Konec ledna, objev dvou čárek

averena
21. led 2012

Ahoj čerstvé dvoučárkovky, koukala jsem, zda se v nějakém tématu najdu, ale ve snažilkování se moc nedaří a v těhulích se téma čerstvého "zdaření" neobjevilo. Tak to zkouším s novým tématem...co najde se někdo? 😉

augustka
25. led 2012

@eliskah Nám se zdařilo normální cestou 🙂 Zjistila jsem to asi 16.1., ale kdy jsme to počali nemám tucha 😀

eliskah
25. led 2012

@terrik no prave taky si myslim ale nechci nic zakriknout,carky byly a jsou porad moc silne,tak jsem zvedava kolik me reknou hcg,zatim chodim do prace ale bojim se,miminko si moc preju tak chci pro to udelat vse,aby to vyslo

eliskah
25. led 2012

@augustka hlavní je ze se to povedlo, v dnesni dobe je to zazrak,tak ti preju at vse dobre dopadne

nettaa
25. led 2012

Ahojky holky, tak ráno sem testla a čárka sílí 🙂 Už se těším, jak to povím manželovi a jak se na to bude tvářit 😀 K doktorce budu volat tento týden a uvidíme, na kdy mě objendá.Snad už příští týden, ale nevím, ve kterém týdnu už jde něco vidět na ultrazvuju a slšet srdíčko.... Já si myslím, že teď sem tak v 5 tt (začátek posledního cyklu sem měla 25.12. 2011)....

eliskah
25. led 2012

@nettaa ahoj tak to jsme na TOM na chlup stejne🙂))) tak preju hoooodne stesti

terrik
25. led 2012

@nettaa Tak to je skvělý, že sílí, tak jen tak dál! 🙂 No ono záleží na tom, kdy byla ovulace, na začátku může být vidět jen dutinka a taky nemusí být vidět ještě nic a tak v 7 až 8 tt už by mohlo být srdíčko vidět.

nettaa
25. led 2012

@eliskah Tak to je dobré 🙂 Taky přeju hodně štěstíčka! Jinak já jsem Žaneta, je mi 28 let a jsem z OL. Když už jsme se přidaly do přátel 😉 a ty?

eliskah
25. led 2012

ja jsem andrea je me 29 a jsem z kladna 😉 😉

nettaa
25. led 2012

@terrik Teď sem koukla do svého diáře a pozitivní ovu. test byl 9.1. No a před včerem a včera jsem malilinko špinila a to sem četla, že by to mohlo být po zahnízdění vajíčka, tak nevím 🙂

nettaa
25. led 2012

@eliskah Tak to mě těší Andrej. Podle tvého nicku sem tipovala spíš že jsi Eliška 😀 A to je tvoje první těhu nebo už máš nějaký zlatíčko doma?

eliskah
25. led 2012

@nettaa to je me prvni tehu: jsem po druhem ivf a to druhe se povedlo: ten nick je moje vysneny miminko moc bych si přála elišku 🙂 🙂 🙂 ,mam za sebou operaci endometriozi a tak nam bylo doporucene ivf a po pul roce se nam konecne zadarilo 😀 😀 😀 porad tomu ale nemuzu uverit🙂))

terrik
25. led 2012

@nettaa no to jo, to bude asi tím zavrtáváním mimíska a taky jak se děloha zvětšuje 🙂 Tak uvidíš, na kdy Tě Dr. objedná..

nettaa
25. led 2012

@eliskah Tak to je super, že se zadařilo! Já bych taky chtěla holčičku, ale pokud to bude chlapeček, tak i z něj budeme mít radost samozřejmě 🙂 Nám se zadařilo otěhotnět přirozeně. A ty jdeš k Dr. kdy? Nebo už jsi byla? Jinak jsem si musela "vygooglit" co je to ta endometrioza, ptž. sem to vůbec neznala... Každopádně to nebylo asi nic příjemnýho. Teď už bude jen a jen dobře 😉

augustka
25. led 2012

@nettaa Ahojka Žany, gratuluji 😉

nettaa
25. led 2012

@augustka Ahojky Hani (kukla jsem na tvůj profil), taky moooc gratuluji 🙂 Koukám, že jsi stejná věková kategorie jako já 😉 Jsi tu psala, že tě sestra objednala na 13.2. to už budeš v kolikátým týdnu? Já sem zvědavá, na kdy mě objedná ta moje...

eliskah
25. led 2012

@nettaa ja jdu na krev ve ctvrtek a tam me reknou co a jak,jinak endiometroza nic moc ☹

averena
autor
25. led 2012

Tož vítám všechny nové maminy, koukám, že jste krásně nadšený, to je moc fajn 🙂
Já už jsem zasloužilá matka, takže to tak nehonim, ale úplně se vidim, když jsem byla poprvý těhu. Hned jsem koupila litaraturu, pořád jsem něco hledala na netu. Teď sice taky, ale už míň, páč vim co mě čeká a nemine 😎 a mooooooc se těšim až začne být něco cítit, protože si neskutečně pak užívám ty první jemný ťukance, pozdější hlaďance a ještě pozdější žďuchance 😀

eliskah
25. led 2012

ja uz se tak tesim domu z prace az se natahnu udelam cajik a zavrtam se do pelisku 😀 😀

averena
autor
25. led 2012

@eliskah Ty se máš ,že se můžeš vrtat.....já bych se taky vrtala, kdyby sem nemusela hlídat ty mý dvě saně 😀

eliskah
25. led 2012

a jak mas veliky ty SANE? 😀 😀

eliskah
25. led 2012

😀 😀 pro všechny🙂)) holky koho jsem si tukla do pratel tak se nezlobte jsem tu dnes poprve a myslela jsem ze si vsechny musim dat do přatel,abych videla vase prispevky,tak jeste jednou prominte 😅 😅

augustka
25. led 2012

@nettaa Ahojka, děkuji, no to bych měla být teoreticky 7+5 tt, tak uvidíš, na kdy to objedná tebe 🙂 Jsem z toho taková vyjukaná, že až tak pozdě, no jo, první, nejsem jako @averena, ta je statečná 😉

averena
autor
25. led 2012

@eliskah Jedna saně je téměř desetiletá a druhej sani budou v březnu dva. A pak ještě hlídám kámošovi dvouletou saň, takže se fakt nenudim.

averena
autor
25. led 2012

Augustka... to víš oni to berou jako rutinu, já měla poprvý čárku sotva znatelnou, chodila jsem se dívat k oknu na světlo a oči se mi mohly vyvalit 😀 ale náš doktor je pečlivej a jak čék zavolá, že je asi těhotnej tak hned mašíruje na krevní testy. Takže jsem tam pelášila jak divá. To mi taky hned kouk přímo dovnitř ultrazvukem ,že by prej zvenka nebylo ještě nic vidět a hned mi vyfotil dutinku..... 🙂

averena
autor
25. led 2012

Dívtky prosim vás, já jsem takovej technickej typ....jak se dělá, že se třeba doprostřed věty, jako to se mnou udělala augustka dá ten váš nick? Když chci jako někoho zmínit.....??? 😝 😅

eliskah
25. led 2012

Holky jake je hladina hcg hned na zacatku??

averena
autor
25. led 2012

čoveče tak tohle já vůbec netušim, mě nikdy doktor žádnou hladinu nehlásil, ale už jsem koukala na jiných fórech, že to tam ženy řeší číselně

terrik
25. led 2012

@eliskah http://www.orift.com/cs/hladina-hcg-moc-krev-54 tady jsem to našla,ale podle mě Ti to stejně k ničemu neni, každýmu stejně stoupá jinak a u příp. dvojčátek to je asi úplně jiný 😀

eliskah
25. led 2012

No ja to prave chci vedet jen kuli tomu jestli budou 2 nebo jedno pry se to da poznat z toho jak je vysoky hcg tak to jdu prozkoumat🙂))

terrik
25. led 2012

@averena když chceš někoho zmínit, tak zmáčkneš nejprve tlačítka ctrl+ alt+ v (zavináč) poté jméno 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru