jako dítě v první třídě 😀

januliina
3. únor 2012

@bellys podle doktora bych měla být 5tt+6, ale tomu miminko prý neodpovídá velikostí. Je proto možné, že k oplodnění došlo později. Snad mu nic není. 😒

bellys
3. únor 2012

@januliina
věřím, že bude v pořádku, mně příjde, že Dr. akorát člověka těma termínama zmatou a vystraší 🙂

januliina
3. únor 2012

@bellys Teď si to vynahradíš těma dvojčátkama. 😀

januliina
3. únor 2012

@bellys jj, věřím , že ano. Navíc, holky mi tu psali, že je to normální. 🙂

eliss2
3. únor 2012

@januliina Není!! :o).. ja jsem 5tt+5 a v pondeli nasla sotva vaček, a nerikala ze by to bylo nic divneho.. ovul jsem mela 14.1, coz je o neco dele než podle jejich kalkulatoru, bo se počita ze mas ovul tak 12-14 den cyklu.. no a ja ho mela nekdy 16.. ono to dopadne dobre, uvidiš ;) hlavne si nic neprivolat a mrnouska si pekne piplat v brisku.. 🙂

januliina
3. únor 2012

@eliss2 jéé, já 5tt+6 . To jsme skoro na chlup stejně.. ... u mě už viděl malou bublinku i já ji viděla.

averena
autor
3. únor 2012

Ach jo povídala bych tu s váma ,ale musim jít uklízet ☹ a ještě ne svoje.......

bellys
3. únor 2012

jj, já mám periodu někde mezi 27 - 35 dny, takže ovulaci aby hádal z křišťálové koule 🙂 podle toho jsem tedy 7+4 a vidět taky bylo prdlajs... a taky Dr. neříkala nic... tak si budem vzájemně držet tlapky, no...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru