• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Konec ledna, objev dvou čárek

21. března 2012 
@sonulkaaaa tak jsi jeste na materske?
6. únor 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliss2 jj, díky za názor. No, ve školce se většinou protočí kde co....a hlavně všechny vlny chřipek. Hlavně ti maloši to chyttají a od nich pak zaměstnanci.
6. únor 2012 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@januliina vim jak to chodi kdyz dava nekdo trošku mene odolne dite do školky, je porad doma s nejakou nemoci kterou si pritahne. A fakt hlavne prvnich 12tt nema smysl riskovat.. znama chytla takhle praseci,.. a musela jit skoro v patym mesici na prerušeni :((
6. únor 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliss2 no, už se o tom raději nebavme, nebo se začnu bát. :confounded: Chjooo...snad mimišovi něco není.
6. únor 2012 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@januliina neee, tamto bylo v Praze! Ve Zline takove zakerniky nemate :o).. bude to OK. ve stredu Ti natoči fazolku a bude :slight_smile:
6. únor 2012 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliss2 hmmm, to jo teda. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Snad bude fazolka a už i srdíčkoooo. Ale spíš ne. Srdíčko je prý až na konci 6tt a to já mám spíš 5tt.
6. únor 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@januliina a když budeš hodná, bude i srdíčko :o))
6. únor 2012 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliss2 kam se nám holky ztratily? ...možná usnuly u klávesnicee... :grinning:
6. únor 2012 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliss2
23.1. mi skončila mateřská a 25.1. jsem zjistila, že jsem těhotná :slight_smile: , tak jsem si zašla na pracák a malý se učí být ve školce.
@januliina
Neboj, všechno bude ok. Uvidíš :wink: .
Holky ve kterém jste teda tt?
6. únor 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sonulkaaaa pěkná návaznost :o))).. já budu zítra 6tt+0
6. únor 2012 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@januliina
nene, byla jsem spacifikovat prďocha, nechce spát. To já bych spala hned, jste taky tak unavené, já jsem k.o. od rána do večera....to je děs.
6. únor 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sonulkaaaa Podle poslední mens. 6tt+3, podle utz asi míň, byla vidět jen malá bublinka a utz ještě nezměřil stáří (v tu dobu mělo být 5tt+4) a ty? Co bylo u tebe vidět na utz?
6. únor 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sonulkaaaa taky jsem nějaká unavená. Třeba dnes mám pocit, že je spíš čt než po. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2012 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@januliina jj odpadly vyčerpanim.. ja teda is takypripadam total vyzdimana :(
6. únor 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@januliina @eliss2 @sonulkaaaa já ještě neusnula...to až tak kolem kolem půl 10...to je můj čas, kdy vytuhnu, ani nevím jak :grinning: Dala sem si hezky horkou sprchu, sem v pyžamu, županu a pod peřinou a je mi faaaajn :grinning:
6. únor 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliss2 žee? furt zívu... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale večer jsem se nějak furt budila, třeba je to i tím.
6. únor 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nettaa se máš...asi jdu následovat tvůj příklad a za chvíli jsem zpět :grinning:
6. únor 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No já když byla toho 1.2. u dr., tak říkal že to vypadá na 5tt a byla vidět dutinka a v ní něco malinkatého. Poslední mrcha přišla 26.12., tak jsem teď teda kolik?? 6tt?
6. únor 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sonulkaaaa já sem podle poslední mens. 6tt +1 a tu sem měla 25.12. sme na tom skoro stejně :grinning:
6. únor 2012 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sonulkaaaa jj 6tt.. ja az zitra.. holky ja jsme nejvetsi opozdeneček :D a je mi desna zima porad a nechce se mi do práááceeeee
6. únor 2012 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nettaa
tyjo, fakt :slight_smile: , tak to budeme třeba stejně i rodit :grinning: :grinning:
6. únor 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nettaa odkud jsi? z olomouce?
6. únor 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliss2 ale nejsi opozdeneček ....ty už jsi byla aspoň u Dr. v tom jsi napřed :wink: Mě už je teplo, ale když si vzpomenu, že ráno vstávám do práce a jít do té zimeny...brrr....naskakuje mi husí kůže!
@sonulkaaaa Jj sem z Olomouce? :slight_smile: A ty?
6. únor 2012 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@januliina čoveče holka touhle neřestí já při těhotenství netrpim :slight_smile:
6. únor 2012 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nettaa no joo ale nic nebylo videt, to je jak kdyz jsme nikde nebyla :D
6. únor 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@averena juhuuu, pani domácíí je tady :D
6. únor 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nettaa
Já pocházím z Těšetic, to je kousek od Olmika, ale přivdala jsem se do Třince.
6. únor 2012 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sonulkaaaa já byla taky 1.2. na utz a poslední mens byla asi 23.12. a na obrazovce byla jen malinká černá tečka ale uvnitř nic nebylo a dr řekl, že to vypadá spíš jak 4 týden...ale moc se netvářil.
:((((
6. únor 2012 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sonulkaaaa Jj Těšetice mi něco říkají...určitě jsem už tama někdy projížděla :slight_smile: Třinec je od OL už trochu dál, nebo máš v plánu rodit v OL?
6. únor 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sonulkaaaa chjo...zas plaším...jsem děsně děsná....už jsem se uklidnila. :slight_smile:
6. únor 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek