• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Konec ledna, objev dvou čárek

21. března 2012 
@terrik Jsem si uměla vybrat :grinning: Tak dej pak vědět, co a jak :slight_smile:
23. led 2012 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky vsem tady vam gratuluju to je krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. led 2012 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
A já pudu k doktoru až porodim :grinning: :grinning: on mě má za rebela tvrdohlavýho, tak mu udělám radost :sweat_smile:
23. led 2012 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@averena No tak to by si byla hodně statečná :grinning:
23. led 2012 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka taky jsem čučela tak uvidíme copak mi řekne :grinning:
23. led 2012 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrik jojo už se moc těším
23. led 2012 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piskott85 To nám pak hned dej vědět :wink: Ti to trochu závidím, ale já si počkám a snad tam na UZ něco uvidím :wink:
23. led 2012 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka no jo to já sem :grinning:
23. led 2012 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@averena Tak to tě teda obdivuju :grinning: já už se nemůžu dočkat 13.2. :wink: první kontrola
23. led 2012 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já teda ženy neznám statistiky, ale dřívávějc byly ženský určitě víc spjaty s přírodou a samy se sebou, takže se to tak neřešilo.... dneska dochtoři posílají každou druhou na rizikový , je tam pak víc obav a strachu a to miminkám nepřidá, páč je jasný ,že ty dušičky tam jsou hned od začátku a všechno vnímají atakdál.... :wink:
23. led 2012 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka no ne já tam samo pudu, protože by se ze mě muj gyndař asi už zbláznil ale budu tam volat až tak v 10 tt. Já jsem vždycky tak jako hodně spjatá s těma mejma zakuklencema, tak myslim, že všechno bude ok :slight_smile:
23. led 2012 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka jasně hned potom napíšu už se nemůžu dočkat :slight_smile:
23. led 2012 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@averena Ty jo, tak to máš můj obdiv :slight_smile:
23. led 2012 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@augustka no jo já jsem strašně obdivuhodná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. led 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky vy jste super nadšené, já si pořád říkám, že já tak strašně nadšená nejsem a říkám si proč, jsem pěkně protivná i sama sobě :unamused: my jsme měli jít na umělko, tak proto jsem z toho vyvalená jak taras :slight_smile: Dříve při planém poplachu jsem byla víc nadšená. Tak nevím. Jo mě bude v březnu 28let, taky nejsem nejmaldší :slight_smile: U mě je pravidlem, že se strašně na něco těším a pak když to mám, tak to není takový jako před tím. Všem holkám gratuluji :slight_smile:
23. led 2012 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé holky, tady je to krásně veselé :dizzy_face:

@averena máš skvělý rebelský a naturální přístup! :grinning:

@aagnes tak třeba se brzy tím nadšením taky nakazíš :wink: Takže Tvoje těhotenství je překvapením? Nečekala jsi to?

Jinak už jsem volala Dr a mám přijít v pátek! Je to nějak brzy,ale třeba něco uvidí, třeba nějakou bublinkuuu,jůůů :sweat_smile:
24. led 2012 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jóóó bublinkyyyy těch já mám spoustu jůůůůůůůů :grinning:
24. led 2012 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrik Ty jo, tak to jdeš brzy, já chci taky :frowning2:
24. led 2012 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, můžu se taky k vám přidat? Tohle je téma pro mě :slight_smile: Já našla svoje první dvě // 22.1.2012. Zatím sem své Dr. nevolala, ale chystám se na to. Ještě chci testovat a sledovat, jak druhá / sílí. Mens. (krom maličkého špinění) zatím nedorazila, tak je to snad na dobré cestě. Co myslíte?
24. led 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “osobní údaje”
24. led 2012 v 19:36 • buricovi
@terrik jo jo, moje těhu je velké překvápko :slight_smile: je to možná tím, že se necítím dobře a jsem protivka :unamused:
24. led 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka No klidně bych šla třeba až v 8tt,ale tak uvidíme jestli něco uvidíme :grinning: A neboj, dočkáš se!
@aagnes A nebo těhu hormony se projevují :slight_smile:
@averena a teď přibyde další bublinka, jů a pak třeba další a další....
@nettaa vítej!! :slight_smile: To víš, že je to na dobré cestě! A blahopřeju k // :dizzy_face:
@buricovi Ahoj, taky vítej! :slight_smile: Blahopřeju k // . S tou bolestí břicha je to normální, mě taky trošku bolí a občas někde píchne, to je dělohou jak se zvětšuje.. Ale jestli budeš klidnější, tak radši zavolej Dr :wink:

Joo to je super, že se tu tak množíme! :grinning:
25. led 2012 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vsem jsem tu nova tak vas vsechny nejprve moc zdravim, jsem po druhem ivf a muj test je pozitivni ve ctvrtek mam jit na kontrolu krve tak jsem zvedava porad tomu nejak nemuzu uverit
25. led 2012 v 07:42  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@eliskah Ahoj! :slight_smile: Tak to je skvělé, že máš pozitivní testík! A ať máš ve čtvrtek samé pozitivní zprávy! Dej potom určitě vědět :wink:
25. led 2012 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
urcite dam dekuju,jeste se tu moc neorientuju nevim jak to tu chodi :grinning: ale doufam ze se to brzy zlepsi
25. led 2012 v 07:59  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskah Ahojka, gratuluji ke zdařenému pokusu :wink:
25. led 2012 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: @augustka Moc dekuju porad tomu nejak nemuzu uverit,koukam na testy ale opravdu carky tam jsou :grinning: :grinning: :grinning: ve ctvrtek jedu na kliniku na odber krve tak uvidime,test jsem mela pozitivni 8 den po et,jsem z jednovajecnych dvojcat :grinning:
25. led 2012 v 08:04  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskah Tak já jsem tomu taky nevěřila, že se nám to povedlo :wink: Já jdu k doktorce až 13.2., tak musím počkat na verdikt :slight_smile: Tak držím palečky, ať je vše tak jak má být :slight_smile:
25. led 2012 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@augustka moc dekuju tobe taky drzim palce,a jak dlouho mas pozitivni test?? A jsi po ivf nebo normalni cestou :grinning:
25. led 2012 v 08:10  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskah tý jo, to jsi měla brzy pozitivní, tak že by taky dvojčátka? :grinning:
25. led 2012 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek