• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Konec ledna, objev dvou čárek

21. března 2012 
@averena spravně, jen jdi nebo s eod Tebe zas neodtrhnu :D
3. únor 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, baštíte nějaké vitamíny? Můj mi koupil Calibrum pro těhule.
3. únor 2012 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@januliina
to jo, to si vynahradím, je to pro mě jako hádanka, je to autentický nepřenositelný pocit a je to fajn...
3. únor 2012 v 19:46  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jak to bylo řečeno v kung-fu panda.. stačí věřit :o))
3. únor 2012 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky, já se cpu jen Pregniem, jinak zatím nic, někdy méně je více, zase nechci mít dva pětikilový macky :grinning:
3. únor 2012 v 19:47  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@averena Tak ahojda a zase brzy tu. :slight_smile:
3. únor 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@januliina ja jim uz od snazeni femibion, pritel maji v rodine rozstep mekkeho patra, on ne ale maj tam dva výskyty.. snazim e teda jsit i hodne salatu a špenatu čerstveho, nebot kyselina listova upravuje genetiku.. a pak je dobry pry jod, ale ten je i v tom femibionu, jinak jim sezamoce seminko, dynove a tak, bo obsahuje vapnik.
3. únor 2012 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
já asi taky poběžím je tu po mě sháňka, mám dvě kočky, který evidentně špatně nesou to, že si tady chatuju a nevěnuju se jim...
3. únor 2012 v 19:48  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a holky, ještě jednu díky za příjemné povídání, budu se zase těšit. Pěkný víkendík
3. únor 2012 v 19:49  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellys No právě, ale četla jsem, že v prvním trimestru je prý nejdůležitější mít hodně vitamínů, protože se tvoří nervová soustava a všechny orgány. Ve druhém a třetím je to taky asi důležité, ale podle mě už ne tak moc. Taky zobám jen občas. Tak jednu tabletku za dva až tři dny.
3. únor 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bellys jééé, já mám taky dvě kočky. :wink: Tak papa
3. únor 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@januliina spravne... do 12tt se buduje vsechno .. jou to nejdulezitejsi tydny.. a doporučuju tu listovku a to pravidelne a poctivě.
3. únor 2012 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliss2 ok , tak já zvýším dávky. :grinning:
3. únor 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem nic nezobala a nic nezobu..jen tu listovku....mám hooodně pestrou stravu :slight_smile:
3. únor 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snanok jj ja si myslim ze listovka je to nejdulejsi, zbytek by mel byt z prirozene stravy.. zelenina, ovoce, seminka, orisky, maso, brambory, ryže..
3. únor 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@januliina z jednou za tri dny na kazdy den? :D
3. únor 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliss2 jj, tak nějak. To Calibrum co mám, obsahuje spoustu vitamínů. Čistá listovka je prý snad jen na předpis nebo co.
3. únor 2012 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliss2 jj, to je všechno pravda, ale ty oříšky bych asi jedla jen z ověřených zdrojů, protože v oříšcích bývá nejvíc mikotoxinů...to se málo ví.
3. únor 2012 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@januliina nene da se koupit v lekarne bezne. Mozna jen ty hodne silne tablety jsou jen predpis, da se koupit normalne v lekarne... a je obsazena i v salatech a podobne, ale 90% se zniči tepelnou upravou tak ze pouze v syrovem stavu to ma smysl.
3. únor 2012 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliss2 ahaa..díky za tip. Tak, že bych papala obden listovku a obden Calibrum? To by mohlo jít , co? :grinning:
3. únor 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@januliina pokud by jsi koukala na mikrotoxiny tak si myslim ze by jsi v dnesni dobe nemohla jist nic.. maji zdrave tuky, vapnik, i bilkoviny. a orechu nesnis pul kila.. navic hodne pit nebot se pak toxiny vyplavuji z tela.. a jinak pro zajimavost, loni vyšel članek v MFdnes.. ze tak jak se stravujeme my ted, tak se bude stravovat naše dite, uz ted mu vytvařime navyky... :slight_smile:
3. únor 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliss2 vytváříme návyky?? tak to chudák dítě....asi bych měla svůj jídelníček trochu poupravit :slight_smile:
3. únor 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snanok jj pry jo a kdyz jsem to rikala segre, tak rikala ze kamoska ma dve deti, u prvniho se hlidala, malo jedla aby nepribrala, to ma u nej problem u mimča s jidlem, nechce jist a je to s nim boj, u druheho uz na to pekla, jedla co bud, a mala je u jidla k nezastaveni :o)
3. únor 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliss2 můžu teda potvrdit, že u první těhu jsem trpěla něčím jako obžerství :slight_smile: a synáček by taky snědl aj mě :grinning:
3. únor 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliss2 jako to jo, ale ořechy patří mezi ČOI nejčastěji zakázané potraviny dovážené do ČR, právě kvůli plísním. Hlavně oříšky z Turecka a z východu obecně. Takže bych si dala spíš oříšky z Ćeska nebo tak, ale to byla spíš jen taková poznámka. Mám trochu profesní deformaci. :grinning:
3. únor 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliss2 jooo? tak to jsem teda ještě neslyšela, ale pravdou je, že podle toho jak se stravuje matka, tak se většinou stravuje i dítě. Myslím, že je to tím, že když to dítě vidí, že mamka nic nejí nebo jí něco jiného než ono, tak mu to jídlo většinou moc nejede. Ale je to zajímavý postřeh.
3. únor 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snanok tak vidiš ja nekecam :D
3. únor 2012 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@januliina Tak pak uz to je jasny, ze se dite nauči v tom v čem zije, ale ja by fakt nepodcenovala mimiska ani ted :o).. ze vnima jak to my nedočkave matky berem :D
3. únor 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliss2 ...to by mě ani nenapadlo :grinning: ....a na mykotoxiny se vykašlete. Všeho s mírou a vše bude ok. Jinak o oříškách jsem četla nějaké studie a nejlepší vyšli od firmy KK (ale je to už nějaký pátek)...hlavně nekupovat tesco ořechy a podobné "šitky"
3. únor 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snanok tak nevim jak je na tom Tesco s orechama, ale jine jejich produkty jim vyrabi značkove firmy jen maj jiny obal..chce to čist obaly.. vyrobce.. ale za orechy bych ruku do ohne nedala :D.. a na toxiny prdim, jim jak uznam za vhodne :o)..
3. únor 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek