Konec ledna, objev dvou čárek

averena
21. led 2012

Ahoj čerstvé dvoučárkovky, koukala jsem, zda se v nějakém tématu najdu, ale ve snažilkování se moc nedaří a v těhulích se téma čerstvého "zdaření" neobjevilo. Tak to zkouším s novým tématem...co najde se někdo? 😉

averena
autor
7. únor 2012

@eliss2 no právě ,ale zatim mi teda nezbejvá než se s tim málem spokojit

averena
autor
7. únor 2012

A zase mám poslední slovo 😅

eliss2
8. únor 2012

No jako děvčata!. Dobré ráno! tak januli.. kde mame zpravy z ultrazvuku?

januliina
8. únor 2012

@eliss2 Ahojdaaaa, zatím hniju v práci. Jdu až kolem 4té. Tak drž pěsti. 🙂

nettaa
8. únor 2012

Čaaau holky @eliss2 a @januliina Tak tu máme středu. Knečně se nám zase půlí pracovní týden. Poslední dobou mě to v práci taaaak unavuje! Ráno se mi nechce vstávat...ale možná až bude teplejc a bude dřív světlo, tak to bude lepší 🙂 Zatím vstávám za tmy 😖
@januliina Taky budu držet pěsti a třeba dostaneš i fotečku toho vašeho pokladu 😉

sonulkaaaa
8. únor 2012

Ahojky holky 🙂 , doufám, že jste se dobře vyspaly, já šla včera uspat malého a spala jsem dřív něž on 😀 . Tak někde dnes neumrzněte a z práce rovnou do telpla domova 😉 .

@januliina Kolem 4té na tebe budu myslet a držet pěsti s holkama 🙂 .

eliss2
8. únor 2012

@januliina tak to se asi nedočkam :D

eliss2
8. únor 2012

@nettaa taky mne to v praci neba proto jsem si dnes vzala dovolenou.. a taky kvuli priteli, mel byt doma ale prd.. tak az v patek, jsem total vytočena ☹

eliss2
8. únor 2012

No tak kde to vazne???? Mne je zle jak nikdy pred tim, a tady nikdo 😒

nettaa
8. únor 2012

@eliss2 Ahojky Veru, jak to, že je ti zle? Snad ne z toho volnýho dne? Mě dnes kolem oběda bylo taky tak nějak divně a skoro "blivno", ale pak sem do sebe nacpala trochu jídla a bylo mi líp🙂

eliss2
8. únor 2012

@nettaa no v celem volne dni jsem se nejak nestihla najist.. jen jsem snidala pak jsem byla doma (u nasich) pak za kamaradkou co ma dvojčatka se ponunat...pak jsem letela zas dom, pak delat nehty, a nějak porad nic k jidlu jen jeden banan jsem drapla, pak jsem jela na firmu neco predat, a pak pro netere do PE, a to jsem si skočila do Penny pro šunku a rohlik a bylo mi uz OK, Pak jsem s nima byla v cukrarne za vysvedceni, dala jsem si jogurtovy zakusek, jela nakoupit do Kaufu, odvezla je k babi, a jela dom.. no a do toho mne vytočil ten muj ze neprijede kdyz jsem si kvuli nemu vzala dovol.. a je to hned.. ale ta kamočka od dvojčatek mi dala nejaky lizatka na tehotenskou nevolnost., tak tu cucam 🙂 .. Co bylo dobreho k obedu?

nettaa
8. únor 2012

@eliss2 Ty jo, to jsi měla fakt lítací den! A ty s přítelem nebydlíš? Nebo on je nějak na cestách?
K obědu sem měla opět šopáček s celozrnýma bagetkama 😀 No a jak sem došla z práce, tak sem pekla slané šneky z listovýho těsta....Tak sem teď docela nacpaná. O těch lízátkách sem někde četla, prý jsou k dostání v lékárně. A je ti po nich líp? Jakou mají chuť?

eliss2
8. únor 2012

@nettaa bydlim u nej.. no ma dvougeneracni barak a dole bydli jeho maminka..... 🙄 ... a on jezdi kamioonem..v pondeli rano odjizdi a v patek večer se vraci.. a mne to moc neni po chuti 😠.. a ani by mne to asi tolik nestvalo kdybych nevedela ze ma na vic, ale zas dela praci co ho bavi.. ale mne nebavi byt sama 😒.. zas se nemusim ale starat co mu večer uvarim k večeri.. a lizatko je takove to kulate ploche, a lip mi asi neni, mozna trošku jo.. hele jis neco jinyho nez šopak taky ? 😀

eliss2
8. únor 2012

@nettaa a je mi tak zle ze mam v lednici pařizak od tchyne k narozkam a anisi ho nedam 😒

nettaa
8. únor 2012

@eliss2 A jo, to jsi vlastně už psala, že bydlíte v domě s jeho mamkou. My sme na tom podobně, akorát ty jsi na tom 1000krát líp, ptž. my sme s tchýní (manželova matka) v bytě 2+1!!!!! 😖 Ale snad už dlouho nebudem.
A to takhle jezdí každej týden nebo je nějakej týden i doma? Nevím, jestli bych to snesla, vidět svýho jen o víkendech, ale s tím vařením večeří, to máš pravdu 😀 Tak já si nakoupila zeleninu a balk.sýr a ono je to na víc dávek...tak ještě asi zítra si udělám do práce a pak dám se šopákem nějakou dobu pokoj 😀

nettaa
8. únor 2012

@eliss2 jako pařížský dort nebo pařížský salát? 😀 Jestli dort, tak ten bach si taky nedala...na sladký nemám stále moc chuť...

eliss2
8. únor 2012

@nettaa bohuzel od listopadu ma praci ze to je kazdy tyden 😠 .. a dost mne to štve, občas vyhrozuje ze pujde misto mne az pujdu na materskou ale myslim ze by to nedal... ty jo v 2+1?? a jak se to da prezit? Hele ja mam zname z Prahy, ty teda zili v 2+1 asi 20 let .. čtyřclena rodina s tchyni.. ne kecam 3+1, ale tchyne se nedokazala uskromnit a tak obyvala loznici a obyvak, a oni čtyri zili 20 let v jednom pokoji o rozloze.. odhadem 16m čtverečnich.. a to on ma 212cm ona je taky vysoka a deti maji ke dvoum metrum.. a ona jeste dela doma učetnictvi firmam tak plus šanony.. jako mazec!

eliss2
8. únor 2012

@nettaa dort..a miluju parizsky dort, ale od te doby co jsem tehotna tak sladke ne.. je to proste "jiny stav" :D

nettaa
8. únor 2012

@eliss2 Tak to jste dobří, že se vám povedlo těhu 🙂 Mě by to taky štvalo, ale zase na druhou stranu, má aspoň práci. A chlap na mateřské? 😀 To u nás taky už zaznělo, ale spíš v legraci 😀
Ježiš nestraš....moje tchyně ještě chodí do práce a tak se potkáváme spíš až k večeru. Na víkendy jezdíme k mým rodičům, kde máme mnohem větší soukromí, ale je to dál od města, kde pracujem. Ale s mimčem v bytě s tchýní to teda NE! Byteček hledáme, tak snad to brzo vyřešíme...ale bude to náročný 😒
Jj jiný stav...teď je mi v tuto chvíli nějak divně. Snad to přejde...

eliss2
8. únor 2012

@nettaa nee on by nešel na materskou, on by šel msito mne delat obchodaka.. 🙂
Lizatko asi zabralo.....
Najit byt je asi dosti slozite co?

nettaa
8. únor 2012

@eliss2 jo taaak...tak to jo, to by byla taky na cestách,ale s tím rozdílem, že bys ho měla každej den doma 🙂 Tak to máš dobrý, že zabralo 🙂 Já sem nějaká unavená. Asi hodím sprchu a hajiii. Celej den sedím v práci u PC a teď doma taky...bolí mě už i záda....hrůza!
Jj hledání bytu není jednoduchý. Ale snad to zvládnem. Něco máme rozjednanýho, ale uvidíme, jak to dopadne. Byt není zatím v os.vlastnictví, teprve je to ve fázi přepisu, ale to je na dleší dobu 🙄

eliss2
8. únor 2012

@nettaa taky občas spim mimo domov, ale jen dve noci z tydne.. tak utikej spat.. janulii se asi nedočkame dneska.

nettaa
8. únor 2012

@eliss2 🙂 Jj jdu.... Januliina si dává načas. Tak snad zítra se tu ukáže 🙂

eliss2
8. únor 2012

@nettaa tak dobrouky a klidnéé sny 🙂

averena
autor
8. únor 2012

@nettaa ty jo holka zlatá tak to je mazec a může bejt tchýně v poho a v dva plus jedna bych se osypala hned....tož fakt jkože ale fakt hodně přeju abyste měli nějaký svý 😉

sonulkaaaa
9. únor 2012

Ahojky holky, jak se dneska máte? Já unaveně, nic se mi nechce a je mi zima ☹ . Co ta Januliina? Pořád na ni myslím.

nettaa
9. únor 2012

@averena Jj, ti povím, že je to náročný! Ale snad už brzo budeme ve svým!

nettaa
9. únor 2012

@sonulkaaaa Ahojky Sonulko, já se mám dnes nemocně ☹ Včera, jak sem šla z práce tak sem cítila takový "divný" v krku (ale ne bolest) a dnes to pokračuje. Nemohla sem pořádně spát, ptž. se mi i rýma spustila a i pokašlávám ☹ Takže žádná sláva...jo a navíc mě pobolívá zub! 😖 Řekla bych, že ty se svou zimou jsi na tom líp 🙂 Januliina stále nic, tak sand je vše v pořádku!

sonulkaaaa
9. únor 2012

@nettaa tyjooo chuďátko, tak to nejlépe vlézt pod peřinu, ale nejhorší je, že si nemůžeš vzít nějaké léky, že?A trpíš v práci nebo jsi doma?

nettaa
9. únor 2012

@sonulkaaaa No léky ne-e ☹ a sem v práci 🙄

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru