Konec ledna, objev dvou čárek

averena
21. led 2012

Ahoj čerstvé dvoučárkovky, koukala jsem, zda se v nějakém tématu najdu, ale ve snažilkování se moc nedaří a v těhulích se téma čerstvého "zdaření" neobjevilo. Tak to zkouším s novým tématem...co najde se někdo? 😉

nettaa
13. únor 2012

@augustka Ahojky, tak ty si to můžeš dospat během dne 🙂 Tak u vás sněží? To u nás je zase "jen" zima. Už chci teplo!!! Hele ještě nedávno jsi psala, že jdeš až 13.2. na svou první kontrolu a den den "D" už je tady 🙂 Držím pěstičky, ať je vše v pořádku a těším, až nám sem sdělíš své dojmy a pocity ze své první prohlídky 😉 Já jdu až za týden... Snad to rychle uteče...

nettaa
13. únor 2012

@januliina Ahojky, jsem na tom stejně jako ty....ale ani z té postele se mi nechtělo. A poslední dny mi je divně, ale zatím to zvládám. Záchodovou mísu zatím "neobjímám" 😀

nettaa
13. únor 2012

@brevity Ahojky. Gratuluji k // 🙂 A v kolikátým týdnu si myslíš, že jsi? Já jdu na svou první prohlídku 21.2. a podle mens. už budu 8+2 😀

augustka
13. únor 2012

@nettaa Jj, tady sněží, sice jen drobně, ale sněží. No, ideální počasí na lítání po městě 😠 Už bych taky chtěla teplo, pořád musí člověk přemýšlet, do čeho se navlékne 😒 Ano, dnes jdu na svoji první kontrolu, děkuji za podporu a neboj, budu vás informovat, co a jak 🙂 To uteče rychle, neboj, já jsem taky čekala dost dlouho a dočkala jsem se 🙂

sunnymood
13. únor 2012

@augustka tak držím moc moc palečky!!!
holky pro mě je dneska krásně, jak jsem byla o víkendu v J.Hradci, tak tam byla taková šílená zima (-18 C) že je mi dnes úplně nádherně 😀 ...jen kdyby se nemuselo pracovat 😉

augustka
13. únor 2012

@sunnymood Děkuji 🙂 Tak já jsem na zimu zvyklá, o víkendu bylo - 22, tak mi to ani nepřijde, ale vy z Prahy, tam nejste na tu zimu zvyklí 😀

eliss2
13. únor 2012

Vítám nově příchozí a i ty ostatni.. taky se pridavam k odam na Jaro :D

sunnymood
13. únor 2012

@augustka jo jo jsme zhýčkaní 😀 ale pozor, sice už delší dobu žiji v Praze - studium a pak jsem tu zůstala, ale jinak pocházím z vesničky v západních čechách a jak s oblibou říkám, domů jezdím na sibiř - je tam snad vždy zima 😀 a nikdy jsem si tedy nezvykla 😉 jsem asi zhýčkaná od malička 😎

eliss2
13. únor 2012

@sunnymood taky pocházím z Vysočiny a pořád trpím zimou :D

sunnymood
13. únor 2012

@eliss2 člověk si prostě někdy nezvykne a nezvykne co?
ale musím říct, jak jsme o víkendu putovali vlakem, tak to byl nádherný pohled na zasněženou ale slunečnou krajinu...za oknem 😀

augustka
13. únor 2012

Tak holky, hlásím, že jsem přišla od doktorky, odpovídáme 8. týdnu a tluče nám srdíčko.

sunnymood
13. únor 2012

@augustka jééé gratuluji! máš fotečku? úplně to vidím...malinký drobeček ale srdíčko si to bije co? 🙂

augustka
13. únor 2012

@sunnymood Děkuji, jj, fotečku mám, jj, je to prcek 1,4cm 😀 jj, to bilo jak o závod, viděla jsem nožičky, ručičky, no úžasný 🙂

sunnymood
13. únor 2012

@augustka no jo drobeček 😉 já se neskutečně těším, až tu svou fazolku zase uvidím...tentokrát by se mnou měl jít přítel, tak jsem zvědavá na jeho reakci 🙂

augustka
13. únor 2012

@sunnymood a kdy jdeš a po jak dlouhé době?

sunnymood
13. únor 2012

@augustka jdu teď k paní doktorce 24.2.( 11+5) a naposledy jsem byla 27.1.(7+5)...ale mezitím mám tento týden krevní testy k paní doktorce (ale asi je mám později neb je spojím rovnou s testy co se dělají na screening v 1 trim. - a na UZ toho screeningu jdu 29.2.(12+3) 🙂

januliina
13. únor 2012

@augustka To mi povídej. Poslední dobou se vzbudím kolem třetí a pak mi trvá než znova zaberu...je to k vzteku. 🙄 Pak za 2 hodky vstávám do práce a to se nemůžu vykulit z pelechu. 😀

augustka
13. únor 2012

@sunnymood no vidíš, já jdu 3 dny po tobě 😀 aha, tak to já mám leda tak donést zkumavku moči 😀

januliina
13. únor 2012

@nettaa Mě zas jakoby příznaky nějak polevily. Blbě už mi nebývá /musím zaklepat/, ale motá se mi hlava a ta ospalost je hrozná. 😝

augustka
13. únor 2012

@januliina Hm, tak to já někdy ani nezaberu, je to šílené 😠 Si musím pustit telku, ať nečumím do zdi 😀

sunnymood
13. únor 2012

holky a dneska mě děsně bolí hlava..tak tu trpím ☹

januliina
13. únor 2012

@augustka jéééé, gratulujiiiiii. A máš už fotečku?

januliina
13. únor 2012

@sunnymood už od soboty jsou divné tlaky...i kolegyně si stěžujou na bolest hlavy. Já spíš na motanice, jinak dobré. Zkus víc pít.

sunnymood
13. únor 2012

@januliina pití ajaj - můj děsný problém, od malička moc nepiji, teď se doslova nutím, ale prostě to nějak nejde samo...ale pokusím se, obzvášť když zítra chchi jít na krev 🙂

augustka
13. únor 2012

@sunnymood Buď v klidu, taky ji cítím, ale mám smolíka a nic si nemůžu vzít, bo jsem se zapomněla zeptat, co můžu 😠

@januliina Děkuji, jj, fotečku už mám, máme nádherného bumbrlíka 😉

januliina
13. únor 2012

@augustka ty se máš...úplně závidím. 🙂
Holky, já už chci být aspoň ve 12tt...ta nejistota je hroznááá. :(

januliina
13. únor 2012

@sunnymood já taky moc nepiju, ale poslední dobrou si udělám několikrát denně do 0,5l hrnku čaj a celý ho musím vypit.... 😀

augustka
13. únor 2012

@januliina nezáviď, taky se dočkáš 😉 kolikátý týden jsi ty? Nejistota je hrozná, ale já si nepřipouštím nic, že by mohlo být něco špatně. 🙂

sunnymood
13. únor 2012

správně! všechno bude v pořádku!

augustka
13. únor 2012

@januliina když mluvíš o tom čaji, já piju jen černý s citrónem, miluju ho, ale teď mám smolíka a ovocné mi už nechutnají. Je to děs, tak si ředím džusíka teplou vodou a pohoda 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru